(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Інтер’єрний друк

  Завдяки сучасному устаткуванню з використанням друкарських голів Epson (Японія), ми виконуємо інтер'єрний друк високого роздільної здатності. Інтер'єрний друк 1440 dpi дозволяє отримати барвисті, якісні зображення з найвищою деталізацією. Основними перевагами інтер'єрного друку перед звичайним широкоформатним друком є точне відображення усіх відтінків кольорів, природність надрукованого зображення і чіткість деталей картинки.

  Для виробництва інтер'єрного друку ми використовуємо тільки екологічне чорнило, яке не має запаху, тому Ви можете бути впевнені в тому, що така продукція безпечна для здоров'я. За допомогою інтер'єрного друку можна оригінально оформити будь-який інтер'єр, будь то офіс, магазин або житло.

  Виготовлення фотошпалер
  Інтер'єрний друк

  Виготовлення фотошпалер, друк наклейок для інтер'єру, стикерів, друк на полотні (холсті), інтер'єрні банери - це далеко не усе, що можна зробити за допомогою технології інтер'єрного друку.

  Фотошпалери під замовлення – гідний вибір при оформленні інтер'єру. Практично все, що ви можете уявити, можна перенести на фотошпалери. Використання нами у виробництві тільки якісних матеріалів європейських виробників роблять фотошпалери не лише зносостійкими і довговічними, але і екологічно безпечними. Детальну інформацію Ви знайдете в розділі Фотошпалери

  Відмінним способом декору є наклейки для інтер'єру. З їх допомогою можна легко і оригінально прикрасити стіни в квартирі або офісі, декорувати меблі, побутову техніку, дзеркала або скло. Вінілові наклейки для стін допоможуть Вам змінити дизайн квартири або окремих кімнат за дуже короткий відрізок часу. Власники ресторанів, кафе, салонів краси і торгово-розважальних центрів часто використовують вінілові наклейки для інтер'єру, щоб створити особливу атмосферу, сприятливу для відвідувачів.

  Інтер'єрний друк банерів

  Друк на холсті допоможе Вам бути ближче до мистецтва. Можна надрукувати на холсті будь-яке зображення або фотографію. Портрет на холсті стане відмінним подарунком для близьких, друзів або елементом декору квартири. Ви легко можете стати власником шедеврів відомих художників за допомогою інтер'єрного друку на холсті. Нанесення зображення виконується на полотні з фактурною поверхнею, що імітує художнє полотно. Складається полотно з натуральної основи (бавовна, льон) із спеціальним покриттям, що дозволяє здійснювати високоякісний широкоформатний інтер'єрний друк.

  Інтер'єрний друк банерів виглядає яскраво і ефектно. Адже знаходячись в приміщенні, люди оцінюють декор або рекламу зблизька, тому для позитивного сприйняття інформації, нанесеної на банер, якість друку має бути ідеальною. У нас Ви можете замовити інтер'єрний друк на банері за комфортною ціною, і в результаті Ви отримаєте красивий інтер'єрний банер з фотографічною якістю друку 1440 dpi.

  Інтер'єрний друк-Київ. інтер'єрний друк на плівці Київ.Широкоформатний друк, Інтерьерний друк, Кольоровий друк, Широкоформатний друк Київ, Друк на плівці, Друк на оракалі, Друк Ritrama, друк наклейок, Друк Oracal, Друк на самоклейці, Друк на перфорованій плівці, Широкоформатний друк в Україні, Поліграфія Київ, Терміновий друк, Друк на самоклейній плівці,Друк на банері, Друк на литому банері, Друк на ламинированном банері, Банери з люверсами, Друк на банерній сітці,Друк банерів, Друк банерів Київ, Друк на папері сіті, Друк плакатів, Друк постерів, Терміновий друк банерів, друк на полотні, фотошпалери, друк фотошпалер, дизайн макетів, Поклейка плівки, Поліграфія


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740