(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Несвітлові вивіски

  Несвітлові вивіски – це досить простий вид реклами. На такій вивісці можна розмістити назву фірми, логотип, режим роботи або ж якусь тимчасову інформацію. Найчастіше зовнішні вивіски без підсвічування використовуються при оформленні магазинів, салонів краси та інших закладів, які не вимагають освітлення в темний час доби. Несвітлова вивіска ідеально підходить у тому випадку, якщо Ваш бізнес знаходиться на стадії зародження і у Вас не передбачений великий бюджет на рекламну вивіску. Проте якщо розробити стильний і оригінальний дизайн, навіть така вивіска без підсвічування виглядатиме гідно. Є два основні варіанти виготовлення несвітлової вивіски. Один варіант має на увазі виконання вивіски на основі з оцинкованого металу, пластика ПВХ або полікарбонату, поверх якої наноситься рекламне зображення. Другий варіант - вивіска з банерної тканини, натягнута на металевий каркас або ж розміщена на фасаді будівлі або кіоску. Якщо у Вас обмежений бюджет на рекламну кампанію, то у такому разі найбільш доцільним варіантом вивіски буде банер. Рекламний банер може бути абсолютний будь-якої довжини, що дає можливість оформити будь-яке приміщення або фасад. За допомогою вивіски на банері Ви можете оповістити потенційних клієнтів про відкриття, діючі акції та розпродажі або ж використати банер як тимчасову вивіску, поки виготовляється основна рекламна вивіска.

  Несвітлові вивіски
  Несвітлові вивіски

  Виготовлення несвітлових вивісок

  Несвітлові вивіски в Києві бувають плоскими і об'ємними. Плоскі вивіски - це листовий матеріал з нанесеним на нього зображенням. В якості основи використовують акрил, алюмінієвий композит, пвх. Об'ємні вивіски мають складніший профіль. Як варіант можливо виготовити площину з бортами, що створить ефект об'єму. Дуже красивим і виграшним варіантом є несвітлові об'ємні літери, які можна розмістити самостійно або ж на плоскій або об'ємній підкладці з пвх або композиту. Така вивіска виглядає дуже привабливо і при цьому доступніша за ціною, ніж світлова реклама. Завдяки невисокій вартості у поєднанні з різноманітністю дизайнерських рішень несвітлова вивіска дуже популярна і затребувана.

  Для того, щоб несвітлова вивіска була ефективним рекламним інструментом не лише у світлий час доби, можна встановлювати окреме автономне підсвічування. В якості зовнішнього підсвічування для вивіски використовуються прожектори, які розміщуються над вивіскою на виносних металевих кріпленнях.

  Несвітлові вивіски в Києві розміщують не лише на фасадах зовні будівель. Усередині приміщень вони можуть використовуватися у вигляді табличок і навігаційних покажчиків. Так, наприклад, за допомогою таблички можна вказати назву філії, відділу або його керівника. Такі таблички виготовляються з пластика пвх, а напис наноситься за допомогою плоттерної порізки плівки Oracal, або ж повнокольорового друку на плівці. Використання несвітлової реклами так само доцільне і при оформленні вітрин - це найбільш доступний спосіб донести до потенційних покупців інформацію про товари, послуги, ціни і режим роботи.

  Виготовлення несвітлових вивісок у Києві

  Використання несвітлових вивісок як рекламний носій дозволяє звести до мінімуму Ваші витрати на рекламу, в порівнянні зі світловими літерами або лайтбоксами. Серед переваг такого виду реклами варто відмітити простоту виготовлення і короткі терміни виробництва вивіски. Проте відносна простота і низька вартість несвітлової вивіски по відношенню до інших видів рекламних конструкцій ні в якому разі не говорить про те, що цей вид зовнішньої реклами неефективний. Застосування несвітлової реклами дозволяє вирішити поставлені завдання з мінімальними витратами.

  Ціна на вивіску розраховується індивідуально виходячи з розмірів, матеріалів і конструктивного рішення. Рекламне бюро "Наші люди" пропонує Вам виготовлення вивісок в Києві на будь-який смак і бюджет. Наші фахівці завжди готові запропонувати найбільш відповідний варіант виконання вивіски на основі завдань, поставлених замовником.

  Виготовлення несвітлових вивісок Київ. Вивіска з пвх Київ. Виготовлення несвітлових вивісок. Несвітлові вивіски Київ. Несвітлові вивіски купити за низькими цінами Київ. Вивіски Київ недорого. Зовнішня реклама Київ, вивіски, Вивіска Київ, вивіски плоскі, Світлові вивіски, вивіски об'ємні, вивіски не світлові, вивіски фасадні, замовити вивіску, виготовлення реклами Київ. Виготовлення вивісок Київ, Світлодіодна Вивіска, Вивіска на магазин, Вивіска для торгового центру, Вивіска для салону краси