(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Об’ємні літери

  В зовнішній та інтер'єрній рекламі об'ємні букви в Києві займають одне з провідних місць по ефективності. Такий вид рекламного оформлення дуже добре читається і виглядає презентабельно, що у свою чергу створює позитивний імідж компанії. Неможливо уявити будь - яку сучасну організацію або заклад, такі як ресторан, бізнес центр, бутик, супермаркет або автосалон, без такого елементу оформлення фасаду і вхідної групи, як об'ємні літери.

  Об'ємні літери
  Об'ємні літери

  Види Об'ємних літер

  Існує два основні види о'ємних літер - світлові і несвітлові об'ємні літери. Вони відрізняються наявністю або відсутністю підсвічування, відповідно і матеріали, з яких відбувається виготовлення об'ємних букв в Києві, теж відрізнятимуться. Можна замовити об'ємні літери в Києві таких видів : об'ємні світлові літери, букви з контражуром, об'ємні букви з внутрішнім підсвічуванням (Акрил день- ніч), несвітлові об'ємні літери. Виготовлення об'ємних букв налічує багато технологічних процесів: підготовка макету, різання матеріалу, склеювання букв, обробка і обклеювання плівками. Термін виготовлення об'ємних літер залежить від об'єму роботи і завантаження виробництва на момент оформлення замовлення.

  Несвітлові об'ємні літери

  Економний варіант такого виду реклами - несвітлові об'ємні букви. Їх можна виготовляти з різних матеріалів і встановлювати як на вулиці, так і усередині приміщень. Найчастіше об'ємні літери без підсвічування в Києві знаходять своє застосування в інтер'єрній рекламі. Адже в інтер'єрі знаходиться багато додаткових джерел світла, і несвітлові об'ємні букви таким чином не загубляться на загальному фоні. Завдяки широкій палітрі кольорів, різноманітності шрифтів і форм, об'ємні літери можуть стати яскравим доповненням до вивіски або рекламної конструкції, а так само бути самостійним елементом рекламного оформлення фасаду. Варіантів виготовлення несвітлових об'ємних букв дуже багато. Це можуть бути об'ємні літери з пластика, букви з пінопласту, букви з дерева, об'ємні літери з акрилу, букви з композиту. У будь-якому разі ціна на об'ємні букви в Києві цілком доступна, а виглядає така реклама гідно. Відмінним рішенням для рекламного оформлення Вашого бізнесу буде замовити об'ємні букви з акрилу. Об'ємні літери на замовлення припускають індивідуальний розрахунок на основі розмірів, шрифту і матеріалів.

  Об'ємні літери

  Об'ємні літери, що окремо стоять У тих випадках, коли габарити букв великі, а розміщення їх планується не на фасаді, а на відкритій зоні, актуально буде замовити об'ємні букви, що окремо стоять. Їх використовують для реклами бренду, міста, району або заходу. Так само окремо розташовані об'ємні літери часто замовляють для виставок, презентацій, корпоративних заходів. Виготовлення великих об'ємних букв в Києві має на увазі використання різних матеріалів. Все залежить від габаритів літер і місця, де вони будуть встановлюватись . Так само важливим чинником при виборі матеріалів є терміни і умови експлуатації. Якщо масштаби Вашої діяльності великі, то щоб додатково підкреслити статус компанії, ми пропонуємо замовити об'ємні літери, що окремо стоять, або логотип і розмістити таку конструкцію на території підприємства або бізнес центру.

  Якщо Ви хочете оригінально оформити інтер'єр або вітрину, не здійснюючи при цьому великих фінансових вкладень, то ідеальний варіант для Вас - об'ємні літери з пінопласту. Логотип з пінопласту відмінно впишеться в інтер'єр офісу або магазину. Букви і написи з пінопласту часто використовують на виставках і презентаціях. Вони мають легку вагу, завдяки чому кріпити їх можна практично на будь-яку поверхню, навіть на скло. Літери з пінопласту на весілля - яскравий аксесуар для фотосесії. Ми можемо виготовити з пінопласту будь-яке слово, напис або фігуру, надавши їм бажаний колір. Виготовлення об'ємних літер в Києві ми здійснюємо в короткі терміни, надаючи Вам продукцію високої якості. Ви можете замовити виготовлення об'ємних літер у нас, в рекламному бюро "Наші люди", залишивши заявку на розрахунок або написати нам на електронну пошту.

  Об'ємні літери з підсвічуванням

  Об'ємні букви з підсвічуванням – більш дорогий, але і, відповідно, солідніший вид рекламного оформлення вхідної групи. Така реклама відразу притягує погляд і запам'ятовується. А завдяки різноманітності матеріалів і конструктивних рішень Ви з легкістю виділите свою компанію серед конкурентів, якщо наважитеся замовити об'ємні літери з підсвічуванням в Києві. Об'ємні букви зі світлодіодним підсвічуванням - самий затребуваний варіант в області зовнішньої реклами, оскільки світлодіоди - це сучасне, якісне, довговічне та економічне джерело освітлення. Монтуються такі об'ємні літери в Києві як на фасадах будівель, так і в інтер'єрі. Залежно від місця установки (вулиця або приміщення), для виготовлення об'ємних букв з підсвічуванням підбирається герметична або негерметична електрика.

  Об'ємні літери з підсвічуванням
  Об'ємні літери з підсвічуванням

  У рекламному бюро "Наші люди" Ви можете замовити об'ємні літери з різними видами підсвічування:

  Об'ємні літери з внутрішнім підсвічуванням.
  • Об'ємні літери з внутрішнім підсвічуванням. У такому разі може світиться тільки лицьова частина букви або ж уся буква цілком. Об'ємні букви з лицьовим підсвічуванням виготовляються з акрилу і пластика пвх. Для забезпечення свічіння використовується світлорозсіювальний акрил, а бокові та тильні частини літери виконані з пластика пвх. Колір лицьової сторони об'ємних літер може бути будь-яким. Для цього використовується або кольоровий акрил, або молочний акрил з обклеюванням спеціальною світлорозсіювальною або вітражною плівками. Виготовлення об'ємних букв в Києві з підсвічуванням лицьової і бічної сторін передбачає використання світлорозсіювального акрилу і для фасаду літери, і для її бічних частин. Для підсвічування найчастіше використовуються світлодіоди.
  Об'ємні літери з підсвічуванням контражур
  • Об'ємні літери з підсвічуванням контражур – вишуканий і незвичайний варіант, коли освітлюється фон навколо букви. Створюється ефект паріння літери в повітрі, оскільки букви у такому разі встановлюються на невеликій відстані від поверхні. Об'ємні букви з контражурним підсвічуванням мають свою особливість - світіння спрямоване не на лицьову частину літери, а на поверхню стіни. Дуже презентабельно виглядають об'ємні літери на основі з композиту або пластика. Гладка поверхня підкладки забезпечує рівномірний розподіл спрямованого світіння. Щоб замовити об'ємні літери в Києві, достатньо заповнити форму «заявка на розрахунок» на нашому сайті або подзвонити за вказаними в контактах телефонами.
  • Об'ємні літери з контражурним і лицьовим підсвічуванням. Таке поєднання підсвічувань дає можливість об'єднати переваги і лицьового, і контражурного підсвічування, тобто робити рекламу ще привабливішою і ефективнішою. Виробництво об'ємних літер з комбінованим підсвічуванням надає клієнтам можливість яскраво виділити свою вивіску на тлі інших рекламних об'єктів. Світлові об'ємні букви і літери з контражурним підсвічуванням часто застосовуються для оформлення вхідних груп, а так само в якості вивіски на магазин, вивіски для салону краси, вивіски для аптеки. Бутики в торгових центрах теж часто оформлені за допомогою об'ємних літер з підсвічуванням. Ціни на об'ємні букви залежать від розміру букв, типу підсвічування (букви з лицьовим підсвічуванням або об'ємні літери з контражуром).

  Сучасні технології відкривають усі нові можливості при виготовленні об'ємних літер. Безліч видів матеріалів у поєднанні з різними варіантами підсвічування роблять цей вид зовнішньої та інтер'єрної реклами дуже затребуваним. Грунтуючись на метеріали, з яких виготовляються об'ємні букви в Києві, можна виділити основні види об'ємних літер :

  Об'ємні літери з ПВХ.
  • Об'ємні літери з ПВХ. Пластик ПВХ - це рекламний матеріал, який відрізняється невеликою вагою. Важливою перевагою матеріалу є податливість до обробки, завдяки чому можливо замовити об'ємні літери в Києві будь-якої форми і складності. Об'єм літери створюється виходячи з товщини матеріалу. Товщина пластика обирається, враховуючи особливості місця розміщення реклами у вигляді об'ємних букв. Обличчя і борт літери обклеюється плівкою оракал різних кольорів і може мати глянцеву або матову поверхню.
  Об'ємні літери з акрилу
  • Об'ємні літери з акрилу. Акрил - пластик з високою мірою чистоти. Існує повністю прозорий безбарвний, прозорий кольоровий, напівпрозорий білий або кольоровий, непрозорий білий або кольоровий акрил. Об'ємні літери з акрилу виготовляються з листового акрилу. Об'єм створюється на основі товщини матеріалу - від 1 до 25мм. Так само можливе комбінування матеріалів, таким чином акрил використовується для лицьової сторони літери, а бічні частини виготовляються з пластика пвх. В цьому випадку об'ємні букви з акрилу не обмежені в глибині. Монтуватися акрилові букви можуть на раму, на підкладку або на спеціальні дистанційні кріплення.
  Об'ємні літери на основі.
  • Об'ємні літери на основі. Основу використовують не лише виходячи з естетичних міркувань, але і в тих випадках, коли монтаж об'ємних літер окремо на поверхні не можливий або для того, щоб приховати дроти при підключенні вивіски. В якості основи для об'ємних букв можна використати дерево, пластик або алюмінієвий композит. Основа з композиту стійка до дії зовнішніх чинників і впродовж тривалого часу зберігає свій первинний вид, тобто об'ємні світлові букви на основі з композиту не лише виглядатимуть презентабельно, але і виконувати свої рекламні функції протягом тривалого терміну.
  об'ємних літер в Києві

  Об'ємних літер в Києві.

  Ціна на об'ємні букви в Києві розраховується індивідуально виходячи з таких параметрів, як висота літер, використовуваний шрифт, вид підсвічування. Чим більше розміри літер і чим більш нестандартна їх форма, тим вище буде вартість об'ємних літер. Ми готові запропонувати Вам різноманітні варіації виготовлення об'ємних букв, враховуючи Ваші побажання і бюджет, виділений на рекламну кампанію. Якщо Ви хочете замовити виготовлення об'ємних літер з монтажем на об'єкті, то вартість об'ємних букв з установкою залежатиме ще і від місця, висоти монтажу і типу поверхні. Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення об'ємних літер будь-якої складності.

  Ви можете замовити об'ємні літери "під ключ". Ця послуга включає розробку дизайну, виготовлення і монтаж об'ємних букв на об'єкті. Шукаєте виготовлення об'ємних літер в Києві? У рекламному бюро "Наші люди" Ви можете купити об'ємні букви за кращими цінами.


  Приклади робіт

  Об'ємні букви Київ, виготовлення об'ємних букв в Києві. Виробництво об'ємних букв Київ. Об'ємні букви ціна Київ. Замовити об'ємні букви Київ. Об'ємні букви виготовлення в Києві. Низькі ціни об'ємних букв Київ. Виготовлення об'ємних букв Київ. Букви об'ємні Київ. Об'ємні букви в Києві. Об'ємні букви з контражурним підсвічуванням Київ. Об'ємні букви з лицьовою підсвіткою Київ. Об'ємні букви купити в Києві. Об'ємні літери Київ. об'ємні букви Київ ціна