(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Логотип компанії на ресепшен

  Логотип компанії на ресепшен

  Логотип компанії - один з важливих моментів, який формує її корпоративний стиль. Часто розміщують об'ємний логотип на вході в компанію або офіс, над стойкою рецепції або на стіну в переговорній кімнаті, де укладаються важливі угоди з партнерами. Відповідний логотип компанії на ресепшен сприяє формуванню образу та іміджу структури, підвищенню лояльності співробітників і відношення клієнтів до бренду.

  Офісний простір будь-якої компанії повинен оформлятися з урахуванням певної стилістики. Замовити виготовлення логотипу на стіну в офіс і розмістити його на самому видимому місці - ефективна ідея, яка вказує на те, що приміщення належить певній структурі.

  Проте перш ніж замовити виготовлення логотипу, варто продумати безліч моментів, таких як підбір матеріалів, робота над стилістикою, визначення відповідних розмірів, використання об'єму, підсвічування та інших візуальних виділень.

  Виготовлення логотипів на замовлення: вибір матеріалів

  Логотип на стіну в офіс може бути реалізований як з маленьким бюджетом, так і бути дорогим рішенням. До числа доступних варіантів можна віднести плоскі логотипи, наклейки, таблички або ж логотип з пінопласту(пінополістиролу). Проте навіть такий логотип на ресепшен або стіну за умови правильного виконання і підбору матеріалів, матиме досить презентабельний і цікавий зовнішній вигляд.

  У категорію дорожчих і ефективніших виробів відносяться:

  • Плоскі акрилові логотипи;
  • Об'ємний логотип з акрилу;
  • Логотип з пластика(ПВХ);
  • Об'ємні букви з підсвічуванням або без нього.

  Виготовлення логотипу в Києві може здійснюватися із застосуванням внутрішньої, контражурної та будь-яких інших видів підсвічування. Логотип з підсвічуванням на ресепшен - найбільш ефективне рішення, яке відрізняється естетичною привабливістю і функціональністю.

  Ми пропонуємо на вибір всілякі рішення, починаючи недорогими плоскими варіантами, закінчуючи ексклюзивними фігурними вивісками з наявністю інтер'єрного підсвічування. Якщо Вас цікавить ціна на виготовлення логотипу, то розрахувати її можна відправивши заявку на розрахунок, на пошту.

  « Повернутися до списку Дізнатися більше »

  Хочете задати нам питання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип на стіну в офіс Київ. Виготовлення об'ємних логотипів на стіну в Києві. Об'ємний логотип, логотип з акрилу Київ. Логотип з пінопласту в Києві. Логотип на стіну. Світловий логотип на стіну. Логотип для офісу, букви на стіну в офіс. Виготовлення логотипів Київ. Виробництво логотипів в Києві. Логотип на ресепшн Київ. Логотип на стіні для ресепшн Київ. Логотипи-виготовлення логотипів Київ, Логотипи на фасад будівлі Київ. Логотип на стіну Київ. Логотип в офіс Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740