(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Лайтбокси

  Лайтбокси (світлові короби) є одним з найпопулярніших видів світлової зовнішньої реклами. Адже найефективніша зовнішня реклама - це та, яка працює на процвітання Вашої компанії не лише вдень, але і в темний час доби. Щоб добитися такого ефекту, достатньо замовити лайтбокс в Києві, який можна встановити зовні магазину, салону краси, кафе або офісу або для фірми, що представляє будь-яку сферу бізнесу. З кожним днем в місті з'являються нові торгові центри і розважальні комплекси, які були б невпізнанні без такого об'єкту зовнішньої і внутрішньої реклами як лайтбокс. Світлові короби в Києві - незамінний атрибут реклами на фасадах будівель, так і в інтер'єрі. Якщо Ви плануєте замовити лайтбокс в Києві, в результаті Ви отримуєте подвійний ефект від вивіски. По-перше, лайтбокс служить носієм реклами Вашого бренду, а по-друге виступає в ролі об'єкту навігації, наочно вказуючи клієнтові, що те, що йому треба купити знаходиться саме тут. Ми можемо виготовити для Вас профільний лайтбокс або фігурний лайтбокс, виконаний у формі логотипу фірми або товару, який Ви плануєте рекламувати.

  Виготовлення лайтбоксів

  Лайтбокси (світлові короби)

  Конструкція лайтбокса зазвичай є герметичним коробом з пвх або алюмінієвого композиту зі світлорозсіювальною лицьовою панеллю, яка підсвічується зсередини за допомогою люмінесцентних ламп або світлодіодів. Саме завдяки підсвічуванню лайтбокси в Києві ефективно працюють як носій рекламний носій, при цьому виглядають естетично і привабливо на фасадах магазинів, торгових центрів, ресторанів, кінотеатрів. Проте сфера застосування світлових коробів цим не обмежується: їх можна побачити на окремих опорах уздовж доріг, в метро, на вокзалах і в аеропортах, а так само в інших громадських місцях. Часто можна зустріти назви вулиць і номера будинків, які виконані як світлові короби.

  Встановлювати лайтбокси можна не лише зовні приміщення, але й усередині. Так, наприклад, їх можна використати в якості світлового меню в кафе, барах, піцеріях. Інформація, нанесена на світлове меню, з легкістю може бути замінена, якщо треба поміняти ціни або асортимент меню. Для цього потрібно буде демонтувати стару плівку з нанесеною інформацією зі світлового короба, а потім змонтувати на нього нове меню. Тобто для заміни зображення або інформації не потрібно здійснювати демонтаж лайтбокса, треба усього лише замовити друк на оракалі та послугу поклейки плівки. Інтер'єрні лайтбокси залежно від методу кріплення можна поділити на два види - підлогові і підвісні світлові короби. Підлогові лайтбокси часто встановлюються в торгових центрах. Інформаційні таблички і покажчики можуть бути у вигляді підвісних лайтбоксів і служать вони в якості навігаційних знаків у великих установах, торгових центрах, на виставках і в громадських місцях.

  Переваги лайтбоксів:

  • Висока ефективність. Реклама, розміщена за допомогою світлових коробів, працює цілодобово. А якщо брати за приклад торцевий лайтбокс, то наявність двох рекламних полів збільшує результативність рекламної функції світлового короба;
  • Доступність. Ціна на лайтбокс відносно невисока в порівнянні з іншими видами вивісок, таких як вивіска з композиту, об'ємні літери;
  • Універсальність. Монтувати світлові короби можна не лише на вулицях, але і в інтер'єрі. Різні варіанти виконання дозволяють встановити лайтбокс на фасаді будівлі, у бутиках торгових центрів, на окремих опорах (торцевий лайтбокс).

  Виготовлення світлових коробів в Києві

  Лайтбокс в Києві – це невід'ємна частина створення яскравої і привабливої зовнішньої та інтер'єрної вивіски і являється одним з основних видів фірмового рекламного оформлення фасадів. Підсвічування лайтбокса забезпечують лампи або світлодіоди. Замовити лайтбокс в Києві можна в різних варіаціях виконання. Так, наприклад, ми можемо виготовити профільний лайтбокс, композитний лайтбокс (світловий короб з композиту), фігурний лайтбокс, панель-кронштейн (торцевий лайтбокс), світлодіодний лайтбокс, ламповий світловий короб. Лайтбокс можна використовувати багаторазово завдяки можливості заміни лицьової панелі або тільки зображення на ній. Крім того, світлові короби в Києві виготовляються швидко і можуть бути найрізноманітнішої форми і розмірів.

  Виготовлення світлових коробів в Києві

  Лайтбокс з об'ємними літерами виглядає особливо помітно. Суть цієї рекламної конструкції полягає в тому, що на лицьовій панелі додатково встановлюються об'ємні літери. Світловий короб з об'ємними літерами має величезний попит серед усіх замовлень, оскільки така вивіска виглядає солідно і дорого, а так само створює позитивний імідж фірми.

  Лайтбокс з композиту – це сучасний і передовий вид рекламної вивіски. Світловий короб на основі з алюмінієвого композиту особливо міцний і довговічний, а внутрішня металоконструкція робить вивіску ще стійкішою до зовнішніх навантажень. Світлові елементи вивіски виконуються методом прорізки в композиті (фрезерування), а в місці прорізки встановлюється світлорозсіювальний акрил. Кольори світлових елементів в цьому випадку можуть бути абсолютно будь-якими, головне щоб вони поєднувалися з кольором основи з композиту. Короб з композиту з об'ємними літерами виглядає особливо шикарно. Така вивіска в Києві ні в якому разі не залишиться без уваги.

  Замовити композитний короб з підсвічуванням Ви можете в рекламному бюро "Наші люди". Наші фахівці розрахують вартість виготовлення лайтбокса в Києві на основі наданих розмірів і технічного завдання.

  Види світлових коробів:

  • профільний лайтбокс
  • акриловий світловий короб
  • світлова консоль (торцевий лайтбокс)
  • лайтбокс з композиту
  • фігурний лайтбокс
  • світлодіодний лайтбокс
  • світловий короб з підсвічуванням з ламп
  • лайтбокс з об'ємними літерами
  • лайтбокс з підсвічуванням контражур

  Якщо Ви хочете, щоб в лайтбоксі обидві сторони були світловими, рішенням для цього буде виготовлення панель-кронштейна. Його поширена назва - торцевий лайтбокс. Особливість такого виду реклами - наявність двох або навіть трьох рекламних полів на одній конструкції, завдяки чому Вашу рекламу будуть бачити перехожі по обидві сторони вулиці, що дозволить збільшити впізнанність компанії в рази. Тобто світловий панель-кронштейн - це той же лайтбокс, тільки двосторонній, посилений зсередини металевою конструкцією. Завдяки наявності двох рекламних площин двосторонній лайтбокс має більш результативний рекламний ефект. Ціна на торцевий лайтбокс доступна, особливо якщо врахувати той факт, що Ви платите за одну конструкцію, а отримуєте дві рекламні площини.

  Лайтбокси

  Варіанти підсвічування лайтбоксів

  Створення підсвічування є однією з найважливіших складових виробництва лайтбоксів в Києві. Залежно від розташування світіння може бути фронтальним (підсвічується лицьова частина короба) і торцевим (підсвічуються бічні панелі). Існує декілька варіантів джерел підсвічування світлових коробів. Це можуть бути люмінесцентні лампи, неон або світлодіоди. Раніше ламповий лайтбокс був популярніший за рахунок того, що люмінесцентні лампи коштують недорого і прості в монтажі. Проте термін експлуатації у лампових світлових коробів менший, ніж у світлодіодних. До того ж вони споживають багато електроенергії. Лайтбокс з підсвічуванням з неону це дорожчий варіант вивіски. Такой світловий короб також досить енергоємний, але він має істотну перевагу - неонове підсвічування дає можливість рівномірного освітлення конструкції будь-якої форми і надати світінню потрібний відтінок. Найсучаснішим джерелом підсвічування сьогодні є світлодіоди.

  Якщо Ви вирішили замовити панель-кронштейн (торцевий лайтбокс) або світловий короб, звертайтеся в рекламне бюро "Наші люди" і наші співробітники з радістю нададуть Вам усю необхідну інформацію про матеріали, з яких можливе виготовлення лайтбоксів, а так само найбільш ефективний вид підсвічування.


  Приклади робіт

  Виробництво лайтбоксів Київ. Лайтбокс виготовлення Київ. Купити лайтбокс Київ. Світловий короб Київ. Купити світловий короб в Києві. Світлова реклама, виготовлення в Києві. Лайтбокси ціни в Києві. Лайтбокси купити Київ. Лайтбокси, виготовлення лайтбоксів Київ. Світлові короба лайтбокси Київ. Лайтбокс купити Київ. Купити лайтбокс в Києві. Виготовлення світлових коробів Київ. Замовити лайтбокс в Києві. Лайтбокс з підсвічуванням Київ. Лайтбокси виготовлення та монтаж Київ. Замовити виготовлення лайтбоксів в Києві. Світловий лайтбокс Київ. Діодний лайтбокс в Києві. Лайтбокси Київ ціна


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740