(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Друк постерів

  Наша компанія готова запропонувати Вам друк на різних видах паперу. Розміри виробу можуть бути від невеликого плакату або креслення до величезних афіш і постерів. Все залежить від бажань клієнта і завдань, поставлених перед рекламною продукцією. Основна перевага широкоформатного друку на папері - низька вартість, що є важливим чинником при виготовленні короткострокової реклами.

  Друк постерів

  Друк на папері в основному використовується для створення плакатів і постерів, які використовуються для короткострокової реклами. Широкоформатний друк на папері є відносно недорогим видом рекламної поліграфії. Прикладом застосування широкоформатного друку на папері для зовнішньої реклами - це друк постерів для вуличних конструкцій. За допомогою інтер'єрного друку на папері можна виготовити рекламні афіші та плакати для виставок, кінотеатрів, магазинів і торгових центрів.

  Сфера застосування широкоформатного друку на папері не обмежується тільки рекламою. Студенти Внз і технікумів, викладачі, проектні і будівельні організації часто звертаються до нас за такою послугою, як друк креслень і схем. Так само за допомогою плакату, виготовленого способом широкоформатного друку на папері можна креативно привітати друзів або близьких Вам людей.

  Для широкоформатного друку на папері використовуються такі матеріали:

  • Папір City Light - щільний транслюцентний папір. Вона має виняткову білизну і світлорозсіювальні властивості, завдяки чому її можна використовувати для конструкцій з внутрішнім підсвічуванням. Можна використати папір CityLight для друку плакатів і постерів, афіш, креслень. Друк постерів для сітілайтів в Києві зазвичай робиться в стандартному форматі 1,2 х 1,8 м (1200 х 1800 мм). Ми пропонуємо друк постерів в Києві на інтер'єрному і широкоформатному устаткуванні. Від вибраного способу друку безпосередньо залежить якість віддрукованої продукції. В якості матеріалу для друку постерів ми використовуємо папір сіті преміум класу.
  Друк постерів в Києві
  • Папір Blue Back - папір із зворотною стороною блакитного кольору. Цей матеріал вологостійкий, добре переносить коливання температури і пориви вітру, що дозволяє використати вироби з паперу BlueВack на вулиці. В основному використовується для друку білбордів і постерів великих розмірів, можна використати для друку фотошпалер бюджетної серії. Постери для білбордів В Києві мають стандартний формат 3 х 6 м (3000 х 6000 мм). Постери 3 х 6 м є найпоширенішим матеріалом для зовнішньої реклами. Величезні білборди розміщені уздовж міських доріг і заміських шосе з насиченою частотою, а рекламна інформація на них міняється дуже часто. Це означає що друк постерів 3 х 6 м в Києві є дуже ефективним маркетинговим інструментом, і попит на цю послугу завжди на високому рівні.

  Рекламне бюро «Наші люди» виконує друк постерів та інших виробів на папері різних форматів у будь-якому накладі. Ми підберемо для Вас найбільш відповідні матеріали, які підійдуть для вирішення саме Ваших завдань.

  Друк білбордів (бігбордів) в Києві, друк постерів Київ,друк постерів 3х6 для бігбордів, друк білбордів в Києві, друк бордів Київ, виготовлення бордів, друк на папері для бігбордів і сітілайтів, друк білбордів, Широкоформатний друк на папері блюбек, друк на папері блюбек Київ, Борд 6х3 - Широкоформатний друк Київ, друк білбордів, друк білбордів Київ‎


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740