(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Друк на банерній сітці

  Банерна сітка – це перфорований вініловий матеріал, що просвічується, який часто використовується для розміщення реклами перед об'єктом так, щоб був видний і сам об'єкт, і інформація на банері. Перфорована структура банерної сітки значно зменшує парусність матеріалу і дозволяє розміщувати рекламні банери великого розміру без загрози обриву від вітру. Друк на сітці - так лаконічно називають широкоформатний друк на банерній сітці. Перфорована вінілова сітка застосовується у будівництві дуже давно. Раніше вона використовувалася виключно для захисту вулиць від будівельного пилу при проведенні будівельних і реставраційних робіт. Здібності банерної сітки покривати великі площі фасадів будівель і затримувати будівельний пил, але добре пропускати повітря і світло усім відомі. Але з часом для того, щоб будівництво не псувало загальний вигляд вулиць міста, на сітку стали наносити зображення макету фасаду, що будується, щоб показати як виглядатиме фасад будівлі після завершення проекту. Сьогодні ж широкоформатний друк на сітці в Києві використовується не лише для маскування будівельних і реставраційних робіт, але і став одним з видів зовнішньої реклами.

  Друк на банерній сітці
  Друк на банерній сітці

  Широкоформатний друк на банерній сітці

  Широкоформатний друк на банерній сітці ідеально підходить для друку реклами великих і надвеликих форматів. Друк на сітці в Києві — це ідеальне рішення для розміщення реклами на будівлях з великою площею скління або у тому випадку, коли фасад будівлі виглядає непрезентабельно і вибивається серед загального архітектурного ансамблю вулиці. Важливу роль тут грає світлопропускаюча здатність матеріалу, а за цим показником банерна сітка не має аналогів. Завдяки технологічній можливості виготовити друк на банерній сітці величезних розмірів, рекламна інформація на сітці з будь-якої відстані добре видима, тим самим охоплює велику кількість цільової аудиторії. При цьому банерна сітка є досить довговічним засобом розміщення зовнішньої реклами.

  Замовити друк на сітці в Києві буде актуальним, якщо є необхідність прикрасити великі площі (ремонтно-будівельні роботи, великі огорожі, великоформатні вітрини, вікна). Друк на банерній сітці застосовується, як правило, при необхідності закрити просвітним матеріалом фасад будівлі, а так само для прикраси інтер'єрів магазинів, виставкових павільйонів, торгових площ, ресторанів і офісів.

  Широкоформатний друк на банерній сітці — це дуже ефективний спосіб нанесення рекламної інформації. Перевага банерної сітки в її легкості та оптичній прозорості. На великих поверхнях вона істотно зменшує парусність конструкції, що робить банерну сітку стійкою до вітрових навантажень. При перегляді зсередини лише сітка трохи зменшує видимість. Застосовується в основному зовні будівель на вулиці. Друк на сітці дає можливість використати такий же спектр кольорів, що і у широкоформатного друку на банері. Проте на відміну від банерної тканини перевага вінілової банерної сітки полягає в меншій вазі і здатності пропускати повітря, що грає велике значення при застосуванні банерних сіток на різних рекламних поверхнях. При широкоформатному друці на банерній сітці, нанесене на матеріал зображення, графічні елементи і рекламна інформація вкарбовується в пам'ять за рахунок чималих розмірів, виглядають дуже ефектно і естетично. Важливий нюанс - ціна на друк на сітці в Києві така ж, як і друк на литому банері. Якщо у Вас виникла необхідність закрити фасад будівлі, естетично приховати будівельні ліси або просто охопити дуже велику площу рекламою, найактуальніший варіант для цих цілей - використати друк на банерній сітці в Києві.

  Рекламне бюро «Наші люди» здійснює друк на банерній сітці за допомогою широкоформатного устаткування останнього покоління з дозвільною здатністю друку до 720 точок на дюйм. Друк здійснюється на вініловій сітці високої щільності. А використання якісних і стійких чорнил дозволяє досягти яскравого, чіткого зображення, стійкого до зовнішніх чинників.

  Друк на банерній сітці

  За рахунок перфорації сітка має низький коефіцієнт вітрового навантаження, при цьому є легким і одночасно міцним матеріалом серед усіх використовуваних полотен для широкоформатного друку. Але слід враховувати, що окрім друку на банерній сітці, треба так само приділяти особливе значення експлуатації матеріалу, щоб добитися максимального ефекту від зовнішньої реклами. Важливим процесом є не лише якісно виконаний друк, правильне міцне склеювання, але і професійний монтаж. Кріплення банерної сітки (перфобанера) здійснюється за допомогою люверсів або "кишень", які встановлюються в процесі постдрукарської обробки. Ми готові не лише надрукувати рекламну інформацію на банерній сітці будь-якої складності, але і виконати монтаж сітки на об'єкті. Монтаж банерної сітки здійснюється професійними альпіністами на заздалегідь встановлений металевий каркас.

  Друк на банерній сітці Київ, друк на банерній сітці, друк на банерній тканині та сітці, друк на банерній сітці в Києві, Широкоформатний друк на банерній сітці, терміновий Широкоформатний друк банерів в Києві, друк на сітці банерній, Широкоформатний друк на банерній сітці, друк на сітці, банерній, будівельній, Банерна сітка, Банерна сітка Київ