(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Куточки споживача

  Такі інформаційні стенди як куточок покупця і куточок споживача мають бути встановлені в кожному магазині або підприємстві сфери послуг. Щоб уникнути порушення правил торгівлі і обслуговування, обов'язково треба купити куточок покупця або куточок споживача. На нім важливо розмістити необхідну для Ваших клієнтів інформацію. Часто це документи, які регламентують діяльність фірми, а так само документи, що містять відомості про обов'язок і відповідальність підприємця.

  Виготовлення куточків споживача

  Куточки споживача

  Куточок покупця (куточок споживача) складається з таких матеріалів: основа з пвх, оклеєна плівкою Oracal або повнокольоровим друком, плоскі кишені для документів і об'ємні кишені для книжок або буклетів. Стандартний куточок покупця має прямокутну форму, включає три кишені формату А4 і одну кишеню формату А5 для книги скарг і пропозицій. Але можливе виготовлення куточка споживача будь-якої форми і з будь-якою кількістю кишень різних форматів. Так, наприклад, окрім стандартного набору документів, на куточку покупця можна розмістити різні сертифікати, грамоти, інформацію про акції і спеціальні пропозиції, а так само розмістити поліграфічну продукцію - візитки, флаєри, буклети. Такий інформаційний стенд ми можемо виготовити плоским або об'ємним за Вашими побажаннями.

  Куточок споживача для салону краси доречно буде оформити відповідно до інтер'єру салону і розмістити на ньому дипломи і сертифікати майстрів. Підкреслити стиль бутику можна помістивши логотип або фірмовий знак на куточок покупця. Варіантів виконання логотипу дуже багато - від аплікації плівками до об'ємних літер. Таким чином інформаційний стенд виглядатиме солідно і презентабельно, що обов'язково викличе позитивний відгук клієнтів.

  Куточок споживача для магазинів

  Куточки споживача

  Куточок покупця в магазині або салоні повинен виглядати презентабельно. Тому варто приділити увагу оформленню такого інформаційного стенду. Куточок споживача може бути оформлений в корпоративних кольорах фірми, на ньому так само можна розмістити логотип або назву організації. Тоді він гармонійно виглядатиме в інтер'єрі магазину, офісу або салону. Стиль, відтінок фону, шрифти, кольори написів - все виконується індивідуально для кожного замовника, враховуючи його побажання і спираючись на сферу діяльності компанії.

  Куточок споживача Київ. Виготовлення Куточків споживача в Києві. Замовити куточок покупця в Києві. Куточки споживача купити Київ. Куточок покупця, Куточок споживача Київ. Купити Куточок споживача, куточок покупця, ціни Київ. Куточок покупця Київ купити. Куточки споживача Київ. Куточок покупця-ціни-Купити в Києві. Куточок покупця з кишенями Київ. Інформаційний стенд з кишенями настінний Київ. Купити Куточок споживача (покупця) в Києві