(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Акрилайти

  Акрилайти у Києві

  Акрилайти в Києві займають гідне місце серед різноманітності рекламних носіїв. Акрилайт - це тонка світлова панель, виготовлена з прозорого акрилу (оргскла) завтовшки 5-10 мм, на якому виконується гравіювання логотипу, зображення або тексту. Гравіювання здійснюється на тильній стороні акрилу за допомогою лазера. Підсвічується акрилайт світлодіодними стрічками з торцевих сторін, внаслідок чого, виникає ефект світіння вигравійованого контура. Конструкція акрилайта закріплюється в спеціальний алюмінієвий профіль. Особливо яскраво і оригінально виглядають кольорові варіанти акрилайтів. Для цього можна використати спеціальні світлорозсіювальні або вітражні плівки Oracal, або ж кольорові світлодіоди.

  Акрилайти залишають незабутнє візуальне враження - написи, що світяться, і зображення немов парять в повітрі, створюючи ефект невагомості. Такі рекламні світлові панелі актуальні для оформлення зон ресепшен, торгових залів, вітрин, виставкових стендів в якості рекламних вивісок або інформаційних покажчиків.

  Виготовлення акрилайтів

  Купити акрилайти

  Акрилайти доцільно використовувати в якості іміджевої реклами, в навігації або для оформлення вітрин. Купити акрилайт можна для оформлення магазину, кафе, готелю, офісу та інших приміщень комерційного або громадського характеру.

  Серед безперечних переваг акрилайтів можна виділити компактні розміри і привабливий зовнішній вигляд, завдяки чому така рекламна конструкція гармонійно вписується у будь-який інтер'єр. Акрилайти випромінюють яскраве і помітне світіння, а використання як підсвічування світлодіодів гарантує тривалий термін служби. Така світлова панель працює від низьковольтної мереж і легко монтується.

  Рекламне бюро "Наші люди" пропонує своїм клієнтам широкий асортимент рекламних вивісок, серед яких і світлова панель акрилайт. Замовити акрилайт в Києві Ви можете за прийнятною ціною від виробника.

  Акрилайти. Виготовлення акрилайтів в Києві. Акрилайт замовити в Києві. Виробництво Акрилайтів в Києві. Акрилайти, купити акрилайт-Київ. Акрилайти Київ. Виготовлення акрилайтов. Акрилайт ціна Київ. Виробництво та виготовлення світлових панелей Акрилайт в Києві. Акрилайт на замовлення Київ. Інтер'єрні вивіски Київ. Реклама в інтер'єрі Київ. Вивіски фасадні. Замовити вивіску Київ. Рекламне оформлення інтер'єру. Виготовлення вивісок Київ