(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Штендери

  Серед інших послуг рекламне бюро "Наші люди" пропонує виготовлення рекламних штендерів. Штендер, або як його ще називають "мимохід" - є односторонньою або двосторонньою рекламною конструкцією, яка мобільна і тому зручна для перенесення. На рекламній площіині штендера розміщується необхідна інформація рекламного характеру. Це один з найпростіших і доступніших видів зовнішньої реклами. Вони можуть бути односторонніми, двосторонніми, плоскими або розкладними. Основа конструкції виготовляється з металевого профілю і забарвлюється у будь-який колір, вибраний замовником. Рекламне поле для штендера може бути виконане з оцинкованого метала, алюмінієвого композиту або пластика пвх. Поверх основи рекламного поля виконується поклейка оракала з повнокольоровим друком або ж аплікацією. Розміри рекламного поля можуть бути як стандартними - 60х80см, так і виконані по індивідуальних розмірах, залежно від побажань замовника.

  Виготовлення штендерів

  Штендери

  Штендери встановлюються поряд з магазином, кафе, точкою обміну валют, квітковим кіоском або офісом для інформування людей, що проходять, про місцезнаходження компанії. Так само штендер може нести додаткову інформацію про пропоновані товари, послуги, акції, знижки і сезонні пропозиції.

  Штендер в Києві – це мобільна конструкція, він може встановлюватися в різних місцях вулиці або усередині торгових павільйонів, а його розміщення можна міняти впродовж дня. Інформацію на штендері або мимоході так само легко можна замінити, що дозволяє міняти рекламну інформацію, не витрачаючи багато грошей.

  Фігурний штендер або ростова фігура - це конструкція нестандартної форми, що імітує вид різних товарів (предметів) або персонажів. Фігурні штендери виготовляються з фігурно-вирізаного пластика пвх або композиту з нанесенням рекламного зображення. Така ростова фігура ефектно виглядає як на вулиці, так і усередині приміщення.

  Для того, щоб замовити штендер в Києві достатньо вибрати модель штендера (Т-подібний штендер, А-подібний штендер, фігурний штендер), надати макет або замовити розробку дизайн-макета у нас, зробити передоплату і забрати готовий штендер. Для зручності наших клієнтів ми можемо здійснити доставку по Києву. По Україні доставка здійснюється компаніями-перевізниками.

  Виготовлення штендеров Київ. Штендери Київ. Мимохід, виготовлення мимоходів в Києві. Виносна реклама Київ. Термінове виготовлення штендерів в Києві. Штендер купити в Києві. Реклама штендер Київ. Купити рекламний штендер Київ. Штендер Київ ціна. Штендер Київ, виготовлення штендерів в Києві. Виготовлення рекламних штендерів на замовлення в Києві. Рекламні штендери, покажчики, мимоходи під замовлення Київ. Виготовлення рекламних стійок в Києві