(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Друк на шафи-купе

  Інтер'єрний фотодрук має широку сферу застосування. Так, друк на плівці, що клеїться, успішно використовується для декору та оформлення інтер'єру квартир та офісів. За допомогою фотодруку можна змінити до невпізнання предмети меблів та інтер'єру : стіни, кухонні фартухи, комоди, ліжка, міжкімнатні перегородки, шафи купе з фотодруком. Для того, щоб шафа-купе із звичайного предмета меблів перетворилась на елемент декору, доречно замовити друк для шафи-купе в Києві.

  Фотодрук на шафу купе
  Фотодрук на шафу купе

  Фотодрук на шафу купе - це зображення або ілюстрації, які надруковані на плівці та наклеєні на двері, скло або дзеркальну поверхню. Ви можете підібрати будь-який малюнок для фотодруку на шафу-купе на Ваш смак, адже можливості фотодруку нескінченні. На скло можна нанести абсолютно будь-яке зображення або фотографію.

  Фотодрук на шафах купе досить зносостійкий і не вимагає особливого догляду. В міру необхідності можна протирати зображення від пилу м'якою ганчіркою. Друк на плівці не боїться вологи, тому застосовувати поклейку плівки на щкаф купе можна навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.

  Оформивши двері або дзеркала шаф купе фотодруком, наприклад, зображенням нічного міста або екзотичних квітів, ви створите особливу атмосферу в приміщенні. Інтер'єрний друк в Києві відмінно виглядає і на дзеркальних поверхнях, і на дверних панелях з дсп. Головна умова для поклейки плівки на шафу-купе в Києві - поверхня має бути рівною і гладкою. Перед поклейкою поверхня очищається і знежирюється, що сприяє якісному монтажу.

  Фотодрук для інтер'єру

  При облаштуванні інтер'єру дитячої кімнати фотодрук на шафу купе відкриває безмежні можливості для Вашої уяви. Реалістичні космічні сюжети, морські пригоди, спортивні машини або улюблені казкові герої - усе це можна утілити в життя завдяки послузі "друк на шафу купе в Києві". Для того, щоб замовити друк на шафу-купе, досить звернутися в нашу компанію і вибрати бажане зображення. Якщо ж у Вас немає готового ескіза, наш дизайнер запропонує Вам сюжети із заданої Вами тематики і покаже візуалізацію, щоб було зрозуміло, як виглядатиме зображення виходячи із заданих Вами розмірів. Для поклейки фотодруку не треба демонтувати частини шафи, адже це незручно, займає час і несе додаткові витрати. Замовте послугу "поклейка плівки на шафу купе" і наші фахівці встановлять фотодрук прямо на місці.

  Якщо у Вас виникло бажання створити елемент ексклюзивності у Вашому інтер'єрі, то друк на шафу-купе в Києві - ідеальне рішення для такого завдання. При цьому увесь процес від ескіза, виготовлення друку до поклейки на шафу займає мінімальну кількість часу. Ціна на друк для шафи-купе в Києві цілком демократична, а результат перевершує очікування. Обклеїти шафу плівкою з повнокольоровим друком дуже просто, але у результаті це надає індивідуальні риси навіть звичайнісінькому інтер'єру і створює атмосферу тепла і затишку. Замовте друк на шафу-купе і переконайтеся, як такий незначний елемент меблів, як обклеєна плівкою шафа здатна змінити простір навкруги і задати настрій приміщенню.


  Друк для шаф-купе в Києві

  Рекламне бюро «Наші люди» виконує друк для шаф-купе в Києві на власному друкарському устаткуванні, що мінімізує термін виготовлення продукції. Ви можете надати своє зображення або ж вибрати бажану картинку на одному з фотобанків - shutterstock.com і depositphotos.com і ми викупимо її для Вас безкоштовно! Ви можете заповнити форму для прорахунку вартості замовлення на нашому сайті або ж подзвонити за вказаними в контактах номерами телефонів.

  Вінілові наклейки на шафу купе Київ, друк на Шафи-купе, Фотодрук на шафу купе Київ, шафа-купе Фотодрук на замовлення Київ, фотодрук на шафах купе Київ, фотодрук на фасадах шаф-купе, Фотодрук на шафу купе ціна Київ, шафа купе Фотодрук на склі, шафа купе Фотодрук ціна


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740