(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виробництво зовнішньої реклами

  Виробництво зовнішньої реклами

  У сучасній зовнішній рекламі процес її виробництва стає все більш і більш автоматизованим. З кожним днем з'являються нові технології виробництва, досконаліше устаткування і програмне забезпечення. Завдяки розвитку технологій тепер для широких мас споживачів доступні різання гарячою струною по пінопласту, точкове мікрозварювання металу, фрезерування щонайтонших елементів по листових матеріалах, лазерне різання, гравіювання. Тепер стало можливо те, що ще пару років назад здавалося неможливим, а якщо і можливим, то недоступним компаніям з невеликим рекламним бюджетом.

  Асортимент матеріалів для виробництва зовнішньої реклами, які пропонують постачальники, теж постійно розширюється і на даний момент налічує більше тисячі позицій. Зараз для виробництва зовнішньої реклами доступні алюмінієві композитні матеріали, що поєднують в собі якість, довговічність і шикарний зовнішній вигляд, різні декоративні пластики і акрил з органічними елементами в масі і ще багато інших матеріалів, які перетворюють зовнішню рекламу на витвір мистецтва.

  Масштабні зміни торкнулися і сфери світлового устаткування для реклами. Динамічний неон, тонкі світлодіодні стрічки і світлодіодні модулі - усе це покликане зробити рекламу яскравіше і привабливіше.

  Цікаві факти

  В сучасну рекламу прийшла динамічність. Рекламні написи, що міняються, миготливі елементи, що біжать, поєднання різноманітних світлових технологій дозволяє реалізовувати абсолютно неймовірні і креативні проекти, які обмежуються тільки бюджетом і фантазією замовника і дизайнера.

  Рекламне бюро «Наші люди» пропонує виготовлення усіх видів зовнішньої реклами - від невеликого банера до шикарної світлової вивіски з сучасних матеріалів. Нашим завданням є підбір оптимального поєднання використовуваних технологій, матеріалів і красивого дизайну. Ми із задоволенням запропонуємо Вам саме ту рекламу, яка Вам потрібна!

  « Повернутися до списку Дізнатись більше »

  Хочете поставити нам питання, перейдіть на сторінку контакти

  Виробництво зовнішньої реклами в Києві, виготовлення рекламних вивісок. Вивіски, виготовлення вивісок та об'ємних літер в Києві. Виготовлення вивісок в Києві для магазинів і офісів. Виробництво і монтаж зовнішньої реклами Київ