(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
Заявка на розрахунок
Call Back

Штендери

Серед інших послуг рекламне бюро "Наші люди" пропонує виготовлення рекламних штендерів. Штендер, або як його ще називають "мимохід" - є односторонньою або двосторонньою рекламною конструкцією, яка мобільна і тому зручна для перенесення. На рекламній площіині штендера розміщується необхідна інформація рекламного характеру. Це один з найпростіших і доступніших видів зовнішньої реклами. Вони можуть бути односторонніми, двосторонніми, плоскими або розкладними. Основа конструкції виготовляється з металевого профілю і забарвлюється у будь-який колір, вибраний замовником. Рекламне поле для штендера може бути виконане з оцинкованого метала, алюмінієвого композиту або пластика пвх. Поверх основи рекламного поля виконується поклейка оракала з повнокольоровим друком або ж аплікацією. Розміри рекламного поля можуть бути як стандартними - 60х80см, так і виконані по індивідуальних розмірах, залежно від побажань замовника.

Виготовлення штендерів

Штендери

Штендери встановлюються поряд з магазином, кафе, точкою обміну валют, квітковим кіоском або офісом для інформування людей, що проходять, про місцезнаходження компанії. Так само штендер може нести додаткову інформацію про пропоновані товари, послуги, акції, знижки і сезонні пропозиції.

Штендер в Києві – це мобільна конструкція, він може встановлюватися в різних місцях вулиці або усередині торгових павільйонів, а його розміщення можна міняти впродовж дня. Інформацію на штендері або мимоході так само легко можна замінити, що дозволяє міняти рекламну інформацію, не витрачаючи багато грошей.

Фігурний штендер або ростова фігура - це конструкція нестандартної форми, що імітує вид різних товарів (предметів) або персонажів. Фігурні штендери виготовляються з фігурно-вирізаного пластика пвх або композиту з нанесенням рекламного зображення. Така ростова фігура ефектно виглядає як на вулиці, так і усередині приміщення.

Для того, щоб замовити штендер в Києві достатньо вибрати модель штендера (Т-подібний штендер, А-подібний штендер, фігурний штендер), надати макет або замовити розробку дизайн-макета у нас, зробити передоплату і забрати готовий штендер. Для зручності наших клієнтів ми можемо здійснити доставку по Києву. По Україні доставка здійснюється компаніями-перевізниками.

Виготовлення штендеров Київ. Штендери Київ. Мимохід, виготовлення мимоходів в Києві. Виносна реклама Київ. Термінове виготовлення штендерів в Києві. Штендер купити в Києві. Реклама штендер Київ. Купити рекламний штендер Київ. Штендер Київ ціна. Штендер Київ, виготовлення штендерів в Києві. Виготовлення рекламних штендерів на замовлення в Києві. Рекламні штендери, покажчики, мимоходи під замовлення Київ. Виготовлення рекламних стійок в Києві