(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Монтажні роботи

  У рекламному бюро «Наші люди» Ви можете не лише замовити рекламну вивіску в Києві, але і скористатися нашою послугою монтажу. Адже мало виготовити якісну рекламну конструкцію, важливо також правильно і надійно повісити вивіску. Зовнішню рекламу - вивіску, лайтбокс або об'ємні літери кріплять на фасад будівлі або дах, балкони, кіоски, МАФи і так далі. Монтаж вивіски в Києві розпочинається з того, що наші фахівці роблять ретельні виміри на місці установки, враховують особливості поверхні і підбирають кріплення, що максимально підходять під ці умови. В деяких випадках для монтажу вивіски потрібно додаткову конструкцію, яку ми так само можемо виготовити.

  Монтаж вивісок в Києві

  Монтажні роботи реклами в Києві

  Погодні умови не завжди ідеальні, тому важливим чинником при монтажі є надійність кріплень. Ми пропонуємо скористатися такими нашими послугами: виїзд фахівця на вимір об'єкту, виїзд на діагностику, монтаж банера, монтаж несвітлової вивіски, монтаж і підключення світлової вивіски в Києві. Від якості монтажу значною мірою залежить довговічність і зносостійкість вивіски, а також зручність експлуатації. Монтаж вивісок в Києві - процес, що вимагає найсуворішого дотримання технології і правил безпеки для довговічності експлуатації.

  Наші фахівці мають великий досвід у сфері виготовлення і монтажу рекламних конструкцій, монтажу об'ємних літер та інших рекламних носіїв, наслідуючи усі принципи якості, що робить співпрацю з нами зручною і вигідною.

  Демонтаж вивісок і об'ємних букв

  Зняття вивіски – процес не менш важливий і відповідальний, чим її установка. Якісний демонтаж зовнішньої реклами у більшості випадків дозволяє зняти вивіски або складні конструкції так, щоб потім їх легко було встановити на іншому об'єкті. Найчастіше демонтаж вивісок і рекламних конструкцій потрібен за ситуації, коли компанія переїжджає на інше місце або планує замінити стару конструкцію на нову і сучаснішу. Наші монтажники виконають усі Ваші побажання і вказівки по демонтажу зовнішньої реклами, вивісок, банерів, табличок.

  Монтаж банерів і рекламних конструкцій

  Банер є не лише недорогим видом зовнішньої реклами, але міцним і довговічним матеріалом. Повісити банер в Києві можна на фасад будівлі або кіоску, так само можливо виготовити металоконструкцію для подальшого монтажу банера на неї. Якщо Ви шукаєте де замовити банер в Києві, то вірним рішенням буде звернутися в нашу компанію. Для зручності замовника ми надаємо і послуги широкоформатного друку банерів, і послуги монтажу.

  Монтажні роботи реклами в Києві

  Ціна на монтаж і демонтаж вивіски, об'ємних літер або іншої рекламної конструкції визначається на місці об'єкту і залежить від складності робіт, розміру вивіски і умов монтажу. Вартість монтажу так само залежить від того, який вид зовнішньої реклами встановлюється. Установка і демонтаж конструкцій нашими фахівцями відрізняється оперативністю і дозволяє зберегти привабливий зовнішній вигляд рекламної вивіски. Ми здійснюємо монтаж і демонтаж вивісок для магазинів, торгових центрів, салонів, стоматологічних і косметологічних клінік, салонів краси, ресторанів і барів.

  Монтаж вивіски Київ, установка вивіски, монтаж об'ємних світлових букв. Монтаж вивісок Київ. Монтаж лайтбоксів Київ. Монтаж банерів.Зовнішня реклама Київ, Вивіски, Вивіску Київ, Вивіски плоскі, Світлові вивіски, Вивіски об'ємні, Вивіски світлові, Інтер'єрна реклама, Інтер'єрні вивіски, Реклама в інтер'єрі Київ, фасадні Вивіски, Замовити вивіску, Об'ємні букви, букви з пінопласту Київ, Слова з пінопласту, Об'ємні букви з підсвічуванням, Об'ємні світяться букви, Об'ємні світлові букви Київ, Плоскі букви, Виготовлення реклами Київ, Лайтбокси, Світлові короби, Лайтбокс двосторонній, Фігурний лайтбокс Київ, Рекламне оформлення інтер'єру, Виробництво зовнішньої реклами, Виготовлення вивісок Київ, Світлодіодна вивіска, букви контражур, підсвічування контражур, Вивіска на магазин, Вивіска для торгового центру, Вивіска для салону краси, будинкові знаки покажчики Київ купити


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740