(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Вхідні групи

  Вхідна група - це сукупність рекламних елементів, які призначені щоб виділити вхід в магазин, салон, аптеку, торговий центр, офіс. Вхідні групи в Києві є рекламно-архітектурною композицією, що виконує не лише функцію вхідної вивіски, але також несе складніше і функціональне конструктивне рішення. У проект вхідної групи часто входить повна або часткова обшивка фасаду, козирок або навіс, декоративне облицювання дверей і стін, вивіска і інші рекламні елементи, а так само додаткове підсвічування. Продуманий до дрібниць дизайн і професійне оформлення вхідної групи є основними в рекламному оформленні компанії. Якщо оформити вхід яскраво і креативно, то інтерес до Вашої компанії гарантований. Коли Ви наважуєтеся замовити оформлення вхідної групи в Києві, варто враховувати те, що вхідна група повинна створювати вид єдиного цілого, і при цьому гармонійно поєднуватися з архітектурою будівлі, де розташована вхідна група.

  Вхідні групи
  Вхідні групи

  Дизайн і виготовлення вхідних груп в Києві

  За допомогою існуючих на сьогоднішній день технологій в області зовнішньої реклами, а так само завдяки використанню і поєднанню різних сучасних матеріалів, в оформленні вхідної групи можна застосувати практично будь-які творчі задумки дизайнера і побажання замовника. В результаті злагодженої роботи дизайнера і конструкторів вхідна група створює єдиний архітектурний ансамбль, який просто не може залишитися непоміченим. На додаток до функції візуальної естетичності, вхідна група має і цілком практичне призначення - захист вхідної зони від дії зовнішніх чинників. Вбудоване підсвічування служить не лише для декору і яскравого акценту над входом, але і створить додатково освітлення вулиці в темний час доби.

  Оформлення вхідних груп в Києві є комплексом робіт по установці рекламних конструкцій і облицюванню фасаду біля входу у будівлю для надання йому естетичного і функціонального зовнішнього вигляду. Виробництво таких рекламних конструкцій має на увазі оформлення простору біля зони входу рекламними вивісками, колонами, різними фігурними елементами, виконаними в єдиному стилі. Так само елементами оформлення вхідної групи є виготовлення козирків, навісів і обшивка фасаду при вході в приміщення. Над входом може бути встановлений логотип або назва, виконані як об'ємні світлові літери, вивіска з композиту з інкрустацією світлових елементів, об'ємні літери з контражурним підсвічуванням або лайтбоксів всіляких видів і форм.

  Виготовлення вхідної групи розпочинається з формулювання замовником того, що він хоче бачити і як собі це уявляє. На основі цієї інформації створюється дизайн проект з візуалізацією денного і нічного видів рекламного оформлення з прив'язкою до об'єкту. При створенні вхідних груп ми використовуємо свій багаторічний досвід по оформленню і виготовленню вивісок, вхідних груп магазинів, салонів краси, аптек, офісів. Кожен проект по оформленню вхідної групи є ексклюзивним, тому потрібна розробка індивідуального дизайну з ретельним опрацюванням усіх деталей. Красиве оформлення вхідної групи в Києві є яскравою візитною карткою компанії, яка здатна підвищити лояльність клієнтів. Вона допоможе зробити назву фірми або бренд більше впізнанними, адже перше враження про компанію складається саме з того, як виглядає екстер'єр будівлі, де розташований офіс або магазин. Це так само впливає на рішення партнерів про співпрацю з Вашою компанією.

  Види вхідних груп

  Незважаючи на велику кількість рекламних вхідних груп, кожна відрізняється своїм дизайном і ексклюзивним виконанням. Оформлення вхідних груп в Києві застосовується для усіх сфер діяльності. Виходячи з сфери застосування, можна виділити основні види вхідних груп:

  • Вхідна група аптеки
  • Вхідна група торгового центру
  • Вхідна група ресторану
  • Вхідна група бізнес-центру
  • Вхідна група автосалонів
  Вхідна група аптеки в Києві

  Вхідна група аптеки в Києві має бути особливо яскравою і помітною, оскільки сфера фармацевтичних послуг на сьогодні перенасичена і рівень конкуренції в цій області дуже високий. Тому, для того, щоб виграти конкурентну боротьбу і зайняти максимально вигідні позиції одним з найважливіших чинників є оформлення вхідної групи аптеки. В якості рекламних об'єктів тут використовують об'ємні літери з підсвічуванням, вивіски з композиту, світлові об'ємні букви на основі, аптечний хрест, світлодіодні вивіски, обшивку фасаду композитом, широкоформатний друк (банери, друк на оракалі, поклейка плівки на вітрини).

  Вхідна група торгового центру

  Вхідна група торгового центру включає частину фасаду на якому можуть бути розміщені вивіски і об'ємні букви та інші рекламні конструкції. Такі вхідні групи в Києві відрізняються своїми масштабами. Вивіски та об'ємні літери на фасадах торгових центрів завжди великих розмірів, мають яскравий дизайн і креативне виконання. Адже головним завданням зовнішньої реклами тут є залучення як можна більшої кількості покупців.

  Вхідна група ресторану

  Вхідна група ресторану не може бути однотипною, оскільки усі заклади ресторанного бізнесу відрізняються між собою стилем та індивідуальною концепцією. Презентабельна вхідна група ресторану в Києві залежить від креативних ідей дизайнера і професійного виготовлення і монтажу. Елементи вхідної групи тут можуть бути дуже різноманітними, наприклад, рекламна вивіска, об'ємні літери з контражуром (підсвічування контражур), композитна вивіска з прорізкою елементів. Зовнішнє оформлення входу в ресторан може бути виконане за допомогою таких матеріалів як дерево, алюмінієвий композит або інші рекламні матеріали.

  Вхідні групи автосалонів

  Вхідні групи автосалонів є масштабними сучасними спорудами, для створення яких використовуються тільки передові технології і матеріали. Для створення їх індивідуального і неповторного зовнішнього вигляду потрібна копітка робота дизайнера. Часто ключовим елементом оформлення таких вхідних груп в Києві виступає монолітний вхідний портал великогабаритних розмірів з алюмінієвого композиту. Над входом в автосалон зазвичай розміщують логотип бренду авто з різними варіантами підсвічування.

  Вхідна група бізнес центру є центральним входом, над яким розміщується вивіска з назвою, виконана у вигляді об'ємних літер або лайтбокса. Поруч необхідно розмістити стели, що окремо стоять, або настінні панно або стенди з переліком фірм орендарів. Можливе створення навколо вхідної групи офісного центру часткової обшивки алюмінієвими композитними панелями. Це робить зовнішній вигляд по-діловому строгим і солідним.

  Рекламне бюро «Наші люди» займається виготовленням вхідних груп різної складності. Ми працюємо як "під ключ", починаючи від розробки дизайн-проекта і завершуючи його монтажем на об'єкті, так і виконуємо окремі елементи вхідної групи - вивіски, логотипи і об'ємні літери.

  Якщо Ви вирішили замовити оформлення вхідної групи в Києві, звернетеся в нашу компанію, і в результаті Ви отримаєте:

  • креативний і привабливий дизайн;
  • можливість розміщення на вхідній групі безліч різноманітних рекламних елементів, таких як об'ємні букви, світлодіодна вивіска, лайтбокс та інші об'єкти зовнішньої реклами;
  • презентабельний солідний екстер'єр і довговічність рекламних конструкцій.

  Виготовлення вхідних груп в Києві. Вхідні групи, замовити виготовлення вхідних груп в Києві. Виготовлення вхідної групи для аптеки. Виготовлення вхідних груп для аптек. Вхідні групи Київ. Вхідні групи під ключ Київ. Вхідні групи з алюмінію Київ. Комплексне оформлення фасаду Київ. Вхідні групи, замовити виготовлення вхідних груп в Києві. Вхідні групи-виробництво, ціни Київ. Вхідні групи в Києві, виготовлення реклами в Києві. Зовнішня реклама вхідних груп в Києві. Зовнішня реклама в Києві. Вхідні групи та оформлення фасадів в Києві. Оформлення вхідних груп Київ. Виготовлення вхідної групи для салону краси. Виготовлення вхідної групи для магазину