(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Будинкові знаки і покажчики

  Будинкові знаки, або як їх ще називають «надомні знаки» - є невід'ємним атрибутом міського благоустрою. Будинкові знаки дозволяють людям у пошуках того або іншого об'єкту знайти потрібну адресу і допомагають зорієнтуватися в навколишній місцевості. Адресні таблички використовують не лише для позначення висотних будинків у великих містах, але і для приватних будинків і дачних кооперативів.

  Будинкові знаки і покажчики в Києві
  Будинкові знаки і покажчики в Києві

  Виготовлення будинкових знаків

  Матеріали, з яких виготовляються будинкові знаки в Києві стійкі до різних погодних умов і перепадів температур. Несвітлові таблички на будинок виготовляються з пластика пвх або з алюмінієвого композитного матеріалу, можуть бути плоскими або ж об'ємними (з бортами). Зображення на будинковий знак наноситься за допомогою плівки оракал різних кольорів методом аплікації, а так само способом накатки повнокольорового друку. Таблички на будинок з підсвічуванням виготовляються з комбінованих матеріалів. Так, тильна і бічні частини виконані з пластика пвх, а лицьова частина - зі світлорозсіювального акрилу з нанесенням поверх плівки. Як джерело підсвічування використовуються люмінесцентні лампи або світлодіоди. Світловий домовий знак з підсвічуванням з люмінесцентних ламп може мати тільки габаритні розміри, що відповідають розміру ламп. Якщо при виготовленні будинкових і адресних знаків в якості підсвічування використати світлодіоди, то зрештою Ви маєте подвійну перевагу. По-перше, світлодіоди дуже економічні і споживають малу кількість електроенергії. По-друге - вони дуже компактні, що дозволяє виготовляти будинкові знаки в Києві будь-яких розмірів, навіть самих невеликих.

  Світлодіодні будинкові знаки не лише мають презентабельний вигляд, але і дуже практичні в експлуатації, адже витрати на електроенергію будуть зведені до мінімуму. Світловий знак на будинок буде яскравим і легко читатиметься для людей як вдень, так і вночі.

  Адресні таблички на будинок

  Адресні таблички можуть мати як класичну, так і довільну форму. Наприклад, будинковий знак в стилі ретро. Зазвичай для виготовлення адресного покажчика використовується класичне поєднання білого і синього кольорів, проте можливе виконання в інших кольорах. Наприклад, якщо ви хочете, щоб адресний знак поєднувався з фасадом будівлі. Або ж якщо знак на будинок встановлюється на комерційній будівлі, що окремо стоїть, наприклад кафе, ресторан, фітнес-клуб, офісний центр, супермаркет, то його можна виконати відповідно до стилю закладу. При розробці макету для виготовлення будинкових знаків в Києві можна застосовувати різні варіанти шрифтів. За бажанням замовника на адресну табличку можна нанести прізвище та ініціали власника будинку або дублювати адресу будинку іноземною мовою.

  Будинкові знаки і покажчики в Києві
  Будинкові знаки і покажчики в Києві замовити

  Рекламне бюро «Наші люди» може виготовити для Вас будинковий знак будь-якого виду - класичний, фігурний, ретро, несвітловий або світловий знак з назвою вулиці і номера. Завдяки наявності власного виробництва ми можемо виготовити будь-яку адресну табличку або домовий знак в Києві, враховуючи усі побажання замовника - використання нестандартних матеріалів, зміну розмірів і кольору, а також розробку ексклюзивного адресного покажчика в унікальному стилі. Якщо Ви не можете визначиться, який будинковий знак ви хочете замовити, наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам з вибором потрібного виду будинкового знаку або покажчика.

  Виготовлення будинкових знаків Київ. Адресні таблички на будинок Київ. Виготовлення адресних табличок в Києві. Таблички на будинок Київ. Будинкові знаки Київ. Виготовлення будинкових знаків Київ. Адресні таблички з підсвічуванням Київ. Номери додому Київ. Будинкові таблички Київ. Будинкові знаки купити Київ. Адресні таблички купити Київ. Вивіски фасадні. Замовити вивіску. Виготовлення реклами Київ, лайтбокси Київ. Світлові короби Київ. Виготовлення вивісок Київ, Світлодіодна Вивіска. Будинкові знаки і покажчики Київ. Таблички офісні в Києві, виготовлення табличок для офісу. Виготовлення покажчиків в Києві. Навігаційні таблички Київ. Навігаційні таблички і покажчики для приміщень і вулиці. Виготовлення стрілок, покажчиків Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740