(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Оформлення вітрин

  Оформлення вітрин магазинів, аптек, торгових павільйонів – це дуже важливий етап, передуючий початку діяльності компанії. Адже оригінально і індивідуально оформлена вітрина магазину - це ефективний метод залучення покупців. Торгова вітрина - це не лише презентація товару в магазині, але і перше враження про магазин, яке залишається у відвідувача надовго. Красиво оформлена вітрина збільшує шанс того, що відвідувач стане вашим покупцем. Дуже важливо розробити індивідуальний дизайн і відповідно з ним оформити торгову вітрину, враховуючи фірмовий стиль компанії або місця продажів. Якщо дизайн вітрини запам'ятовується і стає візитною карткою магазину - це обов'язково приносить успіх.

  Більшість магазинів і торгових центрів пропонують покупцям хороші і якісні товари, проте щоб виділитися серед конкурентів, треба постійно якось притягати клієнтів.

  Для рекламного оформлення вітрин вдалим рішенням буде: повнокольоровий друк на плівці або банері, аплікація плівкою, що клеїться, об'ємні букви і фігури з пінопласту, вивіски, лайтбокси (світлові короби).

  Оформлення вітрин магазинів

  Оформлення вітрин магазинів в Києві

  Оформлення вітрини магазину одягу відповідно до сезону. Осіннє листя, що падає, сніжинки, дерева і рослини, і навіть справжній морський пісок - усе це асоціюється з колекцією відповідного сезону і поза сумнівом виділить Ваш бутик серед конкурентів. Для цих завдань чудово підійдуть фігури і букви з пінопласту, плотерна плівка і поклейка плівки на вітрини магазину. Повідомити покупців про прийдешню акцію, розпродаж так само можна за допомогою оформлення вітрин. Інформація на вітрині розповідає відвідувачеві про нові колекції, основні послуги компанії, запрошуючи відвідати магазин або бутик, змушуючи покупця планувати відвідування вашого магазину.

  За допомогою обклеювання плівкою виконується комплексне оформлення вітрин, оформлення вітрин магазинів одягу, виставкових комплексів, павільйонів, офісних приміщень і торгових точок. Для того, що ваш магазин упізнавали усі в окрузі можна використати наклейки на вітрини магазину. Ми можемо виготовити будь-який вид наклейок, який легко клеїться на скло, метал або пластик. Самоклеюча плівка, на якій надруковані наклейки, легко монтується на рівні знежирені поверхні. Таким чином, наклейки на вітрини в Києві можна кріпити практично куди завгодно на власний розсуд. Наклейки на стіну можна використати так само для усунення зовнішніх дефектів ремонту, а в деяких випадках з них можна скласти щось подібне шпалерам, що істотно освіжить приміщення і притягне нових відвідувачів. Але набагато солідніше і яскравіше виглядатимуть фотошпалери, що клеяться, або паперові фотошпалери. Наклейки на стіну можуть ще виконувати роль покажчиків або інформаційних стендів.

  Оформлення вітрин магазинів в Києві
  Оформлення вітрин магазинів в Києві

  Поклейка плівки на вітрини

  Святкове оформлення вітрин стає актуальним до Нового року, 14 лютого, 8 березня, 1 вересня. Подумайте про те, яким буде святкове оформлення вітрини заздалегідь. Ви можете замовити розробку дизайну святкового оформлення вітрин у нас, або надати готові макети, по ескізах яких ми виконаємо поклейку. Найбільш поширеним є оформлення вітрин плівкою - це відносно недорогий і дуже ефективний спосіб. З вінілової плівки можна вирізувати малюнок будь-якої форми, кольору і розміру, він легко і просто наноситься і видаляється з вітрини. Таке оформлення плівкою може бути як самостійним, так і додатковим елементом оформлення експозиції у вітрині.

  На скло вітрин поза сумнівом краще всього підійде поклейка оракалу, а простір усередині магазину актуально буде оформити за допомогою виробів з пінопласту. Їх можна використати під будь-яку тематику або свято. Об'ємні літери і фігури з пінопласту прикрасять вітрину до будь-якої події або свята. Ми надаємо послуги з оформлення не лише вітрин, але і фасадів.

  Реклама на вітринах користується популярністю у мережевих магазинів, супермаркетів, ресторанів. Реклама на вітринах в Києві - дуже затребувана послуга. Рекламне бюро "Наші люди" має великий досвід роботи по оформленню вітрин як мережевих супермаркетів і аптек, так і окремих торгових павільйонів і магазинів.

  Обклеювання вітрин плівкою оракал

  Обклеювання оракалом вітрин, вікон, фасадів, вітринна і віконна графіка, аплікації плівкою, дизайн і оформлення вітрин, святкове і рекламне оформлення вітрин, обклеювання вітрин плівкою, наклейки на скло, наклейки на стіну, наклейки на вітрини, рекламні наклейки на вітрини, оформлення вітрин наклейками, накатка плівки, накатка на пвх, накатка на пластик, накатка плівки на скло, накатка на дзеркало - це далеко не увесь перелік послуг, який ми надаємо для оформлення вітрин магазинів в Києві.

  У нашій роботі ми використовуємо якісні самоклеючі плівки для обклеювання вітрин в Києві. Плівки, які відмінно зарекомендували себе на ринку, - це матеріали європейських виробників Oracal, Ritrama, Avery. Нанесення повнокольорового друку здійснюється за допомогою технології інтер'єрного друку на плівці Ritrama і Orajet. Власне друкарське устаткування дозволяє нам виготовляти друк на оракалі високого розділення з яскравим і соковитим перенесенням кольорів.

  Використовуються різноманітні самоклеючі плівки для обклеювання вітрин : литі і транслюцентні плівки, вітражні плівки, світловідбиваючі та металізовані плівки, плівки з ефектом піскострую. Багата гамма кольорів плівок дозволить утілити усі дизайнерські задумки і зробить оформлення вітрин не просто рекламою, а високохудожнім шедевром.

  Поклейка плівки на вітрини в Києві
  Поклейка плівки на вітрини в Києві

  Проте не усі комерційні приміщення мають великі вітрини, на яких можна здійснити рекламну поклейку плівки. Часто магазин або офіс має в розпорядженні декілька вікон стандартного розміру, але вони виходять на вулицю. У такому разі ми пропонуємо накатку плівки на вікна. Вона може бути виконана за допомогою аплікації з плівок або повнокольорового друку.

  Будь-які зображення рекламного характеру можна розмістити на вітринах і вікнах за допомогою поклейки плівки.

  Рекламне бюро «Наші люди» пропонує Вам комплексне оформлення вітрин в Києві, виконуючи усі етапи підготовки і реалізації проектів - розробка рекламного дизайну, широкоформатний інтер'єрний друк, плотерне різання плівки і монтаж плівки на вітрини.


  Приклади робіт

  Оформлення вітрин Київ, поклейка плівки на вітрини, обклеювання вітрин плівкою.Рекламне оформлення вітрин магазинів Києва. Оформлення вітрин: Поклейка плівки на вітрини Київ. Оформлення вітрини магазинів Київ, Поклейка плівки Оракал. Оформлення вітрин Київ, оформлення вітрин плівкою. оформлення вітрин Київ, обклеювання вітрин плівкою. оформлення вітрин з Києві. поклейка вітрин Київ. брендування вітрин. Комплексне оформлення вітрин Київ. оформлення вітрин магазинів Київ. оформлення вітрин вартість Києва. оформлення вітрин магазинів одягу Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740