(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Світлодіодні вивіски

  На сьогодні світлодіодні вивіски в Києві поступово витісняють інші види світлової реклами. Це цілком обгрунтовано, оскільки вивіски з підсвічуванням зі світлодіодів мають безперечні переваги. Дуже важливим і актуальним сьогодні являється зниження витрат на електроенергію, а замовити світлодіодну вивіску - відмінний спосіб наслідувати цю тенденцію, оскільки світлодіоди мають низький рівень споживання електроенергії в порівнянні з іншими джерелами світла, при цьому термін служби дуже тривалий. Так, наприклад, невелика рекламна світлодіодна вивіска споживатиме стільки електроенергії, як одна звичайна лампочка. Так само серед переваг світлодіодної реклами можна відмітити те, що завдяки невеликим розмірам світлодіодних модулів, можна зменшити товщину вивіски або засвітити конструкції будь-яких форм, забезпечивши рівномірне світіння. Не варто обходити увагою те, що світлодіодні вивіски в Києві можна виготовити з різними динамічними ефектами.

  Світлодіодні вивіски є рекламними конструкціями різних форм і видів, джерелом світіння в яких виступають світлодіоди. Залежно від розмірів рекламних вивісок підбирається оптимальна кількість світлодіодних модулів. Вони мають різну величину потужності і яскравості світіння, проте об'єднує їх одна спільна риса - світлодіоди мають компактні розміри, що дуже зручно для виробництва вивісок невеликої товщини. Така перевага особливо актуальна для виготовлення інтер'єрних вивісок. Для виробництва світлодіодної реклами в Києві можна використати RGB- світлодіоди, які мають здатність міняти відтінок світіння.

  Світлодіодні вивіски за типом підсвічування:

  • Вивіски з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням - світлодіодні модулі встановлюються усередині лайтбоксів, об'ємних літер або композитних вивісок. Тобто джерело світіння розташовується за лицьовою поверхнею рекламних конструкцій. Така зовнішня та внутрішня реклама завжди виділяється яскравим світінням.
  • Вивіски з відкритими світлодіодами - окремі світлодіоди встановлюються безпосередньо на поверхні вивісок. В якості основи не треба використовувати світлорозсіювальний акрил, світлодіоди монтуються на композит або пвх. Вивіска для аптеки, вивіска для ресторану - це рекламні об'єкти, для виробництва яких часто використовується технологія відкритих світлодіодів.
  • Динамічні світлодіодні вивіски - світлодіоди встановлюються як усередині вивісок, так і поверх букв або коробів. Підсвічування в цьому випадку створює різні динамічні ефекти - мерехтіння, зміна кольору і плавний перехід між кольорами. Управління світловими ефектами здійснюється за допомогою інфрачервоного пульта або ж безпосередньо з персонального комп'ютера із спеціально встановленим програмним забезпеченням. Дана технологія використовується для виробництва вивісок для аптек, а так само світлодіодних рядків, що біжать, і табло.

  Табло обміну валют в Києві

  Табло курсів обміну валют призначені для відображення курсів обміну валюти. Застосовуються такі світлодіодні табло у банках і пунктах обміну валют. Існує декілька варіантів виготовлення таких світлодіодних вивісок. Один з варіантів виконання являється короб з алюмінієвого композиту зі вставками індикації валют. Інший спосіб виготовлення - панель індикації повністю складається зі світлодіодів, а як конструкція використовується металевий або пластиковий профіль. Елементи індикації табло курсів валют в Києві виготовляються з використанням світлодіодів або світлодіодних матриць. Управління табло можливе через інфрачервоний пульт дистанційного керування або через персональний комп'ютер за допомогою спеціально встановленого програмного забезпечення. Табло обміну валют може бути стандартного типу - короб будь-якого кольору з написом "обмін валют" і курсами, а так само виконано в нестандартних розмірах і оформленні. Світлодіодне табло валют може бути оформлене в корпоративних кольорах Вашої компанії з розміщенням на ньому логотипу. Назву або логотип можна виготовити за допомогою кольорових плівок або ж об'ємних літер. Сама конструкція табло курсів валют в Києві може бути односторонньою або двосторонньою. Залежно від місця, де встановлюватиметься табло обміну валют ви можете вибрати відповідний варіант виготовлення. Традиційно світлодіодне табло обміну валют в Києві вміщує три валюти - долар, євро і рубель. Але замовити табло курсів валют можна з будь-якою кількістю валют, висотою цифр і кількістю символів. Від цього залежить і ціна на табло обміну валют.

  Світлодіодний аптечний хрест. Виготовлення аптечних хрестів в Києві

  Світлодіодний аптечний хрест є найпопулярнішим видом привертання уваги відвідувачів. Конкуренція серед аптечних установ, як і серед багатьох магазинів роздрібної торгівлі, висока. Асортимент товарів в аптеках практично однаковий, та і ціни не занадто відрізняються, тому власникам аптечного бізнесу доводиться скористатися іншими методами, щоб виділитися серед компаній-конкурентів. Безпрограшним варіантом є зовнішня реклама, яка включає основну вивіску і аптечний хрест. Щоб притягнути увагу Ваших потенційних клієнтів і сприяти тому, щоб вони відвідали саме Вашу аптеку, просто необхідно купити світлодіодний аптечний хрест. Конструкція, з якої виготовляється аптечний хрест для аптек, складається з каркаса, виконаного з метала, бічних панелей, лицьових панелей і електричної схеми. Бічні панелі можливо виготовити з пвх, або алюмінієвого композиту, лицьова панель може бути зі світлорозсіювального акрилу з внутрішнім підсвічуванням, з композиту з відкритими світлодіодами, а так само зі світлодіодних матриць. В процесі виготовлення аптечного хреста можна вибрати колір і тип підсвічування (монохромний або повно кольоровий варіант), зробити підсвічування статичним або динамічним. У будь-якому разі аптечний хрест в Києві - незамінний інструмент залучення клієнтів у сфері торгівлі фармацевтичними продуктами. Передові технології дозволяють виготовити аптечні хрести з логотипом в кольоровому форматі, розміщувати інформаційні повідомлення на хресті, використовувати різні світлові ефекти. Це значно підвищує шанси виділитися і бути поміченими цільовою аудиторією. Так само прекрасна можливість виділитися - це замовити аптечний хрест в Києві з анімацією на кольоровій або відео вивісці. Ми з упевненістю можемо констатувати той факт, що світлодіодні аптечні хрести - це краща реклама для аптеки.

  Виготовлення світлодіодної реклами Київ. Діодна вивіска Київ. Світлодіодні вивіски ціна Київ. Світлодіодні вивіски Київ. Виготовлення Світлодіодних вивісок в Києві. Світлодіодна реклама в Києві, виготовлення, монтаж. Світлодіодна вивіска ціна Київ. Вивіски відкрито в Києві. Світлодіодні біжучі рядки. Рекламні вивіски. Світлодіодні вивіски, світлові короби з підсвічуванням в Києві. Вивіски, виготовлення світлових вивісок Київ. Вивіски фасадні, замовити вивіску Київ. Лайтбокс на світлодіодах, виготовлення Київ. Діодний лайтбокс Київ. Лайтбокс на світлодіодах, виготовлення лайтбоксів Київ. Світлові короби, Лайтбокс двосторонній, фігурний лайтбокс Київ. Виготовлення вивісок Київ. Світлодіодна вивіска. Букви контражур. Підсвічування контражур. Вивіска на магазин. Вивіска для торгового центру. Вивіска для салону краси Київ