(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Візитки, флаєри, буклети, листівки

  На сьогодні важко уявити собі бізнес або будь-яку сферу діяльності без такого важливого атрибуту, як візитка. Вона є не лише є носієм інформації, але і створює про Вас перше враження, як про представника фірми або організації. В цьому випадку важливими є усі елементи візитки - грамотно продуманий і гармонійний дизайн, інформація про утримувача візитки і якісний друк з правильним перенесенням кольорів і добре виконаною постдрукарською обробкою.

  Поліграфія в Києві
  Поліграфія у Києві

  Візитки в Києві - це важливий атрибут ділових взаємовідносин. Вони несуть в собі потрібну інформацію і в якійсь мірі навіть служать в якості реклами. Важливий не лише факт наявності візитки, але і якість її виготовлення. Непрезентабельну візитку, віддруковану на самому бюджетному матеріалі в ділових колах можуть розцінити як небажання побудувати довгострокові партнерські стосунки і неготовність утримувача візитки до плідної взаємовигідної співпраці. Але якщо візитки призначаються для масової роздачі в рекламних цілях, чудово підійдуть бюджетні візитки щільністю 200-250 г/м без додаткового покриття. Такі візитки в Києві зазвичай друкуються великими накладами від 1000 шт. і більше, що знижує вартість за одиницю продукції. В цьому випадку акцент треба поставити на яскравий дизайн і грамотно викладену інформацію на візитці.

  Візитки мають стандартний формат виробу - 90 х 50 мм, але зараз досить популярними і оригінальними є візитки євро формату - 85 х 55 мм Цей розмір візитки відповідає формату пластикової дисконтної карти. Євровізитки виглядають дуже гідно і цікаво, особливо якщо вони віддруковані на щільному картоні з додатковою постдрукарською обробкою. Наприклад, скруглення кутів, покриття глянсовим лаком або матова двостороння ламінація. Так само у нас можливо замовити візитки з новою технологією покриття - гібридний ультрафіолетовий лак. Такі візитки виглядають ексклюзивно і дорого. Суть такого покриття полягає в поєднанні глянсового і матового лаку, яким покриваються різні елементи візитки.

  По призначенню можна поділити візитки на окремі види:

  • Персональні візитки
  • Ділові візитки
  • Корпоративні візитки

  Персональні візитки – це візитні картки, які розраховані для особистого використання. Вона зазвичай вміщує в себе тільки інформацію про власника і його контактні дані. Персональна візитка може бути виконана у будь-якому форматі і дизайні.

  Ділові візитки є друкарською продукцією маленького формату, на яких увага приділяється інформації про компанію або організацію. Ділові візитки, як правило, містять назву фірми, логотип або фірмовий знак, ПІБ і посаду утримувача візитки, а так само контактну інформацію -юридичну адресу, телефони і адресу електронної пошти. Двосторонній офсетний друк візиток дозволяє розмістити додаткову інформацію на зворотній стороні візитки. Це може бути інформація про послуги або товари, або ж продубльована з лицьового боку інформація на іноземній мові.

  Корпоративні візитки вміщують в себе інформацію про фірму і сферу її діяльності без яких-небудь персональних даних. Тобто корпоративні візитки містять тільки інформацію про компанію і послуги, які вона надає, а в якості контактних даних вказуються телефони головного офісу. Такі візитки призначені для поширення в рекламних цілях. Їх розміщують у візитницях в офісних приймальнях або для роздачі на різних заходах і виставках. При виготовленні корпоративних візиток в Києві завжди використовуються фірмові шрифти, логотип компанії і корпоративні кольори.

  Друк флаєрів і листівок

  Листівки і флаєри – це друкарська продукція рекламного характеру, яка має невеликий формат. Рекламні листівки розміщуються на стійках ресепшен або використовуються для роздачі на вулицях або різних заходах. У цих цілях доречно так само використовувати і флаєри. Застосування флаєри знаходять в якості безкоштовних пропускних квитків і запрошувальних на різні заходи, а так само для надання знижки на товари або послуги. Маючи невеликий формат, рекламні флаєри і листівки дуже інформативні, їх вміст дозволяє коротко і лаконічно розкрити суть акції або спеціальної пропозиції для потенційних клієнтів. Листівки дають споживачеві можливість отримати інформацію про компанію, сфери її діяльності і пропоновані нею товари і послуги. Такі рекламні листівки в Києві застосовуються в якості роздавального матеріалу при проведенні презентацій, виставок, тренінгів і в різних маркетингових програмах. Як агітаційний матеріал флаєри і листівки застосовуються при проведенні передвиборних кампаній.

  Таку друкарську продукцію, як рекламні флаєри і листівки можна поширювати на вулицях в людних місцях і в торгових центрах, розміщувати на рекламних стійках або розсилати поштою. Тобто способів донести до аудиторії важливу інформацію і заманити клієнтів за допомогою листівок і флаєрів існує безліч, що робить цей рекламний інструмент дуже затребуваним і популярним.

  Друк флаєрів в Києві

  Друк флаєрів в Києві зазвичай виконується у форматі 90 х 210 мм Така поліграфічна продукція ще носить назва "єврофлаєр". Цей формат готового виробу дуже зручний, оскільки має достатній розмір поля для розміщення потрібної інформації. Матеріал, на якому виконується цифровий або офсетний друк, - крейдований папір різної щільності - від 90 до 350г/м. Залежно від щільності матеріалу формується ціна на флаєри в Києві. Двосторонні флаєри дозволяють розмістити рекламну інформацію відразу на обох сторонах. Двосторонній друк флаєрів дає можливість використовувати поліграфію як рекламний інструмент для власної фірми паралельно з компанією-партнером.

  Виготовлення листівок в Києві можливе в різних форматах. Доступні до замовлення стандартні формати листівок - А4 (210 х 297 мм), А5 (148 х 210 мм), А6 (105 х 148 мм). Можливий односторонній і двосторонній друк. Так само можливий друк листівок нестандартних форматів, наприклад, квадратні листівки розмірами 105 х 105 мм, 148 х 148 мм, 210 х 210 мм Ціна на листівки в Києві залежить від формату, щільності матеріалу, кількості запечатуваних сторін і накладу. Друк флаєрів і листівок при різному накладі виконується різними способами друку. Так, наприклад наклад від 50 до 200 шт. робиться за допомогою цифрового друку, а наклади від 500 до 10000 шт. виготовляються за технологією офсетного друку. Чим більше наклад замовлення, тим менше буде вартість за одиницю виробу.

  Рекламне бюро «Наші люди» пропонує Вам виготовлення рекламних флаєрів і листівок в різні терміни. Можливий терміновий друк листівок і флаєрів за 1 робочий день, якщо терміни проведення рекламної кампанії обмежені і Вам терміново треба отримати готову друкарську продукцію. Так само ми пропонуємо друк за 3 або 5 робочих днів. Від цього безпосередньо залежить вартість друку флаєрів в Києві.

  Виготовлення та друк флаєрів в Києві, виготовлення флаєрів в Києві, виготовлення та друк візиток в Києві, виготовлення візиток в Києві, виготовлення та друк буклетів в Києві, виготовлення буклетів в Києві, виготовлення та друк листівок в Києві, виготовлення листівок в Києві, друк візиток Київ, друк флаєрів, друк буклетів, друк листівок Київ