(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Логотипи

  Інтер'єрний логотип є невід'ємним елементом оформлення офісів, магазинів, торгових центрів, ресторанів, зон ресепшн. Об'ємний логотип компанії, виконаний у фірмовому стилі органічно поєднуватиметься з іншими видами реклами, дозволяючи створювати унікальний і неповторний стиль, і при цьому виконувати свою безпосередню функцію - підтримувати імідж компанії або бренду на високому рівні і притягати клієнтів.

  Логотипи в Києві
  Логотипи в Києві

  Виготовлення логотипів на стіну

  Логотип на стіні допоможе оточенню постійно бачити і запам'ятовувати назву і фірмовий знак Вашої компанії. Завдяки широкій різноманітності матеріалів у поєднанні з новими технологіями стало можливим виробництво інтер'єрних вивісок в Києві абсолютно будь-якої форми і складності. Логотип в інтер'єрі може бути виконаний як у бюджетному, так і в дорожчому варіантах. Логотип на стіну в найпростішому і доступнішому виконанні - це логотип з пінопласту або ж плоский логотип у вигляді таблички. Але навіть такі відносно бюджетні варіанти виготовлення логотипів можуть виглядати цікаво при правильному підборі матеріалів і якісному виконанні. До дорожчих, проте і ефектніших варіантів інтер'них вивісок відносяться: плоский логотип з акрилу, об'ємний логотип з пластику пвх або акрилу, об'ємні літери з підсвічуванням або несвітлові об'ємні букви, псевдооб'ємні літери з акрилу, логотип на підкладці з прозорого акрилу (оргскло), об'ємні букви на основі з композиту і ще безліч варіантів. Інтер'єрний логотип в Києві так само можна виділити за допомогою використання різних видів підсвічування. Так, наприклад, Ви можете замовити логотип з внутрішнім підсвічуванням або логотип з контражурним підсвічуванням.

  Інтер'єрні логотипи в Києві - це вид внутрішньої реклами зі своїми особливостями і специфічними вимогами. Виготовлення інтер'єрних логотипів і вивісок вимагає особливо якісного виконання. Адже така внутрішня реклама знаходиться у безпосередньо близькому візуальному контакті з людьми - на стіні офісу, над зоною ресепшн, в торговому залі або на стіні магазину або бутику. Найпоширенішими варіантами виготовлення є об'ємні літери з внутрішнім підсвічуванням або несвітлові логотипи. Інтер'єрні вивіски можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як пластик пвх, кольоровий акрил, композит, пінопласт. Але найбільш виграшним варіантом буде використання поєднань різних матеріалів. В якості джерела світіння на сьогодні самим затребуваним і ергономічним варіантом можна назвати світлодіодне підсвічування.

  Якщо Ви вирішили замовити інтер'єрну вивіску в Києві, то треба враховувати, що така рекламна конструкція повинна максимально відповідати місцю розміщення. До уваги слід взяти саме приміщення, місце розміщення логотипу і поверхню, на яку монтуватиметься вивіска. Важливу роль так само грає правильний підбір кріплення, щоб воно було надійним і не впадало у вічі, оскільки інтер'єрна вивіска знаходиться у безпосередній близькості до аудиторії. У зоні ресепшн відмінно буде виглядати об'ємний логотип на стіні компанії, в залі бутику або салону краси - логотип з акрилу з підсвічуванням.

  Інтер'єрний логотип

  Переваги інтер'єрного логотипу:

  • ідентифікація компанії
  • підтримка корпоративного іміджу
  • просування бренду
  • лояльність клієнтів
  • візуальна прикраса інтер'єру

  Сучасні технології і величезний вибір матеріалів відкриває Вам можливість замовити інтер'єрну вивіску в Києві в різному виконанні. Нижче ми приведемо основні види логотипів для інтер'єру, щоб Ви могли ознайомитися з ними і зробити вибір на користь одного з них.

  Плоскі літери і псевдооб'ємні літери

  Найбільш недорогий варіант виготовлення інтер'єрного логотипу - це плоска несвітлова вивіска. Частіше увесь такий логотип для офісу або магазину виготовляють з пластика пвх або акрилу. Об'ємом тут виступає лише товщина самого використовуваного матеріалу. Візуальний об'єм такому логотипу можна надати за допомогою дистанційних кріплень до стіни. Надати інтер'єрному логотипу додатковий візуальний ефект можна завдяки установці зовнішнього підсвічування, а також використанням спеціалізованих кольорових або текстурних плівок.

  Інтер'єрний логотип з акрилу

  Вивіска з акрилу має унікальні властивості, поєднуючи в собі прозорість, легкість, міцність і довговічність. Логотип з акрилу в Києві може бути виконаний як в об'ємному, так і в плоскому виді. Палітра кольорів акрилу дозволяє втілити в життя практично будь-які задумки і побажання, а використання сучасного устаткування для обробки матеріалу дозволяє зрештою отримати інтер'єрний логотип бездоганної якості. Вивіска з акрилу в інтер'єрі може бути оснащена додатковим підсвічуванням і створювати вишукані візуальні ефекти. Ми пропонуємо різні способи, як виготовити логотип з акрилу, щоб він відповідав вимогам клієнта. Для замовлення доступні плоскі літери з акрилу, об'ємний логотип з акрилу, літери з акрилу на основі з прозорого акрилу. Виготовлення логотипу з акрилу в Києві із застосуванням технології поєднання кольорового і прозорого акрилу різної товщини надає Вам можливість замовити інтер'єрний логотип, який виглядає солідно і дорого.

  Логотипи з акрилу в Києві
  Логотипи з акрилу в Києві

  Логотип з контражурним підсвічуванням

  Інтер'єрні логотипи в Києві з контражурним підсвічуванням мають яскравий візуальний ефект. За рахунок легкості конструкції і світлового ореолу, така рекламна вивіска створює відчуття невагомості. Ефект контражуру досягається за умови розташування джерела світіння з тильного боку об'ємних літер або плоских літер і створює неповторну візуальну ілюзію. Інтер'єрний логотип в Києві, із застосуванням підсвічування контражур виготовляється з пластика пвх або акрилу. Так само можна додатково оформити такий логотип спеціалізованими плівками, щоб інтер'єрна вивіска виглядала ще ефектніше за рахунок цікавого поєднання кольору і фактур.

  Логотип з пінопласту

  Логотип з пінопласту відноситься до недорогого виду внутрішньої реклами. Якщо така вивіска призначена для перегляду зблизька, то кращим варіантом буде виготовлення логотипу з пінополістиролу. Цей матеріал не має структури, виглядає акуратно і може бути забарвлений у будь-який колір відповідно до фірмового стилю компанії. Літери з пінопласту в Києві стануть прикрасою як офісу, так і залу магазину або торгового центру. Формат і властивості матеріалу дозволяють виготовляти логотипи з пінопласту будь-якого розміру і товщини. Об'ємні літери з пінопласту на підкладці мають неординарний візуальний вигляд, а ціна на такий логотип з пінопласту в Києві не зашкодить Вашому бюджету. Ці матеріали, з яких виконується виготовлення рекламних вивісок для інтер'єру мають невелику вагу, що робить їх зручними і легкими при монтажі.

  Інтер'єрні вивіски мають деякі переваги, в порівнянні з об'єктами зовнішньої реклами. Внутрішні логотипи і вивіски розміщуються усередині приміщень, де немає загрози негативної дії чинників зовнішнього середовища, таких як сонце, вітер, дощ, мороз і перепади температури. Тому можна без ризику використати різні матеріали і реалізовувати неординарні творчі ідеї. Особливість інтер'єрної реклами в тому, що вона знаходиться увесь час на видноті і близько від споживача. Тому до неї висуваються особливі вимоги. Інтер'єрні вивіски і логотипи мають бути бездоганними і якісно виконаними, не залежно від розміру і виду рекламної конструкції. У рекламному бюро «Наші люди» Ви можете замовити логотип на стіну в Києві у будь-якому виконанні із застосуванням різних матеріалів на вибір, з підсвічуванням і без нього. Ми надамо Вам розкладки кольорів матеріалів для того, щоб внутрішня вивіска максимально відповідала фірмовому стилю Вашої компанії.


  Приклади робіт

  Логотип на стіну в офіс Київ. Виготовлення об'ємних логотипів на стіну в Києві. Об'ємний логотип, логотип з акрилу Київ. Логотип з пінопласту в Києві. Логотип на стіну. Світловий логотип на стіну. Логотип для офісу, букви на стіну в офіс. Виготовлення логотипів Київ. Виробництво логотипів в Києві. Логотип на ресепшн Київ. Логотип на стіні для ресепшн Київ. Логотипи-виготовлення логотипів Київ, Логотипи на фасад будівлі Київ. Логотип на стіну Київ. Логотип в офіс Київ