(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  5 причин замовити лайтбокс

  Лайтбоксы в Киеве

  Лайтбокс або світловий короб, це найбільш затребуваний і універсальний вид рекламного носія, який застосовується як у зовнішній, так і в інтер'єрній рекламі. Лайтбокси легко комбінуються з іншими видами реклами та дозволяють оригінально обіграти банери та різні вивіски.

  Переваги лайтбоксів

  • Ефективність. Лайтбокси доносять необхідну інформацію за будь-якого освітлення. Яскраві акценти та барвистий дизайн світлового короба сприяють приємнішому сприйняттю та завжди притягують погляд клієнта, спонукаючи його відвідати Ваш магазин чи заклад.
  • Універсальність. Лайтбокси можуть бути встановлені не тільки як рекламний носій на вулиці. Вони можуть розміщуватися на концертах, приміщеннях, виставкових або конференц-залах.
  • Різноманітність конструкцій та форм. Виготовлення лайтбоксів передбачає широкий вибір видів таких рекламних конструкцій - акриловий лайтбокс, профільний світловий короб, лайтбокс з композиту, панель-кронштейн (двосторонній торцевий лайтбокс). При цьому форма лайтбоксу може бути не лише стандартною. Можна замовити круглий лайтбокс, прямокутний, овальний, фігурний.
  • Простота та універсальність у монтажі. Найчастіше лайтбокси в Києві розміщують на фасадах будівель, над входом до магазину або кафе. Якщо приміщення розташоване всередині торгового центру, то лайтбокс можна встановити на фризі над вітриною, з внутрішньої сторони вітрини, на стіні над касовою зоною або рецепції. Монтаж лайтбоксу можна виконати навіть на підлогу - існує такий вид світлоту - підлогові. Вони використовуються як для рекламних цілей, так і для навігації як вказівник. Підлогові лайтбокси встановлюються у великих торгових центрах, а також на об'єктах міської інфраструктури – аеропорти, вокзали, метрополітен.
  • Доступність. Маючи всі перераховані вище переваги, ціна лайтбокса досить невисока. Виготовлення лайтбоксів у Києві можливе у різних цінових категоріях.
  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Лайтбоксы Киев, изготовление лайтбоксов в Киеве. Производство лайтбоксов Киев. Лайтбокс изготовление Киев. Купить лайтбокс Киев. Световой короб Киев. Купить световой короб в Киеве. световая реклама, изготовление в Киеве. Лайтбоксы цены в Киеве. Лайтбоксы купить Киев. Лайтбоксы, изготовление лайтбоксов Киев. Световые короба лайтбоксы Киев. Лайтбокс купить Киев. Купить лайтбокс в Киеве. Изготовление световых коробов Киев. Заказать лайтбокс в киеве. Лайтбокс с подсветкой Киев. Лайтбоксы изготовление и монтаж Киев. Заказать изготовление лайтбоксов в Киеве. Световой лайтбокс Киев. Диодный лайтбокс в Киеве. Лайтбоксы киев цена