(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Світлові вивіски

  Підсвічування є потужним інструментом привертання уваги, в порівнянні із звичайними рекламними вивісками без підсвічування. Світлові вивіски мають значно більше шансів донести потрібну інформацію до аудиторії та створити очікуваний від реклами ефект. Саме тому цей вид зовнішньої та інтер'єрної реклами настільки популярний в Києві. Вивіски з підсвічуванням з однаковою частотою зустрічаються і на вулицях, і в будівлях, на фасадах будівель і над вітринами у бутиках. Лайтбокси та різні світлові вивіски в Києві є присутніми практично на усіх об'єктах будь-яких галузей діяльності - від офісу до торгово-розважального центру.

  Світлові вивіски
  Світлові вивіски

  Якщо вам потрібне виготовлення зовнішньої реклами або Ви потребуєте рекламного оформлення в інтер'єрі, Вам варто замовити світлові вивіски для своєї організації. Рекламне бюро "Наші люди" спеціалізується на виробництві найрізноманітніших рекламних вивісок, але саме світлові вивіски займають лідируючі позиції серед загальної кількості замовлень.

  Світлова Вивіска на магазин ефектно дає зрозуміти відвідувачеві інформацію про те, що він може побачити в магазині або салоні, зацікавить і заманить його. Погодьтеся, що відношення споживача до фірми з простою вивіскою без підсвічування буде більше упередженим. А якщо організація або комерційна фірма має над входом яскраву і солідну вивіску, то однозначно ця компанія викликає довіру у покупця і формує позитивний імідж фірми. Світлові вивіски в Києві мають прекрасну ефективність і дуже швидкий термін окупності.

  Ми готові запропонувати Вам виробництво світлових вивісок наступних видів:

  Виробництво світлових вивісок
  Світлова вивіска на магазин
  Світлова вивіска на магазин
  • Об'ємні літери – виготовляють з найрізноманітніших матеріалів, але найраціональнішим матеріалом є пластик. Такі літери користуються великою популярністю у зв'язку з великою ефективністю.
  • Лайтбокс – світловий короб, що має логотип або символіку компанії. Пропонуємо виготовлення лайтбоксів згідно з вашим ескізом (дизайну), також можете скористатися послугами нашого дизайнера, який на основі Ваших побажань запропонує декілька варіантів дизайну з можливістю додаткових коригувань. Виготовлення лайтбоксів в Києві є одним з найнадійніших і популярніших конструктивних рішень в рекламі. Можливе виробництво світлових коробів стандартної прямокутної форми, а так само у вигляді фігур будь-якого формату. Більше того лайтбокс можна оформити додатковими накладними елементами, наприклад, об'ємними літерами або плоскими літерами з акрилу.
  • Панель-кронштейн (торцевий лайтбокс) – світловий короб з двома або трьома рекламними сторонами. Подібні лайтбокси в Києві монтуються на фасади будівель або опори, що окремо стоять, за допомогою кронштейнів. Такі світлові консолі посилюються додатковою металоконструкцією, яка утворюється всередину світлового короба для того, щоб рекламна конструкція витримувала вітрові навантаження. Плюси такого рекламного об'єкту, як торцевий лайтбокс в тому, що його можна змонтувати в тих місцях, які не доступні для інших рекламних конструкцій. А так само вагомою перевагою є наявність декількох рекламних площин, що безумовно посилює ефект від реклами.
  • Світлова вивіска з композиту – це світловий короб, виконаний з композитного матеріалу зі світловими елементами, що прорізуються в ньому. Композит є шаром полімеру (2-3 мм) між двома шарами алюмінію (0,2-0,3 мм). В процесі виготовлення вивіски з композиту в Києві будь-яке контурне зображення і шрифт вирізається на високоточному фрезерному устаткуванні. Потім вклеюється світлорозсіювальний акрил (оргскло), яке і дає ефектне світіння при грамотно встановленому внутрішньому підсвічуванні короба. У будь-який час доби композитна вивіска в місті Києві вигідно виділити вашу вивіску на тлі будь-якої іншої зовнішньої реклами столиці. Поверхня алюмінію, покрита спеціальним полімером, має стійкі до ультрафіолету і грязевідштовхувальні властивості. Це дозволяє композитним коробам виглядати естетично впродовж тривалого часу. Матеріали, які застосовуються для виробництва звичайних світлових вивісок в Києві, набагато швидше втрачають первинний вид, і вимагають надалі додаткового очищення або ж заміни.
  • Акрилайт - це панель з торцевим підсвічуванням. Малюнок на оргскло наноситься методом гравіювання. У отриманих кромках світлові промені заломлюються і стають помітними, підсвічуючі логотип або напис. В ролі підсвічування для світлових панелей виступають світлодіодні стрічки або люмінесцентні лампи. Вони поміщаються в профіль по периметру вивіски і святять уздовж усієї її площини. Щоб підвищити здатність пропускати світло торці оргскла ретельно поліруються. Найчастіше панелі Акрилайт використовуються для оформлення інтер'єру стильних офісів, ресепшена готелів. Дуже ефектно така вивіска виглядатиме і в торгових або офісних центрах. Вона привертає увагу своєю невагомістю. Здається, що рекламне зображення парить в повітрі, що справляє незабутні враження на клієнтів і просто перехожих.

  Хочемо відмітити, що виготовлення вивісок в Києві має на увазі втілення в життя практично усіх дизайнерських задумок, а це означає, що окрім звичайних прямокутних лайтбоксів виготовляються світлові вивіски різних форм і розмірів. Існує безліч типів світлових вивісок, їх можна розділити на види виходячи їх місця, де вони встановлюються, кількості рекламних площин, глибині конструкції, формі, об'єму, а так само по різновидах підсвічування.

  Таким чином вивіска на магазин в Києві може бути наступних видів:

  • Настінні та підлогові світлові вивіски. Настінні вивіски в основному використовуються в інтер'єрі і на фасадах будівель, а підлогові вивіски використовуються як вуличні конструкції. Найпоширеніша підлогова світлова вивіска в Києві - це сітілайт.
  • Односторонні і двосторонні лайтбокси. Вони відрізняються між собою наявністю певної кількості рекламних площин. Найчастіше на вулицях і усередині приміщень зустрічаються односторонні лайтбокси. Вони мають одну рекламну площину, але саму інформацію Ви завжди можете замінити. Двосторонні лайтбокси встановлюються в місцях, де установка інших видів вивісок просто неможлива або не доцільна. Реклама на таких конструкціях дуже ефективна, оскільки інформація поширюється на дві сторони людського потоку. Двосторонній лайтбокс - актуальне рішення для тротуарів, автомобільних трас, великих торгових і розважальних центрів.
  • Стандартні, тонкі і ультратонкі вивіски. Стандартна товщина (глибина) вивіски, що підсвічується лампами складає 13-15 см Така вивіска більше габаритна по розмірах, ніж тонші аналоги. Тонкі і ультратонкі світлові вивіски зазвичай підсвічують за допомогою світлодіодів і глибина короба складає 7-10 см, а ультратонкі вивіски мають і меншу глибину. Зменшення ваги вивіски знижує навантаження на кріпильні елементи, до того ж ця конструкція виглядає витонченішою.
  • Овальні, круглі, квадратні і прямокутні вивіски. Прямокутний лайтбокс простіший у виготовленні та економічніший, проте складні конструкції нестандартних форм виглядають набагато цікавіше. Виготовити вивіску в Києві можна будь-якої форми і розміру. Так само можливе виконання у вигляді логотипу або ж окремого елементу, що відповідає за вид діяльності компанії. Наприклад, вивіска у вигляді чашки кави, вивіска аптечний хрест і так далі.
  • Плоскі та об'ємні світлові вивіски. На плоскі вивіски підсвічування встановлюється згори площини, зазвичай у вигляді точкових світлодіодів або світлодіодних стрічок. Це бюджетний варіант вивіски з підсвічуванням. Проте і такий вид реклами працює. А якщо ж замовити об'ємну світлову вивіску, в результаті збільшується ефект від рекламної конструкції.
  • Профільні лайтбокси. Такі світлові вивіски в Києві відрізняються від звичайних конструкцій тим, що ограновані пластиковим або алюмінієвим профілем. Це полегшує подальшу зміну рекламного зображення. Для цього не доведеться повністю розбирати вивіску і везти її на виробництво для заміни інформації. Досить зняти частину профілю і вийняти рекламну площину. Тоді заміна зображення можливо прямо на місці об'єкту.
  • Люмінесцентні і світлодіодні вивіски. Ці світлові короби в Києві відрізняються видом підсвічування. У першому випадку підсвічування здійснюється зсередини вивіски за допомогою люмінесцентних ламп. Світлодіодні вивіски в Києві підсвічують за допомогою світлодіодів. Це дорожчий варіант підсвічування, проте термін експлуатації такої вивіски з підсвічуванням набагато вищий, ніж у звичайних лампових лайтбоксів. До того ж світлодіодні вивіски менш енергоємні та економічніші.

  Рекламне бюро «Наші люди» виконує виготовлення вивісок в Києві з оригінальним вражаючим дизайном, який поєднуватиме в собі потрібну інформацію, вишуканий стиль і якісні матеріали. Ми пропонуємо Вам виготовлення і монтаж вивісок в Києві високої якості в стислі терміни.

  Світлові вивіски Київ, виготовлення світлових вивісок в Києві. Виготовлення рекламних, фасадних, світлових вивісок. Виготовлення світлових коробів Київ, вивіски з підсвічуванням. Рекламні вивіски Київ. Рекламні світлові вивіски Київ. Замовити світлову вивіску в Києві. Виготовлення рекламних вивісок в Києві. Світлові короби Київ. Вивіски Київ. Світлові вивіски, вивіски об'ємні, вивіски несвітлові. Інтер'єрні вивіски, вивіски фасадні, замовити вивіску в Києві, лайтбокси, світлові короби, Лайтбокс двосторонній, фігурний лайтбокс Київ, виготовлення вивісок Київ, Світлодіодна Вивіска, Вивіска на магазин, Вивіска для торгового центру, Вивіска для салону краси