(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Вивіски, фасадні вивіски

  Так само, як людину зазвичай зустрічають "по одягу", будь-яку компанію зустрічають по вивісці. Яскрава вивіска - важливий чинник, який формує перше враження про Вашу фірму. Адже усі ми знаємо, що дорога упаковка дозволить продати товар дорожче. Не має значення, де розміщуватиметься рекламна вивіска - на фасаді будівлі на вулиці або усередині торгового центру, вона все одно притягне увагу потенційних клієнтів краще всього, оскільки вивіска завжди знаходиться на видноті. Якісно виготовлена вивіска з оригінальним дизайном здатна не лише притягнути увагу, але і заманити відвідувача. Люди легко запам'ятають назву вашої компанії і обов'язково звернутися до вас за послугами або товарами. Звичайно ж, особливу увагу людей привертають красиві, яскраві вивіски з цікавим дизайном. Це не лише простий і ефективний спосіб реклами Вашого бренду, але й інструмент навігації, що говорить клієнтам де знаходиться Ваша компанія.

  Виготовлення вивісок в Києві

  Вивіски, фасадні вивіски

  Залежно від місця розміщення і Ваших потреб і бюджету, Ви можете вибрати який вид зовнішньої або інтер'єрної вивіски підійде саме Вам і Вашій компанії. Це може бути світлова або несвітлова вивіска. У світловому варіанті часто виконується фасадна вивіска. А для внутрішнього розміщення в інтер'єрі підійде і несвітловий варіант виготовлення вивіски, оскільки наявність постійного освітлення в приміщенні забезпечує видимість вивіски для оточення.


  Ви можете замовити у нас несвітлову вивіску, і це буде бюджетним і простим способом створення зовнішньої реклами і оформлення вхідної групи в магазин, салон краси, ресторан або клуб. У несвітлових вивісок відсутнє внутрішнє або зовнішнє підсвічування, але на них можна розмістити таку інформацію, як назва фірми, логотип, вид діяльності компанії, її місцезнаходження і режим роботи. Матеріали, з яких виготовляються несвітлові фасадні вивіски дуже різноманітні. Фахівці рекламного бюро "Наші люди" із задоволенням допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант вивіски, враховуючи особливості місця і поверхні, на яку вона буде кріпитись, а так само бюджету, який Ви маєте в розпорядженні. Несвітлова вивіска є непоганим варіантом для реклами бізнесу, проте вона ефективна тільки у світлий час доби.

  Світлові фасадні вивіски

  Світлові фасадні вивіски

  Для того, щоб Вашу компанію впізнавали не лише вдень, але і в темний час доби, ми можемо запропонувати Вам виготовлення світлової фасадної вивіски. Тоді реклама працюватиме на Ваш бізнес цілодобово, притягаючи все більше нових клієнтів, і відповідно забезпечить збільшення прибутку. Світлова вивіска в Києві здатна вигідно виділити Вашу компанію або бренд серед численних рекламних об'єктів великого міста. Адже невиразна посередня реклама може легко загубитися на загальному фоні. Замовити рекламну вивіску з неординарним дизайном - відмінний спосіб цього уникнути.

  Фасадні вивіски з підсвічуванням призначені для того, щоб люди могли бачити інформацію, зображену на них і вдень, і вночі. Для цього можна використати як внутрішнє, так і зовнішнє підсвічування. Для внутрішнього підсвічування вивіски використовують люмінесцентні лампи, світлодіоди або неон. Для зовнішнього підсвічування - прожектори.

  Красивий дизайн вивіски – це усього лише половина справи. Дуже важливим моментом є грамотний розподіл інформації на ній. Існує ряд певних правил при розробці дизайн-макета вивіски, наслідуючи які Ви забезпечите успіх Вашої рекламної кампанії. По-перше, вивіска не повинна містити надто багато інформації. Для цього існують інші рекламні інструменти - банер, обклеювання вітрин плівкою, штендер. Адже якщо на вивісці багато слів, то люди, що проходять або проїжджають повз неї, цих слів не запам'ятають. А якщо ж рекламна вивіска виготовлена в красивому дизайні, з помітною назвою, що виконана стильним шрифтом або просто з яскравим логотипом на ній, то така вивіска неодмінно вкарбується в пам'ять надовго.

  Красивий дизайн вивіски

  Виготовлення рекламних вивісок

  Рекламна вивіска в Києві зазвичай виконується в стандартному форматі в плані розміщення інформації - це логотип компанії, її назва і, якщо потрібно, пояснення, чим вона займається. Для того, щоб детальніше розповісти цільовій аудиторії про Ваші товари або послуги, біля входу можна встановлювати додаткові вивіски з детальнішим переліком. Виготовлення вивісок в Києві - це досить трудомісткий процес, але завдяки конструктивним можливостям, сучасним технологіям в сукупності з оригінальним і грамотно продуманим дизайном, можливе виробництво вивісок практично будь-яких форм і розмірів. Ми готові до виконання нових цікавих проектів і завжди пропонуємо нашим клієнтам декілька варіантів виготовлення вивіски. Ціна на вивіски формується виходячи з поставлених замовником завдань, розмірів вивіски і матеріалів, які використовуються для її виготовлення. Рекламне бюро "Наші люди" має власну виробничу базу, а це означає, що відсутність посередників гарантує прийнятні ціни на вивіски в Києві.


  Приклади робіт

  Фасадні вивіски Київ. Виготовлення вивісок в Києві. Світлові вивіски Київ. Виготовлення вивісок в Києві. Виробництво вивісок Київ. Виготовлення рекламних вивісок Київ. Рекламні вивіски Київ. Купити вивіску Київ. Виготовлення фасадних вивісок в Києві. Фасадні вивіски Київ. Вивіски для магазину Київ. Замовити рекламні світлові та фасадні вивіски, виготовлення зовнішньої реклами Київ. Вивіски Київ виготовлення. Ціна на вивіски Київ. Вивіска для аптеки в Києві. Виготовлення вивісок для магазинів Київ. Вивіски фасадні Київ. Рекламні вивіски Київ. Рекламні вивіски для кафе і магазинів в Києві. Фасадні вивіски Київ ціна. Вивіска на магазин Київ. Вивіски-рекламні фасадні та внутрішні вивіски в Києві