(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Флізелінові фотошпалери

  Флізелінові фотошпалери Київ

  Флізелінові фотошпалери з індивідуальним дизайном виготовляються з флізеліну - нетканого матеріалу на основі целюлозних волокон з подальшим нанесенням фотодруку. Флізелінові шпалери повітряпроникаючі, що дозволяє стінам "дихати". Шпалери з флізеліну з нанесеним на їх поверхню принтом відрізняються високими показниками екологічної чистоти. При нагріві і у вологому середовищі поверхня не випромінюватиме шкідливі речовини, що робить актуальними шпалери такого плану при оформленні дитячих кімнат.

  Щільність флізелінових фотошпалер від 130 г/м до 170 г/м і представлені вони в декількох структурах. Флізелінові шпалери без верхнього вінілового покриття не можна мити - тільки сухе прибирання.

  Однією з переваг флізелінових шпалер є легкість монтажу. Ви можете поклеїти фотошпалери на стіну за допомогою звичайного клею для шпалер або замовити послугу поклейки шпалер у професіоналів. Поверхня стін має бути рівною і обов'язково про грунтованою.

  Рекламне бюро «Наші люди» здійснює друк фотошпалер в Києві на власному устаткуванні, що дозволяє нам відповідати за якість продукції, а так само виготовляти замовлення в найкоротші терміни. Наше виробництво знаходиться в м. Києві, проте ми виконуємо друк фотошпалер по Україні. Відправка готових фотошпалер здійснюється за допомогою служб доставки "Нова пошта", "Делівері", "Автолюкс", "Інтайм" або іншими перевізниками.

  Фотошпалери на стіну купити Київ, замовити фотошпалери Київ, купити фотошпалери Київ. Фотошпалери в Києві. Друк фотошпалер Київ. Фотошпалери на замовлення Київ. Фотошпалери Київ. Фотошпалери в дитячу Київ. Фотошпалери. Виготовлення фотошпалер Київ. Виробництво фотошпалер Київ. Друк на шпалерах Київ. Друк на шпалерах ціна Київ. Купити фотошпалери в Києві. Ціна фотошпалер Київ. Фотошпалери для стін Київ. Продаж фотошпалер. Купити шпалери в Києві. Шпалери Київ. Фотошпалери під замовлення. Фотошпалери під замовлення в Києві. Фотошпалери вінілові Київ, вінілові фотошпалери Київ, друк на вінілових фотошпалерах. Флізелінові фотошпалери Київ. Друк на флізелінових шпалерах. Паперові фотошпалери Київ. Друк на паперових шпалерах Київ. Фотошпалери недорого Київ. Фотошпалери з текстурою Київ. Текстурні фотошпалери. Вінілові шпалери, фотошпалери для стін, шпалери в спальню, шпалери у вітальню, фотошпалери для кухні. Миються фотошпалери Київ. Інтер'єрний друк фотошпалер Київ. Фотошпалери для дому. Фотошпалери в квартиру, фотошпалери для офісу Київ, шпалери Місто, шпалери нічне місто, шпалери Квіти, фотошпалери море, фотошпалери пейзаж. Самоклеючі фотошпалери Київ. Фотошпалери на стіну квіти Київ. Фотошпалери орхідея, фотошпалери гори, фотошпалери пейзаж, фотошпалери ліс, фотошпалери небо, фотошпалери природа, фотошпалери низькі ціни. Виготовлення фотошпалер, виробництво фотошпалер Київ. Доставка фотошпалер, фотошпалери на шафу купе, друк на шафу-купе Київ. Текстури фотошпалер Київ. Замовити фотошпалери Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740