(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Плотерна порізка

  Плотерна порізка плівки в Києві

  Порізка плівки оракал

  Плотера порізка плівки займає не останнє місце серед методів обробки матеріалів, які використовуються для виробництва зовнішньої та інтер'єрної реклами. Плотерне різання - це найекономічніший і доступніший вид різання всіляких плівок і друкарських виробів, який широко застосовуються в рекламі, оформленні інтер'єру та екстер'єру. Фігурне різання плівки - дуже затребувана технологія в області реклами і оформлення. Спеціальне устаткування - плотер - за допомогою ножа вирізує зображення або текст на плівці. Надалі непотрібна частина зображення видаляється і виходить наклейка або трафарет. Такі наклейки широко використовуються в оформленні вітрин, виготовленні вивісок і оформленні предметів інтер'єру.

  Плотерна порізка плівки в Києві

  Плотерне різання кольорової плівки - найбільш затребувана технологія при декоруванні приміщень. Виготовлення наклейок на авто користується популярністю завдяки низькій вартості і високій якості отримуваного зображення.

  Не завжди при широкоформатному друці, фарби дають бажану яскравість, тоді Вас виручить послуга плотерного різання. Вам пропонується вибрати максимально яскраву плівку і вирізувати будь-який необхідний текст або зображення. Якщо ж у Вас є певний колір який Ви хочете знайти, Ви просто вибираєте плівку потрібного відтінку, і вона вирізується методом "плотерне різання" під Ваші потреби.

  Плотерна порізка плівки в Києві
  Плотерна порізка плівки в Києві

  Фігури та елементи, виготовлені за допомогою плотерного різання можна зустріти буквально всюди. За допомогою їх обклеюють вітрини і вікна магазинів, торгових центрів, оформляють вітрини кафе і ресторанів. Плотером також вирізуються наклейки для брендування транспорту, цим способом вирізується інформація для табличок і стендів. Плотерне різання плівки застосовується у виготовленні вивісок. Окрім використання плівки з різанням як аплікації поверх лицьової частини вивіски, в плівці можна вирізувати зображення і обклеювати рекламну конструкцію, вирізана частина на світловому коробі просвічуватиметься і створюватиме ефект об'ємності. Цей спосіб також часто використовується для оформлення інтер'єрів, створенні виставкових стендів. Наклейки, виконані за допомогою плотерного різання плівки підходять для поклейки на будь-яку гладку поверхню. У рекламному бюро "Наші люди" Ви завжди можете замовити плотерне різання самоклеючої плівки або друк на оракалі з різанням.

  Плотерна порізка Київ, Плотерна порізка, Плотерна порізка плівки в Києві. Плотерна різка, Різання плівки, порізка оракала Київ. Плотерна порізка оракала Київ. Плотерна порізка в Києві. Плотерна порізка - плотерна різка плівки


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740