(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Декоративна фреска

  Серед різноманітності фактурних фотошпалер декоративна фреска на стіну займає почесне місце. На сьогодні декоративні фрески і фотошпалери знову входять в моду, стаючи невід'ємною частиною сучасного стильного інтер'єру. Тільки тепер створювати фреску можна не лише старовинним способом художнього розпису по сирій штукатурці. Адже це дуже трудомісткий і дорогий процес. Завдяки новим технологіям виготовлення фресок методом широкоформатного інтер'єрного друку, декоративні фрески сьогодні стали набагато доступніше. Замовити фреску не складає великих труднощів, а в результаті Ви отримуєте ексклюзивний художній простір у власній квартирі.

  Декоративна фреска

  Фрески є сучасним виглядом декоративних обробних матеріалів. Можна застосувати фрески на стіну або стелю, як звичайні фотошпалери або додати в інтер'єр комбінацію фресок і створити художню композицію, що вражає уяву. Фрески можна використати для прикраси стін будь-яких приміщень - у вітальні, спальні або на кухні. Технологія виробництва фресок і друку фотошпалер відкриває широку сферу застосування готових полотен.

  Друк фрески на стіну

  Фрески на замовлення в Києві здатні кардинально перетворити будь-який інтер'єр. І це стосується не лише інтер'єру квартир і приватних будинків. Панно у вигляді стінних розписів прекрасно підходить і для комерційних приміщень. Фреска для банкетного залу зробить інтер'єр ресторану неповторним, особливо якщо стиль закладу припускає наявність античних стінних розписів. В інтер'єрі квартири декоративна фреска на стіну допоможе власникам поринути в атмосферу древньої Греції з її величними скульптурами або в епоху Римської імперії з її неперевершеними архітектурними шедеврами.

  Якщо Ви плануєте створити ексклюзивний інтер'єр і шукаєте неординарні способи для оформлення приміщення, фрески на стіну - сучасне рішення для створення стильного простору, який підкреслить індивідуальність і смак власника. Рекламне бюро «Наші люди» пропонує декоративні фрески для дизайну інтер'єру на будь-який, навіть найвишуканіший смак.

  Фреска

  Ми пропонуємо друк фресок, які поєднують в собі високі технології, що дають візуальний ефект дорогої класичної фрески. При цьому ціна на фрески в Києві цілком прийнятна і на порядок дешевше за настінний художній розпис стін. Завдяки щільному вініловому покриттю, фрески на стіну стійкі до механічних ушкоджень, не схильні до старіння і не бояться вологи. Для поклейки декоративних фресок не потрібно якісь особливі навички і технології. Клеяться фрески так само як і звичайні вінілові фотошпалери, що робить монтаж швидким і легким.

  Рекламне бюро «Наші люди» спеціалізується на друці цифрових фресок, фотошпалер для стін і модульних панно. Ми можемо виготовити декоративні фрески на замовлення і гарантуємо, що кожне зображення матиме свої неповторні риси, щоб зробити Ваш інтер'єр воістину ексклюзивним. Фрески і фотошпалери від РБ "Наші люди" - це унікальне поєднання класики і сучасних технологій.

  Виробництво фресок Київ, фреска на стіну. Друк фресок під замовлення. Декоративна фреска.Друк фресок Київ. Замовити фреску. Виробництво фрески Київ. Фреска на замовлення. Фотошпалери на стіну купити Київ, замовити фотошпалери Київ, купити фотошпалери Київ. Фотошпалери в Києві. Друк фотошпалер Київ. Фотошпалери на замовлення Київ. Фотошпалери Київ. Фотошпалери в дитячу Київ. Фотошпалери. Виготовлення фотошпалер Київ. Виробництво фотошпалер Київ. Друк на шпалерах Київ. Друк на шпалерах ціна Київ. Купити фотошпалери в Києві. Ціна фотошпалер Київ. Фотошпалери для стін Київ. Продаж фотошпалер. Купити шпалери в Києві. Шпалери Київ. Фотошпалери під замовлення. Фотошпалери під замовлення в Києві. Фотошпалери вінілові Київ, вінілові фотошпалери Київ, друк на вінілових фотошпалерах. Флізелінові фотошпалери Київ. Друк на флізелінових шпалерах. Паперові фотошпалери Київ. Друк на паперових шпалерах Київ. Фотошпалери недорого Київ. Фотошпалери з текстурою Київ. Текстурні фотошпалери. Вінілові шпалери, фотошпалери для стін, шпалери в спальню, шпалери у вітальню, фотошпалери для кухні. Миються фотошпалери Київ. Інтер'єрний друк фотошпалер Київ. Фотошпалери для дому. Фотошпалери в квартиру, фотошпалери для офісу Київ, шпалери Місто, шпалери нічне місто, шпалери Квіти, фотошпалери море, фотошпалери пейзаж. Самоклеючі фотошпалери Київ. Фотошпалери на стіну квіти Київ. Фотошпалери орхідея, фотошпалери гори, фотошпалери пейзаж, фотошпалери ліс, фотошпалери небо, фотошпалери природа, фотошпалери низькі ціни. Виготовлення фотошпалер, виробництво фотошпалер Київ. Доставка фотошпалер, фотошпалери на шафу купе, друк на шафу-купе Київ. Текстури фотошпалер Київ. Замовити фотошпалери Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740