(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Поклейка плівки

  Поклейка оракалу в Києві є досить популярною послугою, яку замовляють для оформлення вітрин, реклами на транспорті, внутрішньої реклами. Обклеювання плівкою - основний спосіб нанесення рекламного зображення при виготовленні таких рекламних об'єктів, як вивіски, лайтбокси, панель-кронштейни, штендери, стели, виставкові стенди. Оформлення вітрин магазинів у більшості випадків має на увазі обклеювання оракалом.

  Поклейка плівки в Києві
  Поклейка плівки в Києві

  Поклейка плівки оракал

  Накатка плівки здійснюється на гладкі і відносно рівні поверхні: віконне скло, дзеркала, пластик, кахель і керамограніт, алюмінієвий композит, гіпсокартон, дсп. Обклеювання оракалом в Києві виконується різними видами вінілових плівок (самоклеючих плівок). Плотерна плівка (кольорова самоклеюча плівка), перфорована плівка, металізована плівка, повнокольоровий друк, плівка з ефектом піскострую - далеко не увесь перелік матеріалів, використовуваних для обклеювання. Плівкою з нанесеним рекламних зображень часто обклеюють легкові і вантажні автомобілі. Для цього можна застосувати друк на оракалі, який виконується за допомогою технології широкоформатного друку.

  Поклейка плівки в Києві
  Поклейка плівки в Києві

  Обклеювання плівкою - процес, що вимагає спеціальних знань і навичок. Замовляючи монтаж плівки в рекламному бюро "Наші люди", ви не лише економите свій час, а також позбавляєте себе від таких неприємних явищ, як "пухирі" і складки. А замовляючи демонтаж плівки (демонтаж оракалу) - не ризикуєте залишити сліди обклеювання.

  Без такої послуги, як поклейка самоклеючої плівки неможливо обійтися при оформленні вітрин. Наші фахівці обклеять Ваші вітрини плівкою будь-якого виду і формату з інформацією про розпродажі, знижки, акції, відкриття нового магазину або режим роботи. Для виробництва рекламних вивісок і табличок часто використовується накатка плівки на пвх або накатка плівки на композит. Послуга поклейки плівки в Києві знайшла себе не лише у сфері бізнесу, але і для оформлення інтер'єру квартири або приватного будинку. Самоклеючі плівки застосовуються для обклеювання шафи-купе, дзеркал, декору стін вініловими наклейками.

  Обклеювання вітрин плівкою в Києві

  Поклейка плівки в Києві

  Поклейка плівки вимагає професійних навичок і досвіду, а так само дотримання певних умов і технологій. Монтаж плівки, що клеїться, на вулиці проводять при температурі не нижче мінус 5 градусів за Цельсієм, а поверхня має бути чистою і сухою. Якщо поверхня обклеювання волога, то це призводить до збільшення часу монтажу плівки. Після поклейки бажано використати технічний фен і прогріти плівку для кращого зчеплення її з поверхнею.

  Фахівці рекламного бюро «Наші люди» виконують поклейку плівки (обклеювання оракалом) в Києві. Ви можете замовити у нас якісний друк на плівці разом з послугою монтажу на об'єкті.


  Приклади робіт

  поклейка плівки оракал Київ. поклейка плівки Київ. Поклейка оракала Київ. Поклейка оракала (самоклеющейся плівки) Київ. Поклейка плівки Oracal Київ. Поклейка плівки і оракала на вітрини в Києві. Монтаж плівки Київ. Монтаж плівки на скло Київ. Поклейка плівки Київ. Оформлення вітрин Київ, обклеювання вітрин плівкою, знижки на вітринах, оформлення вітрин


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740