(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Акрилові літери і логотипи

  Акриловые буквы и логотипы

  Невід'ємною частиною зовнішньої реклами на вулицях міста і внутрішньої реклами в торгових центрах являються акрилові об'ємні літери і фігурні лайтбокси. Грамотно продуманий дизайн і яскраве внутрішнє підсвічування сприяють тому, щоб Ваша рекламна вивіска була привабливою і читабельною для численної аудиторії, і отже, для потенційних клієнтів. Проте варто врахувати, що позитивний рекламний ефект залежить не лише від дизайну і вдалого місця установки об'ємних літер або вивіски. Не менш важливе місце займають і технічні характеристики матеріалів і комплектуючих, адже саме від них залежить, чи буде Ваша зовнішня або інтер'єрна реклама зберігати насичені кольори і первинну яскравість упродовж багатьох років.

  Красива глянсова текстура, розкішний блиск, висока яскравість, рівномірне розсіювання світла, хороша читабельність - усі ці характеристики властиві таким виробам, як об'ємні літери з акрилу, акрилові логотипи і вивіски з акрилу.

  Акрилові об'ємні букви виготовляються з перспективою на тривале використання. Акрил (оргскло) відрізняється стійкістю до перепадів температур і не вигорає на сонці. Можливість простого очищення за допомогою вологої губки забезпечує зручність в експлуатації і збереженні свого первинного візуального вигляду упродовж багатьох років. При використанні для підсвічування якісних світлодіодних модулів яскравість реклами зберігається на довгі роки. Акрилові об'ємні літери в Києві широко використовуються і є одним з оптимальних варіантів зовнішньої реклами.

  Акрилові літери і логотипи в зовнішній та інтер'єрній рекламі

  Акрилові букви і логотипи добре привертають увагу, ефектніше виглядають і запам'ятовуються краще, ніж будь-яка інша зовнішня реклама. Не менш популярні вони і в інтер'єрній рекламі. За умови якісного виготовлення, правильної установки і вдалому виборі місця розташування, такі букви виглядають приголомшливо красиво. Завдяки різноманітності колірної гамми і своїм неповторним зовнішнім даним акрил часто використовують в декоруванні точок продажів і оформленні торгових залів.

  Слід зазначити, що завдяки якісним світлодіодним модулям і герметичному корпусу акрилових літер і фігурних лайтбоксів, такі вивіски не бояться перепадів температур, атмосферних опадів і стабільно зберігають працездатність упродовж довгих років. Замовити акриловий лайтбокс або об'ємні літреи з акрилу в Києві Ви можете залишивши заявку на розрахунок або подзвонивши по номерах телефонів, вказаних в розділі "контакти". Ми із задоволенням приступимо до реалізації Вашого проекту!

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Акрилайты. Изготовление акрилайтов в Киеве. Акрилайт заказать в Киеве. Производство Акрилайтов в Киеве‎. Акрилайты, купить акрилайт – Киев. Акрилайты Киев. Изготовление акрилайтов. Акрилайт цена Киев. Производство и изготовление световых панелей Акрилайт в Киеве. Акрилайт на заказ Киев. Интерьерные вывески Киев. Реклама в интерьере Киев. Вывески фасадные. Заказать вывеску Киев. Рекламное оформление интерьера. Изготовление вывесок Киев