(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Друк на плівці

  На сьогодні в рекламі дуже актуальний і популярний друк на плівці, що клеїться. Її основою є вініл з нанесеним клейовим шаром, який забезпечує приклеювання до практично будь-якої жорсткої, рівної поверхні.

  Друк на плівці здійснюється шляхом нанесення зображення на плівку з основою, що клеїться, тому часто таку послугу називають друк на самоклейці. Основа плівки може бути як білою, так і прозорою, а її фактура - матовою або глянсовою. Друк на плівці застосовується для оформлення вітрин, вікон як усередині приміщення, так і зовні, для оформлення точок продажів, виставкових стендів і торгового устаткування. Так само за допомогою друку на плівці, що клеїться, можна декорувати автомобілі і застосовувати її для оформлення офісів і житла.

  Друк на оракалі - якість за доступною ціною

  Печать на пленке

  Ми виконуємо друк на плівці, що клеїться, Oracal (Німеччина) і Ritrama (Італія) на сучасному японському устаткуванні з якістю друку 1440 dpi, що дозволяє добитися яскравої і насиченої передачі кольорів і відтінків з високою деталізацією зображення.

  Друк на прозорій плівці що клеїться, використовується в тих випадках, коли треба зберегти прозорість фону. Як приклад може служити оформлення дзеркальних поверхонь, скла, світлових панелей. Часто друк на прозорій плівці використовується при оформленні вітрин магазинів. Так само зображення, нанесені на прозору плівку, можна використати в якості наліпок на авто. Цей спосіб оформлення автомобіля плівкою значно дешевший за аерографію, а виглядає при цьому дуже ефектно.

  Друк на перфорованій плівці One Way Vision виконується на вініловій перфорованій плівці на основі, що клеїться, з високою світлопропускаючою здатністю. Перфоплівка використовується для нанесення реклами на скло і вітрини магазинів, скло автомобілів і міського транспорту та інші прозорі поверхні.

  Ефект One WayVision полягає в тому, що зовні зображення сприймається як єдина картинка і те, що знаходиться усередині приміщення не буде видно перехожим, тоді як зсередини буде видна вулиця, а саме скло набуває ефекту тонування. Тобто зовні видно тільки зображення, а зсередини - вулицю.

  Друк на плівці в Києві
  Друк на плівці найкраща ціна

  Якщо Ви вирішили замовити такий вид рекламного оформлення, як друк на плівці, важливо знати, що на ефектний вид зрештою впливає якісно виконана поклейка плівки. Зробити це можна самостійно, проте не маючи досвіду поклейки і спеціалізованих інструментів результат може виявитися непередбачуваним. Набагато зручніше і надійніше це довірити професіоналам і замовити монтаж. Наші фахівці із задоволенням виконають поклейку плівки на Вашому об'єкті в слушний для Вас час.

  Друк на оракалі м.Київ. Друк на оракалі Київ. Друк на самоклеючій плівці Київ. Друк на оракалі в Києві. Друк на самоклейці. друк на плівці Київ. друк на плівці ціна. друк на плівці оракал Київ.Широкоформатний друк, Інтерьерний друк, Кольоровий друк, Широкоформатний друк Київ, Друк на плівці, Друк на оракалі, Друк Ritrama, друк наклейок, Друк Oracal, Друк на самоклейці, Друк на перфорованій плівці, Широкоформатний друк в Україні, Поліграфія Київ, Терміновий друк, Друк на самоклейній плівці,Друк на банері, Друк на литому банері, Друк на ламинированном банері, Банери з люверсами, Друк на банерній сітці,Друк банерів, Друк банерів Київ, Друк на папері сіті, Друк плакатів, Друк постерів, Терміновий друк банерів, друк на полотні, фотошпалери, друк фотошпалер, дизайн макетів, Поклейка плівки, Поліграфія