(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Декоративне тонування

  Відносно нещодавно на ринку тонувальних матеріалів, разом з традиційними видами плівок, які захищають від сонця і інших негативних чинників, з'явилися декоративні плівки, які можна клеїти на скло і вікна, офісні перегородки та інші елементи інтер'єру.

  Декоративне тонування в Києві застосовується для оформлення вітрин, офісних перегородок, дзеркальних поверхонь або в тих випадках, коли необхідно зробити скло частиною деякого інтер'єру. Декоративні види плівок чудово підходять для поклейки на міжкімнатних перегородках або на внутрішній частині вікон. Тонування скляних поверхонь надасть офісному приміщенню стильному вигляду. Декоративне тонування плівкою зробить Ваші вікна більше функціональними і внесе цікавий індивідуальний декор в приміщення. Декоративна плівка також використовується для створення красивих візерунків на будь-яких гладких поверхнях. Найпопулярнішими нині являються матові декоративні плівки.

  Декоративне тонування вітрин в Києві
  Декоративне тонування вітрин в Києві

  Декоративне тонування різними видами плівок

  Матова плівка – найпопулярніший матеріал який використовується для тонування скла. Відтінок матової плівки - напівпрозорий, це означає, що світло потраплятиме в приміщення безперешкодно, але ніхто зовні не побачить, що відбувається за склом.

  До декоративного тонування, також можна віднести плівку з нанесеним на неї зображенням за допомогою інтер'єрного друку - так званий фотодрук. Таке декоративне тонування в Києві застосовується для оформлення кухонних фартухів, шаф купе, вітрин магазинів і ще у багатьох сферах декору. За допомогою фотодруку на плівці можна перенести на поверхню практично будь-яке зображення або фотографію. Тонування скляних перегородок плівкою з фотодруком не лише допомагає створити необхідний інтер'єр в офісі, але і дозволяє розмістити на склі логотип компанії, режим роботи або ж рекламну інформацію для клієнтів.

  Якщо перед Вами стоїть завдання обмежити прозорість скла в офісі для більшої конфіденційності або обмежити можливість перегляду робочих зон - декоративні матові плівки допоможуть утілити цю ідею в життя. Щоб добитися ефекту відокремленості, прекрасно підійдуть декоративні матові плівки білого кольору або кольорові декоративні плівки -, срібні, золоті, бронзові. Спеціальне покриття створює ефект піскоструминної обробки.

  Тонування офісних перегородок в Києві

  Необхідний малюнок для тонування скла або ж логотип можна створити за допомогою плотерного різання плівки. Різальний верстат - плотер - вирізує на плівці необхідний контур у відповідності макету або ескізу. В результаті виходить малюнок або візерунок з поєднання прозорих і непрозорих частин скла. Срібляста матова плівка для скла часто застосовується для тонування скляних офісних перегородок і надає їм ефект піскоструминного скла, тобто напівпрозорій. Заклеювати скляні перегородки повністю не завжди доречно, іноді досить нанести декілька матових смуг і інтер'єр офісу набуває неабиякого стильного вигляду, а його співробітники отримують комфортний відособлений робочий простір. Одна з наших послуг - тонування офісних перегородок в Києві - популярна і затребувана сьогодні серед організацій усіх сфер бізнесу.

  Декоративне тонування вітрин в Києві

  Що ми тонуємо?

  Скляні перегородки

  При використанні тонуючої плівки на скляних перегородках, можна добитися ефекту розділення робочого простору в офісі, візуально приховати деякі приміщення, зміцнити скло і надати інтер'єру індивідуальний стиль.

  Вітрини

  Поверхня вітрин дозволяє реалізувати різноманітні художні і дизайнерські прийоми (тонування плівкою, фотодрук).

  Предмети інтер'єру

  Предмети меблів перетворюються за допомогою декоративної плівки з різними ефектами в нестандартні і ексклюзивні речі. Тонування плівкою може імітувати скло, оброблене піскоструєм, при цьому плівка набагато доступніша за ціною і легша у догляді.


  Приклади робіт

  Тонування офісних перегородок Київ, тонування вікон плівкою, тонування офісних перегородок Київ, Тонування матовою плівкою, тонування плівкою Київ, Тонування офісів Київ, обклеювання скла матовою плівкою.Тонування офісних перегородок декоративними плівками, Тонування Перегородок, Тонування офісних перегородок, ціна, Київ, Декоративне Тонування Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740