(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Літери без підсвічування

  Несвітлові об'ємні літери в Києві широко застосовуються в якості елементу внутрішнього оформлення магазинів, виставкових павільйонів, офісів, зон ресепшн. Завдяки різноманітності форм, гамми кольорів і різних варіантів шрифтів, які мають об'ємні букви без підсвічування, такі вивіски виглядають дуже стильно і привабливо, тим самим звертають на себе увагу. Несвітлові літери, в основному, застосовуються для рекламного оформлення інтер'єрів, де вже є присутнім зовнішнє підсвічування. У такому разі немає гострої необхідності робити світлові літери.

  Літери без підсвічування
  Літери несвітлові

  Несвітлові логотипи і літери знаходять своє застосування як в інтер'єрі, так і в зовнішній рекламі. Об'ємні літери і логотипи в Києві часто можна зустріти в офісних приміщеннях в зоні ресепшен, в інтер'єрі магазинів і бутиків, в залах кафе і ресторанів та інших місцях. Це відносно бюджетний інструмент підтримки фірмового стилю Вашої компанії. Виробництво об'ємних літер в Києві має на увазі роботу з такими матеріалами, як пластик, пвх, акрил (оргскло), пінопласт і пінополістирол. Плоскі або об'ємні літери без підсвічування можна змонтувати практично на будь-якій поверхні впритул до стіни або на дистанційних кріпленнях.

  Види несвітлових літер:

  • Об'ємні літери
  • Плоскі літери
  • Псевдооб'ємні літери
  Об'ємні літери без підсвічування в Києві

  Об'ємні несвітлові літери в Києві виготовляються шляхом склеювання лицьової частини з бічною. Лицьова частина літери, як правило, виконується з акрилу завтовшки 3мм, а борт (бічна частина) - з ПВХ 3-5мм. Але найчастіше зустрічаються об'ємні букви з ПВХ. Грунтуючись на дизайн-проект і враховуючи побажання замовника, об'ємні літери без підсвічування можуть бути обклеєні вініловими плівками. Вибір кольорів плівок досить великий, а покриття може бути матовим або глянсовим. Залежно від розміру літер і місця, де буде експлуатуватись така вивіска, підбирається товщина матеріалу. Так, наприклад, якщо несвітлові об'ємні літери мають невеликі габарити і передбачені для розміщення усередині приміщення, в якості матеріалу для виготовлення використовується ПВХ 3мм. Якщо ж висота літер більше 200 мм або вивіска розміщуватиметься на вулиці, доцільно використати щільніший матеріал - ПВХ 4-5мм.

  У тому випадку, коли технічно неможливо виготовити об'ємні літери через маленькі розміри або складності шрифту, актуально використовувати плоскі літери. Псевдооб'ємні і плоскі літери в Києві вирізуються з листових матеріалів за допомогою лазерного або фрезерно-гравіювального устаткування. Виготовляються плоскі літери з ПВХ або акрилу завтовшки від 3 до 25мм. Якщо в якості матеріалу використати товсті пластики, в результаті ми отримаємо псевдооб'ємні букви. В даному випадку ефект об'єму досягається завдяки товщині матеріалу. Проте ціна на об'ємні літери з товстого акрилу досить висока за рахунок дорожнечі матеріалу. Але навіть плоскі букви можуть виглядати цікаво і привабливо, якщо грамотно підібрати спосіб кріплення. Завдяки спеціальним тримачам плоскі літери можна встановити на деякій відстані від стіни або основи, тим самим досягти ефекту об'єму.

  Виготовлення об'ємних літер з пінопласту

  Все більшу популярність на сьогодні мають в розпорядженні такі несвітлові вивіски і логотипи, як літери з пінопласту і пінополістиролу. Це універсальний матеріал, головними перевагами якого є легка вага і невисока вартість. Завдяки легкій вазі букви з пінопласту зручні в транспортуванні, а так само прості в монтажі.

  Встановити літери з пінопласту в Києві можна на будь-яку рівну поверхню без використання спеціальних кріпильних елементів. Монтаж об'ємних букв з пінопласту виконується за допомогою двостороннього монтажного скотча або рідких цвяхів. Тому щоб не зазнавати додаткових витрат, Ви можете змонтувати таку вивіску або логотип самостійно, без залучення фахівців. Замовити літери з пінопласту в Києві можливо будь-якої форми і розміру, в різних варіантах товщини. Технологічно мінімальна товщина букви повинна складати не менше 10мм.

  Літери з пінопласту

  Літери з пінопласту мають більше виражену структуру. Цей матеріал чудово підходить для виробів великих розмірів. Красивий зовнішній вигляд об'ємним літерам з пінопласту можна надати за допомогою забарвлення. Фарбування букв можливе у будь-який колір за шкалою RAL. Букви з пінополістиролу більш гладку поверхню, без вираженої структури. Завдяки цій особливості матеріалу об'ємні букви виглядають дуже ефектно, при цьому ціна на літери з пінополістиролу і пінопласту невисока. Логотипи з пінопласту часто прикрашають інтер'єри офісів, бутиків і вітрини магазинів.

  Літери з пінопласту широко застосовуються для оформлення виставкових павільйонів. Вони дуже легкі і прості в установці, що значно скорочує час монтажу і демонтажу подібних вивісок. Саме тому букви з пінопласту часто використовують на короткострокових заходах, де важливими параметрами для вивіски є низька ціна і стислі терміни виробництва і монтажу. Застосування літери з пінопласту знайшли не лише в області бізнесу, але і в повсякденному житті у вигляді декору з пінопласту для будинку або в якості аксесуара для різних приватних заходів. Літери з пінопласту на весілля, слова з пінопласту для фотосесії - це далеко не усі варіанти застосування виробів з цього матеріалу. Ціна на літери з пінопласту розраховується на основі висоти літер, шрифту, наявності або відсутності фарбування.

  Рекламне бюро "Наші люди" має в розпорядженні усе необхідне устаткування для того, щоб Ви могли замовити несвітлові об'ємні літери в Києві будь-якого виду для різного призначення.

  Букви несвітлові, букви несвітлові Київ. Об'ємні букви, виготовлення об'ємних букв в Києві, псевдооб'ємні букви ціна, об'ємні букви з пластику, несвітлові об'ємні букви в Києві, несвітлові об'ємні букви Київ, несвітлові об'ємні букви. Несвітлові літери. Виготовлення плоских букв несвітлових Київ. Несвітлові вивіски Київ, несвітлові букви Київ, несвітлові об'ємні букви ціна, купити несвітлові об'ємні букви, виготовлення несвітлових вивісок Київ, акрилові букви Київ, букви з пвх в Києві, виготовлення об'ємних букв в Києві. Виготовлення об'ємних несвітлових букв Київ. Виробництво несвітлових вивісок Київ. Вивіски-виготовлення вивісок із пластику Київ, об'ємні букви Київ, несвітлові букви Київ, об'ємні букви без підсвічування Київ