(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Таблички

  Інформаційні таблички виконують дуже потрібну функцію - вони доносять до цільової аудиторії важливу інформацію і спрощують пошук, а так само створюють сприятливе враження про організацію з першого погляду. Таблички з логотипом компанії, з номерами кабінетів і назвою відділів, виконані в одному стилі, позиціонуватимуть вашу фірму в очах потенційних клієнтів, як серйозну та успішну.

  Таблички в Києві
  Таблички в Києві

  Виготовлення фасадних і офісних табличок

  Таблички в Києві оточують нас буквально всюди. На вулиці ми стикаємося з ними у вигляді таблички на будинок або адресної таблички, на фасаді будівлі нас зустрічають таблички з назвою організації або фірми. Офіс неможливо собі уявити без навігаційних табличок, табличок з номером кабінету і назвою відділу. Серед безлічі варіантів виконання можна виділити пластикові таблички та алюмінієві (таблички з композиту). Вони бувають великих і малих розмірів, стандартними і креативними. Все залежить від сфери діяльності компанії, місця установки і функціонального призначення. Але об'єднує усі таблички один важливий чинник - вони несуть інформацію.

  Усім знайома ситуація, коли Ви приходите в офісну будівлю, торговий центр або медичну установу і Вам доводиться стикатися з проблемою пошуку потрібного відділу або кабінету. Особливо важко це зробити, якщо Ви опинилися в приміщенні вперше. В цьому випадку зорієнтуватися допоможуть вказівні таблички. Подібного роду таблички можна зустріти всюди. На них можуть бути вказані назва відділу, номер кабінету, прізвище і посада людини, яка там працює і графік його роботи. Виготовлення таких інформаційних табличок займає не багато часу і не вимагає великих вкладень.

  Таблички в Києві

  Фасадні таблички таблички несуть інформацію про місце розташування компанії та її діяльності (назва організації, логотип, режим роботи, адреса). Встановлюються фасадні вивіски і таблички на стіну поряд з входом або на вхідній групі. Рекламне бюро "Наші люди" пропонує Вам виготовлення фасадних табличок в Києві різних видів, виходячи з побажань і бюджету замовника.

  Інформаційні таблички як правило доносять до оточення зведення про правила поведінки в приміщеннях (наприклад, таблички "паління заборонене", "ведеться відеоспостереження") і рекомендованому поводженні на об'єктах (інформаційні таблички "висока напруга", "небезпечний вантаж" і т.д). У результаті, такі прості, скромні і зрозумілі з першого погляду, інформаційні таблички є незамінними у будь-якій сфері діяльності.

  Пластикові таблички є найпопулярнішими серед замовників, які цінують категорію "добре і недорого". Вартість виготовлення табличок з пластика невисока, а фантазія дизайнера і замовника не обмежена нічим, оскільки на пластик можливе нанесення зображень та інформації різними технологіями. Застосування цей вид матеріалу знаходить у вигляді таких виробів як табличка на двері, офісні таблички, адресна табличка. Таблички на замовлення - оптимальне рішення для офісних, торгових або виробничих приміщень.


  Приклади робіт

  Виготовлення табличок Київ. Виготовлення фасадних і офісних табличок в Києві. Виготовлення табличок з металу, пластику, композиту Київ. Виготовлення табличок в офіс. Фасадні таблички Київ. Купити таблички в Києві. Пластикові таблички Київ. Виготовлення табличок на двері Київ. Адресні таблички Київ. Вуличні таблички Київ. Фасадні таблички Київ. Виготовлення фасадних табличок Київ. Виготовлення табличок, адресні таблички, вуличні таблички. Виготовлення пластикових табличок. Фасадні вивіски, виготовлення Київ. Офісні таблички з пластику ПВХ і акрилу. Табличка з композиту Київ