(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Інтер’єрні вивіски

  Рекламні вивіски в Києві за місцем експлуатації можна поділити на фасадні вивіски (екстер'єрні) та інтер'єрні вивіски, розміщені усередині приміщень. Інтер'єрні вивіски є невід'ємним елементом рекламного оформлення комерційних приміщень. Застосовуються вони, частіше, в торгових центрах, офісах, салонах краси, клубах і ресторанах і несуть не лише рекламну, але й іміджеву функцію.

  Інтер'єрні вивіски

  Інтер'єрна вивіска у вигляді вишукано виконаного логотипу неодмінно залишить незабутнє враження у відвідувача, що зрештою впливає на рішення людини здійснити купівлю або скористатися послугами Вашої компанії. Вивіска в інтер'єрі знаходиться у безпосередній близькості до потенційного клієнта, тому при виготовленні внутрішніх вивісок ключовими чинниками являються красивий дизайн і якісне виконання.

  Вивіски, розташовані усередині приміщень не схильні до негативної дії довкілля, тому вони зберігають свій первинний вид набагато довше, ніж фасадні вивіски.

  Виготовлення інтер'єрних вивісок в Києві

  Поширеною тенденцією можна назвати те, що інтер'єрні вивіски в Києві, як правило, значно менших розмірів, на відміну від зовнішніх вивісок. В цьому випадку при розробці дизайну і виготовленні інтер'єрних вивісок важливі деталі та яскраві акценти.

  Інтер'єрні вивіски

  Виготовлення інтер'єрних вивісок в Києві грунтується на таких матеріалах як пластик, акрил, алюмінієвий композит. Вивіска може бути як цілісною конструкцією - вивіска з композиту або лайтбокс, так і може бути виконана з окремих елементів, таких як об'ємні літери і логотипи. Якщо місцерозташування вивіски добре підсвічується, то вона може бути несвітловою. У випадку якщо навколишнього освітлення недостатньо або Ви хочете яскраво виділити свою назву, логотип, продукт, то доцільним буде замовити вивіску зі світлодіодним підсвічуванням. Завдяки довгому терміну експлуатації і низькому споживанню електроенергії, світлодіодні вивіски дуже популярний вид інтер'єрної реклами.

  Дуже стильно і презентабельно виглядають вивіски і логотипи з акрилу (оргскло). Вони можуть монтуватися впритул до поверхні або на винесенні на спеціальних дистанційних кріпленнях. У останньому випадку можна додатково встановити підсвічування. Логотип з підсвічуванням контражур стане яскравим акцентом в інтер'єрі магазину або бутику.

  Вивіски для аптек або магазинів покликані для того, щоб потенційний клієнт відразу звернув увагу на товар, послугу або певні акції та спеціальні пропозиції. Якщо сфера Вашої діяльності це ресторанний бізнес, то вивіска для кафе або ресторану, розміщена в інтер'єрі залу - необхідний атрибут залучення клієнтів.

  Види інтер'єрних вивісок:

  • Інтер'єрні лайтбокси. Лайтбокси в інтер'єрі є світловою конструкцією з рекламною інформацією, нанесеною на лицьову панель, яка підсвічується зсередини за допомогою світлодіодів або люмінесцентних ламп. Інтер'єрний лайтбокс в Києві може бути виготовлений практично будь-якої форми, а встановити його можна впритул до стіни, на підлогу або підвісити до стелі.
  • Інтер'єрні об'ємні літери. Об'ємні літери в інтер'єрі - це вироби, товщина яких може коливатися від 1см до 10-13 см залежно від розмірів літер і наявності підсвічування. Якщо об'ємні літери несвітлові та розміри їх досить великі, об'єм можна зробити і більше, технологія виготовлення об'ємних літер це дозволяє. Але зазвичай об'ємні інтер'єрні літери в Києві мають невеликі габарити, тому внутрішнє світіння забезпечується за рахунок світлодіодів. Ціна на об'ємні літери в Києві має широкий діапазон залежно від матеріалів, з яких виготовляється інтер'єрна вивіска, типу підсвічування і способу установки.
  • Інтер'єрні плоскі літери. Псевдооб'ємні літери (плоскі літери) виготовляються за допомогою вирізки з листових матеріалів, таких як пластик пвх, алюмінієвий композит, кольоровий акрил або пінопласт (пінополістирол). Плоскі літери мають товщину від 3 до 10 міліметрів, в цьому випадку ефект об'єму створюється завдяки відстані між основою кріплення і літерою або ж методом склеювання двох видів акрилу. Логотип з акрилу в Києві часто підсвічується за допомогою світлодіодів, внаслідок чого ми бачимо підсвічування контражур.
  • Інтер'єрні консолі (торцеві вивіски). Інтер'єрна консоль - це торцевий лайтбокс або несвітлова вивіска, встановлена перпендикулярно людському потоку. Така торцева вивіска має дві рекламні площини і завдяки бічному способу кріплення консоль видно і помітно з великих відстаней. Інтер'єрний торцевий лайтбокс найчастіше знаходить своє застосування в торгових центрах.
  • Акрилайти. Акрилайт є тонкою світловою панеллю, яка складається з прозорого акрилу різної товщини з вигравійованими світловими елементами. Логотип або слова, нанесені за допомогою гравіювання світяться завдяки торцевому підсвічуванню. Джерелом світіння виступає світлодіодна стрічка. Така інтер'єрна вивіска має неповторну привабливість завдяки світінню гравіювання, яке може бути різного кольору, залежно від того, якого кольору світлодіодну стрічку встановлювати в акрилайт. Ціна виготовлення акрилайта в Києві залежить від розмірів світлової панелі, товщини акрилу, кольору і яскравості світіння, необхідності установки додаткових накладних елементів, місця і складності кріплення.
  Види інтер'єрних вивісок

  Якщо Ви плануєте відкривати новий магазин, то заявити про себе допоможе інтер'єрна вивіска на магазин. Красиво і якісно виготовлена інтер'єрна вивіска - це величезний плюс до Вашого бізнесу. Фахівці рекламного бюро "Наші люди" завжди підкажуть Вам, які саме матеріали підібрати для виготовлення інтер'єрної вивіски та яким способом її можна встановити над Вашим бутиком.

  Виготовлення інтер'єрних вивісок в Києві. Інтер'єрні вивіски Київ. Офісні вивіски в Києві. Виготовлення вивісок Київ. Інтер'єрна реклама Київ. Інтер'єрні вивіски-замовити виготовлення в Києві. Виготовлення вивісок. Виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами, Вивіска виготовлення. Інтер'єрні рекламні вивіски в Києві. Вивіски-рекламні фасадні та внутрішні вивіски в Києві. Інтер'єрні вивіски з акрилу (оргскла). Зовнішня реклама Київ, вивіски, вивіска Київ, вивіски плоскі, світлові вивіски, вивіски об'ємні, вивіски не світлові. Інтер'єрні вивіски, реклама в інтер'єрі Київ. Замовити вивіску. Виготовлення реклами Київ. Рекламне оформлення інтер'єру. Виготовлення вивісок Київ, світлодіодна вивіска. Вивіска на магазин, Вивіска для торгового центру, Вивіска для салону краси. Рекламні вивіски в торгових центрах. Вивіски-виготовлення вивісок із пластику, банера та композиту Київ. Рекламне оформлення торгових центрів Київ. Внутрішнє рекламне оформлення торгових центрів в Києві