(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Брендування авто

  Обклеювання автомобіля плівкою в Києві - послуга, яка має високий попит з цілого ряду причин. Поклейку плівки на авто використовують для захисту бампера від подряпин і сколів, щоб змінити колір окремих елементів кузова, обклеїти бампер або багажник або просто нанести пару "спортивних" смуг. Вінілові наклейки використовують для часткового або повного обклеювання авто. Наклейки на авто можливо виготовити способом друку на плівці (друк на оракалі) або за допомогою аплікації з оракалу. Обклеювання плівкою має не лише естетичні, але і цілком практичні переваги: невисока вартість в порівнянні з фарбуванням, захист кузова від незначних ушкоджень і, звичайно ж, унікальність та ексклюзивність.

  Обклеювання автомобіля плівкою в Києві
  Обклеювання автомобіля плівкою в Києві

  Брендування корпоративного транспорту

  Рекламне обклеювання автомобілів в Києві сміливо можна віднести до найбільш доступного і ефективного виду реклами. Плівка, використовувана для обклеювання, міцна, легко наноситься на поверхню кузова або на скло і, при необхідності, швидко знімається. Дуже часто на дорогах можна зустріти авто з номером телефону і простими слоганами, такими як "Продам авто", "Газ на авто", "Вантажоперевезення" або інші написи з рекламним змістом. Такий вид розміщення реклами на авто не втрачає своєї актуальності і є максимально бюджетним. У будь-який час доби стоячи в пробці, на світлофорі або просто проїжджаючи мимо на своєму авто, Ви інформуєте потенційного покупця про можливість придбати Ваш продукт, товар або ж робите рекламу пропонованої Вами послуги.

  Впізнанність є одним з ключових чинників успіху бренду, товару або послуги. Такого ефекту можна досягти різними способами, але найдоступнішим і результативнішим сьогодні являється брендування авто. Орендований транспорт вмить поширює рекламу по місту, завдяки чому відбувається охоплення максимальної кількості цільової аудиторії.

  Брендування автомобілів в Києві є розміщенням на транспортних засобах зображень і тексту рекламного характеру. Для обклеювання авто використовується спеціальна плівка, що клеїться. Це може бути як повнокольоровий широкоформатний друк, так і кольорова плівка Oracal або Ritrama. Ще одна значима перевага брендування машин - створення і підтримка позитивного іміджу компанії.

  Обклеювання автомобіля плівкою в Києві

  Брендування авто ціна Київ. брендування авто Київ ціна. брендування вантажних автомобілів Київ. брендинг авто Київ. виготовлення наклейок на авто Київ. реклама на авто Київ. поклейка авто Київ. Обклеювання та брендування автомобілів Київ. Брендування авто Київ, обклеювання машин плівкою Київ. Брендування транспорту Київ. Брендування транспорту в Києві. Оформлення автомобілів, реклама на транспорті Київ. Реклама на авто Київ. Брендування автомобілів.Брендування транспорту в Києві. Рекламне оформлення автомобілів. Обклеювання авто плівкою в Києві. Реклама на авто, наклейки на автомобіль, обклеювання автомобіля, обклеювання авто Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740