(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Панель-кронштейни

  Завдяки численним перевагам панель-кронштейни в Києві займають провідні позиції серед об'єктів зовнішньої реклами. Панель-кронштейн просто незамінний в місцях, де поганий фронтальний огляд будівлі. Світлові панель-кронштейни - це двосторонні лайтбокси (світлові короби) на кронштейнах, посилені додатковою конструкцією. Панель кронштейни є одним з варіантів зовнішніх світлових коробів. Вони виготовляються із спеціальними бічними кріпленнями (кронштейнами), за допомогою яких монтуються на фасад будівлі або окрему опору. Панель-кронштейн може бути світловим або несвітловим. А саме підсвічування на вибір пропонується внутрішнє або зовнішнє. Як лицьова поверхня панель-кронштейна використовується широкий набір матеріалів : акрил (оргскло), банерна тканина, алюмінієвий композит, пластик. Вибір матеріалів, що підходить для виготовлення панель-кронштейна грунтується на його призначенні, терміном експлуатації, дизайном.

  Виготовлення світлових панель-кронштейнів

  Панель-кронштейни

  Виробництво панель-кронштейнів в Києві відрізняється від стандартних лайтбоксів, оскільки у зв'язку з підвищеним вітровим навантаженням доводиться використовувати міцніші матеріали і додатково посилювати рекламний носій металоконструкцією, яка встановлюється усередині такого торцевого лайтбоксу. Іноді панель-кронштейни використовують не лише як рекламний носій, але і як покажчик. Так, наприклад, можна встановити на лицьовій поверхні лайтбоксу світлодіодну стрілку, яка допоможе потенційним клієнтам знайти необхідну компанію. Така стрілка може бути динамічною і, створюючи мерехтливий ефект привертати додаткову увагу.

  Доступні до замовлення різні варіанти виготовлення панель-кронштейнів : алюмінієві панель-кронштейни, консолі з пластика (пвх), панель-кронштейни з композиту, світлові короби з акрилу (оргскла), двосторонні лайтбокси зі змішаних матеріалів.

  Види панель-кронштейнів

  Несвітловий торцевий лайтбокс — це самий бюджетний варіант зовнішньої реклами, вивіски, яка проте є так само ефективною. Варіанти виготовлення такого панель-кронштейна можуть бути найрізноманітнішими. Можливе виконання лицьової частини з пластика пвх, оцинкованої сталі або композиту. Поверх наноситься плівка oracal у вигляді аплікації або ж повнокольорового друку.

  Світлова панель (двосторонній торцевий лайтбокс) є дорожчим, проте і ефективнішим варіантом реклами. Підсвічування може розташовуватися зсередини або зовні. В якості підсвічування використовуються люмінесцентні лампи або світлодіоди. Лицьова частина консолі може бути виконана зі світлорозсіювального акрилу, пластика пвх, полікарбонату, банерної тканини backlite (світлорозсіювальний банер). Торцева частина лайтбоксу - алюмінієвий або металевий профіль (профтруба). Варто відмітити, що панель-кронштейн з підсвічуванням збільшує ефективність реклами за рахунок того, що працює на привертання уваги аудиторії цілодобово. Ціна на торцевий лайтбокс в Києві залежить від матеріалів, з яких він виготовляється, а таке саме від виду підсвічування. Найпопулярнішим варіантом є світлодіодний двосторонній лайтбокс.

  Фігурний панель-кронштейн (торцевий лайтбокс) є графічним, об'ємним зображенням, яке візуалізує сферу діяльності компанії. Як приклад доречно привести аптечний хрест, ножиці для перукарні, чашка кави для кафе, машина і гайковий ключ для автосервісу, ролл з паличками для японського ресторану (суші-бару). Варіант виконання може бути практично будь-яким, все залежить від побажань замовника і від фантазії дизайнера. Динамічний панель-кронштейн зі світловими або графічними спецефектами здатний виділити Вашу компанію навіть серед безлічі навколишньої реклами . Фігурні панель кронштейни допоможуть виразити індивідуальність вашої компанії і виділити її серед інших рекламних конструкцій. Замовити панель кронштейн в Києві дуже просто - ціна на такий лайтбокс залежить тільки від матеріалів і ступеню складності виготовлення короба або фігури.


  Світлова панель
  Фігурний панель-кронштейн

  Серед широкого спектру послуг рекламного бюро "Наші люди" почесне місце займає виготовлення світлових і несвітлових панель-кронштейнів в Києві з подальшою установкою лайтбоксів на об'єкті.

  Панель - кронштейни, Панель-кронштейни Київ. Панель-кронштейни купити, Панель-кронштейни замовити Київ. Панель-кронштейн Київ. Виготовлення панель-кронштейнів Київ. Торцевий світловий короб Київ. Виробництво торцевих лайтбоксів в Києві. Купити панель-кронштейн в Києві. Замовити панель кронштейн в Києві. Лайтбокс двосторонній Київ. Двосторонній лайтбокс в Києві. Панель кронштейн, виготовлення панель кронштейнів. Термінове виготовлення лайтбоксів Київ