(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Пластикові карти

  Раніше пластикові карти застосовувалися виключно у банківській сфері. Кредитні карти, карти для виплат, золоті карти - усе це продукти друку на пластиці. Проте сьогодні пластикові карти вже вийшли за рамки застосування тільки у фінансових установах. Дисконтні карти, клубні карти, карти постійного клієнта, бонусні карти, карти лояльності - це далеко не увесь перелік застосування пластикових карт. Навіть візитки зараз можна зробити у вигляді пластикових карт. Візитка на пластиці відразу говорить про свого власника те, що він успішний. З таким партнером завжди хочеться мати справу.

  Види пластикових карт:

  Дисконтні картки
  • дисконтні картки;
  • візитні картки;
  • карти лояльності;
  • карти постійного клієнта;
  • клубні карти;
  • бонусні карти;
  • банківські карти;
  • подарункові сертифікати.

  Найпоширенішою сферою використання пластикових карт є банківська та інша фінансова діяльність. Але не менш популярним серед замовників являється виготовлення дисконтних карт. Це дуже значимий інструмент маркетингової стратегії. Дисконтні карти надають право клієнтам на отримання знижок на товари або послуги компанії, що у свою чергу як би "прив'язує" споживача до Вашої фірми. Погодьтеся, удвічі приємно бути клієнтом компанії, яка крім того, що пропонує якісний товар, додатково надає знижки і бонуси своїм покупцям.

  Дисконтні картки можуть бути зі знижкою фіксованої величини або ж накопичувальною знижкою. Такі карти називають накопичувальними картами зі знижкою. Клубні карти використовуються для позначення приналежності клієнта до компанії і надають право користуватися різними ексклюзивними пропозиціями, які доступні тільки для володарів цих карт. Клубні карти часто використовують фітнес-клуби, розважальні центри, ресторани і салони краси. Такий вид пластикових карт, як клубні карти і карти постійного клієнта зазвичай роблять іменними. Але нерідко такі карти мають лише порядковий номер. Подарункові сертифікати деякі фірми виконують у вигляді пластикових карт. Вони надають право на придбання товарів або послуг на певну суму, яка вказується на подарунковому сертифікаті.

  Такі карти можуть бути як одноразового, так і багаторазового використання. У останньому випадку клієнт обмінює подарунковий сертифікат на послугу або товар, і карта залишається в магазині, салоні або ресторані. Додатково таку пластикову карту можна упакувати за допомогою красивої поліграфії.

  Виготовлення пластикових карт

  Друк пластикових карт в Києві виконується на спеціалізованому пластику пвх. Кольори пластика, який використовується для друку карт, - білий, прозорий, золотий, срібний. Загальноприйнятий стандарт припускає виготовлення пластикових карт певного формату і товщини. Стандартний розмір пластикової картки - 54 на 86 мм, а товщина складає 0, 76 мм Якщо у розмірі дисконтних карт рідко відходять від загальноприйнятих стандартів, то товщина карти може варіюватися. Для того, щоб пластикові карти в Києві виглядали солідніше, можливо додатково замовити послугу матової або глянсової ламінації. Ціна на друк пластикових карт в Києві формується грунтуючись на вигляді і товщині пластика, кількості запечатуваних сторін, постдрукарської обробки з додатковим покриттям або без нього, а так само на наявності або відсутності персоналізації карт.

  Пластикові карти
  Пластикові карти

  Види персоналізації пластикових карт:

  • друк номера;
  • ембосування;
  • магнітна смуга;
  • штрих-код;
  • чіпування.

  Якщо Ви бажаєте замовити пластикові карти в Києві, звертайтеся в рекламне бюро "Наші люди". Ціна на виготовлення пластикових карт залежить від терміну виконання і накладу замовлення. Мінімальний наклад складає 50 шт. При замовленні накладу від 500 шт. ми надаємо в якості бонуса безкоштовний дизайн-макет.

  Виготовлення пластикових карт Київ, пластикові карти-ціни в Києві, друк пластикових карт, друк пластикових карт Київ, пластикові картки ціна Київ, дисконтні карти Київ, дисконтні карти виготовлення Київ, виготовлення пластикових карт. Дисконтні карти в Києві, виготовлення та виробництво пластикових карт


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740