(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Вивіски з композиту

  Композитні вивіски – це сучасний вигляд зовнішньої реклами, в якості основного матеріалу для виготовлення якого виступають алюмінієві композитні панелі. Такі вивіски можуть бути світловими або несвітловими, плоскими або об'ємними, а так само з інкрустацією додаткових елементів. У результаті будь-які рекламні вивіски з композиту виглядають дуже стильно, дорого і сучасно. Вивіска з композиту як рекламний об'єкт частіше всього використовується в оформленні вхідних груп.

  Композитні вивіски
  Вивіски з композиту

  Своєю популярністю композитна рекламна вивіска в Києві зобов'язана не лише примітному і притягаючому зовнішньому вигляду і багатою палітрою кольорів, таке рішення має і цілком практичну складову. Серед достоїнств композитних вивісок можна виділити високу стійкість алюмінієвого композиту до дії різних погодних умов і зовнішніх негативних чинників, пожежостійкість матеріалу, а так само можливість створення вивісок будь-якої складності та величини. Алюмінієвий композит є дуже міцним і надійним матеріалом, його не веде навіть на великих площах.

  Виготовлення вивісок з композиту

  Технологія виготовлення вивіски з композиту має свої особливості. Якщо розмір вивіски досить великий, в якості основи для вивіски використовується металевий каркас. Форму композитної вивіски можна надати за допомогою фрезерування і вальцювання. Щоб догодити будь-якому дизайнерському рішенню, гамма кольорів алюмінієвого композиту дуже велика. На Ваш вибір надані і стандартні класичні кольори, і металізовані, і з дзеркальним ефектом срібла і золота. Якщо ж серед розкладки кольорів композиту немає відповідного для Ваших завдань кольору, можна оформити вивіску з композиту за допомогою вінілових плівок. Вірним рішенням для вашого бізнесу буде замовити вивіску з композиту, оскільки така вивіска виглядає солідно і дорого, і збереже свій первинний вид в плині дуже довгого часу.

  Виробництво вивісок з композитного матеріалу – це досить складний процес, що складається з безлічі етапів. Усі етапи, від дизайну, обробки матеріалу до збірки вивіски ми виконуємо на власному виробництві. Фахівці РБ "Наші люди" готові запропонувати Вам різні варіанти виготовлення композитних вивісок:

  Вивіски з композиту в Києві
  Вивіски з композиту в Києві
  • несвітлова вивіска з композиту;
  • об'ємна вивіска з композиту з прорізними буквами і внутрішнім підсвічуванням світлодіодними модулями;
  • Світловий короб з композитного матеріалу з інкрустацією акрилом;
  • Об'ємні літери на підкладці з композиту.

  Вивіски з композиту для фасадів і інтер'єрів

  Виготовлення композитних вивісок в Києві вимагає від виробника високої кваліфікації і наявності сучасного устаткування для обробки композиту. Ми пропонуємо своїм клієнтам більше ніж просто виробництво вивісок з композиту. Цікаві дизайнерські рішення дозволяють нам виготовляти стильні і сучасні композитні вивіски, які роблять Ваш бізнес впізнанним і забезпечують приплив клієнтів. У поєднанні з іншими рекламними матеріалами і різними варіантами підсвічування вивіска з композиту створює приголомшливий рекламний ефект.

  Для консультації звертайтеся за тел. 050-990-23-03 або залишайте заявку на пошті.

  Вивіска з композиту. Вивіска з композиту Київ. Вивіска з композиту з підсвічуванням. Вивіска з композиту з підсвічуванням Київ. Вивіски з композиту в Києві. Вивіска з підсвічуванням на основі алюмінієвого композиту. Замовити виготовлення вивіски з композиту в Києві. Замовити вивіску з композиту. Замовити вивіску з композиту Київ. Вивіски-рекламні фасадні та внутрішні вивіски в Києві. Виготовлення фасадних вивісок Київ. Зовнішня вивіска з композиту з підсвічуванням Київ. Вивіски-замовити виготовлення в Києві недорого. Виробництво вивісок Київ. Вивіска з алюмінію Київ. Вивіска на магазин Київ .Зовнішня реклама Київ, Вивіски, Вивіску Київ, Вивіски плоскі, Світлові вивіски, Вивіски об'ємні, Вивіски світлові, Інтер'єрна реклама, Інтер'єрні вивіски, Реклама в інтер'єрі Київ, фасадні Вивіски, Замовити вивіску, Об'ємні букви, букви з пінопласту Київ, Слова з пінопласту, Об'ємні букви з підсвічуванням, Об'ємні світяться букви, Об'ємні світлові букви Київ, Плоскі букви, Виготовлення реклами Київ, Лайтбокси, Світлові короби, Лайтбокс двосторонній, Фігурний лайтбокс Київ, Рекламне оформлення інтер'єру, Виробництво зовнішньої реклами, Виготовлення вивісок Київ, Світлодіодна вивіска, букви контражур, підсвічування контражур, Вивіска на магазин, Вивіска для торгового центру, Вивіска для салону краси, будинкові знаки покажчики Київ купити, композитні вивіски Київ