(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виготовлення реклами

  До зовнішньої реклами можна віднести різні рекламні об'єкти і конструкції, які повинні органічно вписуватися в загальну концепцію і панораму міста. Кожен наш дизайн-проект обов'язково зважає на специфіку місця установки, інтенсивність руху і рівень видимості рекламних носіїв. Будь-який рекламний об'єкт, виготовлений по індивідуальному замовленню, виділяється на загальному фоні, залучаючи до себе максимальну увагу потенційних клієнтів. Ми пропонуємо своїм клієнтам увесь спектр послуг, спрямованих на виготовлення зовнішньої реклами в Києві: дизайн, виробництво і подальше обслуговування рекламних носіїв. Ми також здійснюємо монтаж і установку реклами. Професійна установка об'єктів зовнішньої та внутрішньої реклами забезпечує їх довготривалу експлуатацію і гарантує мінімальний збиток в ході використання. Ми реалізуємо усі Ваші побажання, вимоги і поставлені завдання, оскільки практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і клієнта.

  Виготовлення реклами в Києві

  Виготовлення реклами в Києві

  Рекламне бюро «Наші люди» виготовляє креативні і привабливі об'єкти зовнішньої реклами: виготовлення об'ємних букв, вивіски і логотипи, лайтбокси і панель-кронштейни, банерні конструкції, широкоформатний та інтер'єрний друк, інформаційні стенди і куточки покупця і багато що інше. Світлові об'ємні літери - це ефективний і привабливий вид реклами. Поєднання різних сучасних матеріалів і видів підсвічування робить таку рекламу яскравою і такою, що виділяється. Особливістю такого виробництва зовнішньої реклами є можливість окремого кріплення кожного елементу, що дозволяє розміщувати об'ємні літери над входом, на фасаді або стінах, по периметру даху. Об'ємні букви в Києві виділять Ваш бізнес серед конкурентів.

  Види рекламного оформлення

  Лайтбокси

  Такий вид зовнішньої реклами найчастіше використовується для красивого оформлення назви компанії або організації. Завдяки різноманітності форм виконання і доступній ціні, лайтбокси в Києві є фаворитом серед усіх рекламних носіїв. Їх успішно застосовують в якості зовнішньої та інтер'єрної реклами магазини, торгові центри, салони краси, ресторани і інші заклади.

  Виготовлення реклами в Києві

  Вивіски

  Для оформлення фасадів, а так само інтер'єру часто використовується такий рекламний носій, як вивіска. Виходячи з різних завдань і бюджету замовника, вивіска може бути виконана в різних варіантах. Це може бути лайтбокс, об'ємні літери, несвітлова табличка або банер. Виконані якісно і яскраво, вивіски виконують відразу декілька функцій - надають інформацію і привертають увагу аудиторії. Виготовлення вивіски в Києві Ви сміливо можете довірити нам. Ми завжди враховуємо усі побажання і вимоги замовника і пропонуємо найбільш відповідний варіант виготовлення вивіски.

  Оформлення фасадів

  При виготовленні зовнішньої реклами сучасні композитні матеріали дозволяють за допомогою красивого дизайну видозмінювати і перетворювати зовнішній вигляд фасадів будівель . Рекламна інформація і зображення, нанесені за допомогою широкоформатного друку на банерну сітку або банер, звертають на себе увагу і запам'ятовуються людям, що проходять і проїжджають мимо. Оформлення фасадів в Києві не лише несе в собі рекламну складову, але і перетворює зовнішній вигляд міських будівель.

  Інтер'єрна реклама

  Різноманітні рекламні елементи, розміщені в інтер'єрі магазинів, салонів і офісів формують позитивний імідж і створюють оригінальний фірмовий стиль компанії. Красива вивіска в інтер'єрі - це запорука успішних продажів і залучення нових клієнтів. Яскраве оформлення вітрин в торгових центрах обов'язково притягне увагу відвідувачів. Оригінальний дизайн особливо важливий для інтер'єрної реклами в салонах краси, ресторанах і інших закладах сфери обслуговування.

  Виготовлення реклами в Києві

  Інтер'єрні логотипи

  Логотип в інтер'єрі буде своєрідною візитною карткою фірми. Ми виконуємо виготовлення логотипів з різних матеріалів, кожен з яких по своєму цікавий. Для більш бюджетних рішень підійде логотип з пінопласту або пінополістиролу, забарвлений у будь-який колір. Дорожчим, але і що поза сумнівом таким, що виділяється, являється логотип з акрилу. В цьому випадку так само можливі різноманітні варіанти виконання - це може бути несвітловий логотип з кольорового акрилу, логотип з акрилу з підсвічуванням, логотип на підкладці з об'ємними літерами з акрилу. Пропонуючи оформлення вітрин оракалом, піскоструєм або іншими видами вінілових плівок ми завжди враховуємо особливості поверхні і місця розміщення. Готові проекти, куди обов'язково входить інтер'єрна реклама, виглядають вишукано і із смаком, що у свою чергу створює вигідне враження на кожного відвідувача.

  Виготовлення реклами Київ. Виробництво вивісок .Виготовлення вивісок, лайтбоксів, об'ємних літер в Києві. Виготовлення реклами купити Київ. зробити вивіску Київ. вивіски на магазин Київ. Виготовлення вивісок Київ. Виробництво та виготовлення зовнішньої реклами Київ. Рекламні вивіски, Зовнішня реклама в Києві. Вивіски Київ виготовлення-Зовнішня РЕКЛАМА в Києві. Виготовлення рекламних вивісок в Києві.Зовнішня реклама Київ, Вивіски, Вивіску Київ, Вивіски плоскі, Світлові вивіски, Вивіски об'ємні, Вивіски світлові, Інтер'єрна реклама, Інтер'єрні вивіски, Реклама в інтер'єрі Київ, фасадні Вивіски, Замовити вивіску, Об'ємні букви, букви з пінопласту Київ, Слова з пінопласту, Об'ємні букви з підсвічуванням, Об'ємні світяться букви, Об'ємні світлові букви Київ, Плоскі букви, Виготовлення реклами Київ, Лайтбокси, Світлові короби, Лайтбокс двосторонній, Фігурний лайтбокс Київ, Рекламне оформлення інтер'єру, Виробництво зовнішньої реклами, Виготовлення вивісок Київ, Світлодіодна Вивіска, букви контражур, підсвічування контражур, Вивіска на магазин, Вивіска для торгового центру, Вивіска для салону краси, будинкові знаки покажчики Київ купити


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740