(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Інформаційні стенди

  Нині жодна організація або підприємство не обходиться без систем візуальної комунікації, а в цих системах почесне місце займає інформаційний стенд - один з найнаочніших, зрозуміліших і доступніших інструментів донесення інформації як ознайомлювального, так і рекламного характеру. Інформаційні стенди зазвичай не займають багато простору, проте виконують дуже важливу функцію при оформленні приміщень офісів, магазинів або торгових залів, державних і приватних установ. Серед численних переваг, які мають інформаційні стенди в Києві варто виділити те, що на них можна розмістити усі відомості, які треба донести до цільової аудиторії, і при цьому стенди досить компактні і не захаращують простір. Стенди слід розглядати не лише як об'єкти для розміщення інформації, а також як рекламний майданчик для потенційних або існуючих партнерів і клієнтів з інформацією про продукцію або послуги, що надаються.

  Інформаційні стенди Київ
  Інформаційні стенди Київ

  Для того, щоб донести важливу інформацію до відвідувачів магазину, співробітників офісу, виробничих підприємств, учбових закладів і інших організацій, можна використати інформаційні стенди. Вони виготовляються з різних матеріалів, декоруються вініловими плівками або за допомогою повнокольорового друку. Можна виготовити інформаційний стенд з постійною або змінною інформацією, для цього на стенді встановлюються прозорі кишені з акрилу або пвх, завдяки яким інформацію на стенді можна легко оновлювати або міняти.

  Виготовлення інформаційних стендів

  Інформаційні стенди - це рекламно-інформаційні площини або панно. Залежно від місця і способу розміщення стенди бувають настінні і підлогові. Ви можете купити інформаційний стенд в Києві, оформивши замовлення на виготовлення плоского або об'ємного стенду. Інформаційний стенд може відображати інформацію про режим роботи об'єкту або установи, дозвільні документи і сертифікати, накази і розпорядження адміністрації. Часто інформаційні стенди використовують як куточок покупця або як стенд, де відвідувачі можуть бачити інформацію про поточні пропозиції та акції. Вони можуть мати як класичну прямокутну форму, так і нестандартну, залежно від місця розміщення інформаційного стенду і його призначенні. Інформація на стенді може розміщуватися в спеціальних прозорих кишенях потрібного формату або просто наноситися на площину стенду. Найбільш практичним варіантом розміщення інформації є друк на оракалі (плівці на клеючій основі).

  Інформаційні стенди Київ

  Якщо Ви хочете замовити стенд в Києві для державної установи, то він повинен мати стриманий і строгий дизайн. Можливе розміщення на ньому елементів геральдики. Виготовлення інформаційного стенду в офіс можливе з розробкою індивідуального дизайну, залежно від того, яким видом діяльності займається компанія. Головне, щоб такий стенд був розміщений в такому місці, де інформація буде доступна усім співробітникам. Куточок споживача зазвичай містить кишені для юридичної інформації про компанію, сертифікатів і книги скарг і пропозицій. Стенд для дитячого саду в Києві може бути виконаний у будь-якій фігурній формі. Такий стенд варто зробити яскравим і барвистим, щоб притягнути увагу і зацікавити дитину. У ігровій формі, за допомогою картинок діти можуть отримати повчальну і розвиваючу інформацію. Варто відмітити що термін виготовлення інформаційних стендів складає всього декілька робочих днів з моменту затвердження макету. Інформаційний стенд в офіс, стенди для школи, стенди по охороні, стенди для батьків, інформаційні дошки, стенди для медицини можуть виготовлятися в класичній формі або в нестандартному рішенні за формою і кольорам. Все залежить тільки від сфери застосування стендів і, звичайно ж, від побажань замовника.

  Виготовлення інформаційних стендів виконується за індивідуальними розмірами, для прорахунку ціни на інформаційний стенд досить вказати в заявці на нашому сайті або по телефону розміри стенду, кількість кишень і їх формат.

  Купити інформаційний стенд в Києві зі змінною інформацією можна для бюджетних і комерційних організацій, медичних установ і учбових закладів. Інформаційні стенди з постійною інформацією зазвичай використовують на будівельних майданчиках або на підприємствах. До таких стендів відносяться стенди по охороні праці, схеми розташування об'єктів та евакуації, різні технологічні схеми.

  Виготовлення інформаційних стендів – це послуга, якою користуються як комерційні, так і бюджетні організації. Кожен власник бізнесу у сфері торгівлі або послуг повинен купити стенд "Куточок споживача" або "Куточок покупця", а також стенд "Протипожежна безпека". Обов'язково на кожному підприємстві має бути встановлений стенд "Охорона праці". Стенди для медичних установ зазвичай несуть інформацію про профілактику і лікування захворювань. Так само стенди для медицини часто використовуються для реклами фармацевтичної продукції. Замовити стенд можливо для різних цілей, а розміщувати на них можна як зображення, так і текстову інформацію.

  Інформаційні стенди виконують такі основні завдання:

  • постачання клієнтів інформацією про компанію, послуги, що надаються, або акції, що проводяться;
  • розміщення нормативних документів, витягів із законодавчих актів, які відносяться до сфери діяльності компанії;
  • ознайомити відвідувачів, клієнтів або перехожих з цікавими і корисними новинами.

  Вартість виготовлення інформаційних стендів в Києві

  Ціна на інформаційний стенд в Києві формується виходячи з матеріалу, розміру виробу, виду (плоский або об'ємний), форми (прямокутний або фігурний), кількості і формату кишень для інформації. Матеріалом для основи стенду може служити алюмінієвий композит, пластик пвх або акрил (оргскло).

  Рекламне бюро "Наші люди" виготовить для Вашої компанії або організації такі вироби, як інформаційний стенд, стенди по охороні праці, стенди для дитячого саду, підлогові стенди, інформаційні дошки. Ми пропонуємо Вам виготовлення стендів різних видів і форм, враховуючи Ваші індивідуальні побажання і дотримуючись фірмового стилю компанії.

  Информационные стенды Киев. Изготовление стендов Киев. Купить информационный стенд в Киеве. Стенд уголок покупателя Киев. Рекламные стенды Киев. Заказать стенд Киев. Стенд на стену Киев. Информационные стенды с карманами Киев. Информационные стенды для вузов. Информационные стенды для школы. Информационные стенды для детских садов. Информационные стенды с карманами для офиса. Стенды из ПВХ Киев. Информационные стенды купить. Стенды информационные, уголки потребителя в Киеве от производителя. Школьные стенды Киев. Стенды для школ