(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Широкоформатний друк

  РБ «Наші люди», завдяки власному устаткуванню, пропонує Вам широкоформатний друк в найкоротші терміни. Ціна на широкоформатний друк для Вас буде комфортною, а якість друку - бездоганною! Звертайтеся до нас, і ми завжди зможемо запропонувати Вам оперативні, якісні і недорогі послуги поліграфії, такі як терміновий друк банерів, плівки, плакатів, постерів, фотошпалер та ін.

  Друк на банері
  Широкоформатний друк

  Широкоформатний друк на різних матеріалах

  Друк на банері – це зручний та ефективний інструмент зовнішньої реклами, що відрізняється низькою вартістю і простотою у використанні. Друк банерів виконується на таких матеріалах, як банер ламінований та литий банер. Рекламу на банері легко можна змонтувати на фасад будівлі, кіоску або натягнути на металеву раму або конструкцію. При виготовленні банерів використовуються міцні матеріали, а широкоформатний друк дозволяє наносити на них будь-які повнокольорові зображення без обмеження в розмірах. Використати банера можна як зовні приміщення, так і усередині, в якості реклами в інтер'єрі.

  Друк на плівці виконується шляхом нанесення зображення на плівку з основою з клейовою основою, тому часто таку послугу називають друк на самоклейці. Основа плівки може бути як білою, так і прозорою, а її фактура - матовою або глянсовою. Друк на плівці застосовується для оформлення вітрин, вікон як усередині приміщення, так і зовні, для оформлення точок продажів, виставкових стендів і торгового устаткування. Так само за допомогою друку на масоклейці можна декорувати автомобілі і застосовувати її для оформлення офісів і житла. Ми виконуємо друк на плівці Oracal (Німеччина) і Ritrama (Італія), на сучасному японському устаткуванні з якістю друку 1440 dpi, що дозволяє добитися яскравої і насиченої передачі кольорів і відтінків з високою деталізацією зображення.

  Друк на перфоплівці One Way Vision виконується на вініловій перфорованій плівці на самоклеючій основі, з високою світло пропускаючою здатністю. Перфоплівка використовується для нанесення реклами на скло та вітрини магазинів, скло автомобілів і міського транспорту та інші прозорі поверхні. Ефект One WayVision полягає в тому, що зовні зображення сприймається як єдина картинка і те, що знаходиться усередині приміщення не буде видно перехожим, тоді як зсередини буде видна вулиця, а саме скло має ефект тонування.

  Друк на папері (City Light, Blue Back) в основному використовується для створення плакатів і постерів, які використовуються для короткострокової реклами. Широкоформатний друк на папері є відносно недорогим видом рекламної поліграфії. Прикладом застосування широкоформатного друку на папері для зовнішньої реклами - це друк постерів для вуличних конструкцій. За допомогою інтер'єрного друку на папері можна виготовити рекламні афіші і плакати для виставок, кінотеатрів, магазинів і торгових центрів. Для друку на папері використовуються такі матеріали, як папір City Light (щільний транслюцентний папір, який можна використовувати для світлових конструкцій) і папір Blue Back (папір із зворотною стороною блакитного кольору, в основному використовується для друку білбордів і постерів великих розмірів, можна використати для друку фотошпалер).

  Широкоформатний друк

  Все про інтер'єрний друк на таких матеріалах, як плівка, холст і фотошпалери Ви можете дізнатись в розділі Інтер'єрний друк

  Окрім виготовлення широкоформатного друку, ми так само надаємо послуги дизайну, поклейки плівки, монтажу банерів. Ми прагнемо до того, щоб робота з нами була максимально зручна для клієнтів, тому надаємо повний спектр послуг зовнішньої реклами і широкоформатного друку - від розробки дизайн-макета до монтажу готової продукції на об'єкті.

  Широкоформатний друк Київ ціни. Широкоформатний друк Київ дешево. Широкоформатний друк терміново-Київ. Широкоформатний друк в Києві. Широкоформатний друк на банері і ORACAL. Широкоформатний друк Київ