(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back
  Справжня
  співпраця
  Від концепції та проектування
  до виробництва і монтажу
  Оформлення вхідних груп, виготовлення вивісок,
  лайтбоксів і рекламних конструкцій в Києві
  Дізнатися докладніше
  Спеціальна пропозиція
  Замовте вивіску
  режим роботи і куточок споживача

  у подарунок

  Замовте комплексне оформлення
  отримайте штендер

  у подарунок

  Антикризова пропозиція
  дизайн макет рекламної вивіски

  у подарунок


  Комплексне рекламне оформлення фасадів та інтер'єрів в Києві - один
  з основних напрямків діяльності рекламного бюро «Наші люди»
  " alt="Виготовлення об'ємних букв в Києві">
  " alt="Виготовлення рекламних вивісок в Києві">
  " alt="Оформлення вхідних груп в Києві">
  " alt="Виготовлення лайтбоксів в Києві">

  Наша компанія - це творча команда фахівців, постійно готових взятися за реалізацію проектів практично будь-якого обсягу та рівня складності. Ми надаємо комплекс послуг з виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами Вашого бізнесу, товарів, послуг, гарантуючи своїм клієнтам високу якість готових виробів.

  Замовити вивіску, логотип в офіс та об'ємні букви в Києві Ви завжди можете в рекламному бюро «Наші Люди». З огляду на особливості і масштаб бізнесу наших клієнтів ми завжди йдемо назустріч і пропонуємо оптимальні варіанти реалізації проектів. Будь ласка, зв'яжіться з нами для швидкого і професійного обслуговування.

  Детальніше

  Вивіски та об'ємні букви в Києві

  З нами зручно

  Виконуємо весь комплекс рекламних
  послуг під ключ

  Власне виробництво реклами

  Власне виробництво

  Сучасне обладнання
  та досвідчені фахівці

  Гарантія якості реклами

  Гарантія якості

  Високий рівень
  виконуваних робіт

  Лояльні ціни на рекламу

  Лояльні ціни

  Наші ціни на вироби
  та послуги не кусаються

  Стислі терміни на виробництво реклами

  Стислі терміни

  Завжди вчасно
  та навіть швидше

  Ми виготовляємо рекламу

  Об'ємні літери на подіумі

  Об'ємні літери на подіумі використовують для презентацій та виставок, в якості логотипу компанії, для реклами бренду або певного заходу, або ж як стела для торгового центру або автосалону. Подіум стильно виглядає і додає стійкості об'ємним літерам та іншим елементам.

  Рекламна стела з об'ємними літерами встановлюється на землі та складається з металоконструкції, обшитої панелями з алюмінієвого композитного матеріалу або ПВХ. Безпосередньо на стелі встановлюються об'ємні літери та елементи.

  Замовити об'ємні літери на подіумі буде доречно, якщо обсяги Вашого бізнесу великі, і вам
  необхідно підкреслити його статус. Розташувати таку конструкцію, як стела можна при в'їзді в
  місто або на приватний об'єкт, на території підприємства, в якості покажчика як стела для
  торгових центрів.

  Детальніше

  Виготовлення логотипів на стіну

  Об'ємні логотипи на стіну призначені для того, щоб сприяти правильному формуванню іміджу та ділової репутації компанії. Об'ємні логотипи і букви встановлюються над зоною ресепшн, на стіні офісу, на фасаді будівлі, над вхідною групою, біля входу у бізнес центр. Об'ємні логотипи добре запам'ятовуються, що виправдовує їх широке використання компаніями для створення іміджевої реклами.

  Виготовлення логотипів на стіну припускає безліч варіантів і форм. Ми виготовляємо логотипи на замовлення в Києві з пластика, акрилу, пінопласту, стиродура. Ви можете замовити логотип на стіну з підсвічуванням, яке може бути як лицьовим, так і контражурним. Несвітловий логотип на ресепшн або на стіну теж припускає різні варіанти виготовлення. Ми пропонуємо виготовлення логотипів для Вашої компанії на будь-який смак і бюджет.

  Детальніше

  Рекламні вивіски

  Один з найпоширеніших видів зовнішньої реклами - це рекламна вивіска. Наша компанія займається виготовленням, установкою і обслуговуванням вивісок в Києві і області. Своїм клієнтам ми пропонуємо виготовлення вивісок з підсвічуванням і без, грунтуючись на поставлені завдання і бюджет, закладений на рекламну кампанію.

  Вивіска для магазину - це ефективний інструмент, здатний притягати клієнтів 24 години на добу. Рекламна вивіска дозволяє вирішити відразу декілька завдань: притягнути увагу потенційних клієнтів, гармонійно прикрасити фасад або вхідну групу, збільшити впізнанність бренду або компанії. У нас Ви можете замовити вивіску та інші рекламні конструкції будь-яких форм, розмірів і складності.

  Детальніше

  Об'ємні літери, що окремо стоять

  Великі об'ємні букви - це ефективна зовнішня реклама, видима з далекої відстані. Наша компанія спеціалізується на виробництві об'ємних літер, що окремо стоять. Найбільш популярні місця для розміщення великих об'ємних логотипів і букв складають місця перебування цільової аудиторії. Такі рекламні інсталяції можуть розміщуватися як на вулиці, так і в інтер'єрі. Окремо розташовані на підлозі об'ємні букви вигідно виділять Ваш бренд на будь-якій виставці або в торговому центрі.

  Великі об'ємні літери можуть бути зроблені з ПВХ, акрилу (оргскло), композиту, пінопласту або з комбінованих матеріалів. Це залежить від технічного завдання, розмірів виробу, місця розміщення і побажань клієнта. Для виготовлення великих об'ємних букв і логотипів застосовується додаткове посилення матеріалів і використовується внутрішній каркас для більшої стійкості
  та міцності. Після виготовлення літери брендуються плівкою або фарбуються.

  Детальніше

  Виготовлення об'ємних букв в Києві

  Вывеска на основе объемных букв выглядит очень эффектно в любое время суток. Объемные буквы могут применяться не только как отдельный объект, но и в комплекте с другими видами наружной и внутренней рекламы. Мы предлагаем Вам изготовление объемных букв с подсветкой и без нее.

  Ви можете у нас замовити:

  • об'ємні букви з акрилу і ПВХ
  • об'ємні літери з лицьовим підсвічуванням
  • об'ємні букви з контражурним підсвічуванням
  • будь-які несвітлові букви
  • об'ємні літери з пінопласту та стиродуру
  • об'ємні букви, що окремо стоять
  • об'ємні літери на подіумі.

  Детальніше

  Замовте вивіску або рекламне оформлення
  і отримаєте тимчасову вивіску в подарунок!
  Знижка при замовленні через сайт 5%

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Ваш e-mail (обов'язково)

   Тема

   Повідомлення