(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Оформлення офісів і магазинів

  Рекламне оформлення офісів і магазинів, точок продажів має велике значення для іміджу компанії, підтримки продажів на належному рівні і їх збільшення. На сьогодні відвідувачів варто не просо інформувати, їх необхідно притягати і навіть заманювати. Тому просто повісити вивіску на магазин недостатньо. Ми надаємо послуги комплексного оформлення магазинів, точок продажів і офісів в Києві. Використовуючи у своїй роботі актуальні розробки і нові технології і напрями у сфері реклами, якісні матеріали у поєднанні з професіоналізмом і відповідальністю наших фахівців, дає можливість нашій компанії реалізовувати усі етапи в оформленні торгових точок, починаючи від розробки дизайну, друку і виробництва і закінчуючи установкою на об'єкті. Яскраві вивіски і світлові короби (лайтбокси), оригінальне обклеювання скла плівками, тонування скляних перегородок, повнокольоровий друк на самоклеючій плівці для монтажу на скло та інші поверхні, накатка на пвх, композит - це лише мала частина наших можливостей у сфері оформлення магазинів і офісів.

  Оформлення офісів і магазинів в Києві
  Оформлення офісів і магазинів в Києві

  Комплексне рекламне оформлення в Києві

  Існує безліч різних способів здійснити рекламне оформлення магазину або офісу, серед яких можна виділити найбільш ефективні: нанесення логотипів і фірмової символіки, плотерне різання плівки для оформлення вітрин і стін, повнокольоровий друк на плівці для поклейки на скло, обклеювання скла матовою плівкою, тонування скляних перегородок, вивіски і лайтбокси, інформаційний стенд, акрилайти, наклейки для підлоги.

  Особливу увагу слід направити на внутрішнє оформлення приміщень, адже кожна деталь має значення в створенні потрібної атмосфери для продажів. Ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами в області комплексного рекламного оформлення інтер'єрів офісів, торгових приміщень, точок продажів.

  Аплікація плівками в Києві – це ідеальний варіант для оформлення вітрин. Обклеювання оракалом дозволяє створювати візерунки, малюнки і цілі композиції на склі вітрин або скляних стінах торгової точки. Для виготовлення і нанесення аплікації використовуються плівки Oracal і Ritrama різних серій. Різноманітні властивості плівок дозволяють здійснювати оформлення торгових точок, вітрин магазинів, а так само інформаційних стендів, а використання плівок з повнокольоровим друком дозволяє робити дизайнерське художнє оздоблення магазинів і точок продажів.

  Оформлення офісів і магазинів в Києві

  Вивіска з композиту в Києві є найбільш дорогим і естетичним варіантом виконання вивіски. Використання технології інкрустації композитних вивісок є дуже популярним в рекламному оформленні магазинів і офісів продажів. Інкрустація композитного короба дозволяє виготовляти вивіски, що зовні нагадують об'ємні літери на підкладці з композиту. Така вивіска виглядає дорого і презентабельно, акцентує високий статус компанії, дорожнечу бренду. Найчастіше інкрустований композитний короб розташовується над входом в магазин, салон, офіс.

  Рекламне оформлення вітрин магазинів Києві . Комплексне оформлення магазинів. Рекламне Оформлення Магазину. Оформлення вітрин і фасадів магазинів в Києві. Оформлення вітрин: Поклейка плівки на вітрини Київ. Оформлення вітрини магазинів Київ, оформлення вітрин для магазинів-ціни в Києві. Поклейка плівки Оракал. Оформлення вітрин Київ, оформлення вітрин плівкою. оформлення вітрин Київ, обклеювання вітрин плівкою. оформлення вітрин в Києві. поклейка вітрин Київ. брендування вітрин.Комплексне оформлення вітрин Київ. оформлення вітрин магазинів Київ. оформлення вітрин ціна Київ. оформлення вітрин магазинів одягу Київ. Рекламне оформлення торгових центрів. Рекламне оформлення фасадів. Комплексне оформлення фасадів. Рекламне оформлення ціна Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740