(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Історія розвитку широкоформатного друку

  Історія розвитку широкоформатного друку

  До ери комп'ютерних технологій і глобальної автоматизації можливості зовнішньої реклами були дуже обмежені. Практично уся зовнішня реклама створювалася шляхом фарбування металевих і дерев'яних носіїв. Але з появою технології комп'ютерного друку все круто змінилося і споживачам відкрилися нові можливості. Цифровий друк, особливо друк за допомогою вінілових матеріалів, змусив переглянути принципи широкоформатного друку.

  Такий вид зовнішньої реклами, як широкоформатний друк в Україні з'явився відносно нещодавно - в середині 90-х років. З того часу ринок широкоформатного друку почав нестримно розвиватися. З'явилися нові технології друку, сучасніше устаткування і безліч матеріалів для широкоформатного друку - банерна тканина (вініл), банерна сітка, самоклеюча плівка, перфорована плівка, різноманітні види паперу для друку. Сучасні технології широкоформатного друку не обмежуються друком на рулонних матеріалах. Споживачеві тепер доступний повнокольоровий широкоформатний друк на жорстких матеріалах - пластиці, склі, дереві. Сьогодні за допомогою широкоформатного друку, або як його ще називають цифровому друку, можна створити яскраву, ефектну і таку, що запам'ятовується рекламу будь-якому підприємцеві, компанії, організації або розважальному закладу. Широкоформатний друк часто використовують в оформлення торгових залів і приміщень.

  По сфері застосування і якості друку можна виділити два види широкоформатного друку : зовнішній та інтер'єрний. Зовнішній широкоформатний друк в основному застосовується для реклами на вулиці. Часто такому друку дають назву екстер'єрний широкоформатний друк. За його допомогою можна виготовити: банери, рекламні розтяжки, брендмауери. Якість друку в цьому випадку розрахована на сприйняття реклами з далекої відстані. Інтер'єрний друк в основному застосовується усередині приміщення. Він відрізняється високим і якісним розділенням друку, реалістичними кольорами і відтінками, а так само високою деталізацією зображення.

  Поліграфія в інтер'єрному друці відрізняється поліпшеною якістю дозволу, оскільки інтер'єрна реклама розраховаао на те, що дивитися не її будуть зблизька. Широкоформатний друк, незалежно від сфери застосування - в екстер'єрі або інтер'єрі, має високу стійкість до погодних умов і вважається довговічним.

  Чорнила, які використовуються при виготовленні виробів широкоформатного друку мають високу стійкість до сонячних променів і дощової води. Надрукований виріб, банер, плівка оракал або сітка, зберігають свої колірні властивості до трьох років. На практиці такі рекламні вироби служать набагато довше. Довговічність і стійкість чорнила особливо важливі при друці великих рекламних проектів, які розраховані на тривалий термін.

  Цікаві факти

  Широкоформатний друк - це потужний інструмент реклами, адже його ефективність грунтується на широкому охопленні і залученні потенційних клієнтів і споживачів. Широкоформатний друк за умови грамотного дизайну, правильно підібраного стилю і смислового навантаження може стати справжньою прикрасою фасадів будівель і торгових центрів, рекламних конструкцій і невеликих торгових точок. Цей вид друку є одним з найдоступніших рекламних інструментів.

  « Повернутися до списку Дізнатись більше »

  Хочете поставити нам питання, перейдіть на сторінку контакти

  Широкоформатний друк Київ ціни. Широкоформатний друк Київ дешево. Широкоформатний друк терміново-Київ. Широкоформатний друк в Києві. Широкоформатний друк на банері і ORACAL. Широкоформатний друк Київ


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ourpeopl/ourpeople.com.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2740