(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виготовлення логотипу на стіну

  Изготовление логотипа

  Логотип на стіні є невід'ємним елементом оформлення комерційного приміщення. Адже на нього покладають безліч завдань. Він використовується не лише як декор, але і є абстрактним зображенням Вашого бізнесу, викликає певні асоціації у клієнтів, інформує їх про особливості вашої діяльності, а так само використовується для просування продукції або послуг. Логотип на стіні допоможе оточенню постійно бачити і запам'ятовувати логотип Вашої компанії.

  Не залежно від місця розміщення, будь то логотип на стіну або логотип на ресепшн - цей вид інтер'єрної реклами виконує дуже важливу функцію, оскільки це перше, що бачить клієнт, коли приходить до Вас на зустріч. Об'ємні логотипи сприяють правильному формуванню іміджу та ділової репутації компанії.

  Виготовлення об'ємних логотипів на стіну

  Изготовление логотипа

  Об'ємний логотип на стіну - це відмінний маркетинговий хід, який позитивно відобразиться на продажах. Виготовлення логотипів на стіну в Києві - одна з популярних послуг рекламного бюро "Наші люди". Ми виготовляємо яскраві і цікаві логотипи, які зможуть викликати захват, легко запам'ятатися, а також виграшно представити вашу компанію. Об'ємний логотип на ресепшн або стіну можна виготовити з найрізноманітніших матеріалів. Критеріями вибору того або іншого варіанту виконання служать побажання замовника, бюджет, поверхня розміщення і безпосередньо сам дизайн логотипу.

  Види інтер'єрних логотипів

  Об'ємний логотип з пластика - найпопулярніший на сьогодні вид рекламних логотипів. Для виробництва логотипу з пластика можна використати різні полімерні матеріали, найбільш популярні це ПВХ, полістирол і акрил (оргскло). Логотип з пластика ПВХ можна виготовити будь-якої форми, розміру і забарвлення. Об'ємний логотип з ПВХ можна обклеїти самоклеючою плівкою, надавши йому бажаний колір, який відповідає корпоративному стилю компанії. Можна замовити логотип на стіну в офіс або ж на ресепшн в магазин з комбінованих матеріалів. Так, наприклад, цікавим є поєднання кольорового акрилу і пластика пвх.

  Акриловий логотип підходить практично для будь-якої поверхні. Він може мати як плоский, так і об'ємний зовнішній вигляд. Акрил має багату колірну палітру, а так само може бути різної товщини. Дуже ефектно виглядає логотип на основі з прозорого акрилу у поєднанні з буквами з кольорового акрилу різної товщини. Кріпляться такі інтер'єрні логотипи за допомогою спеціальних хромованих дистанційних кріплень. Їх кількість залежить від розміру основи.

  Об'ємний логотип з пінопласту - це бюджетний варіант, для виготовлення використовується спеціалізований пінопласт або екструдований пінополістирол, вирізується у вигляді Вашого логотипу, а потім забарвлюється в потрібний колір або в декілька кольорів, якщо Ваш логотип має декілька колірних складових. Логотип з пінопласту в Києві завоював досить великий ринок, що пояснюється невеликою вартістю і гідним візуальним видом.

  Об'ємний логотип з підсвічуванням – це звичайний логотип, до якого додаються світлові елементи, внутрішні або зовнішні залежно від конкретного проекту. Ключове значення в цьому випадку має дизайн логотипу, розмір шрифту і елементів логотипу, а так само поверхня, на якій планується його розміщення. Замовити логотип з підсвічуванням в Києві можна як окрему конструкцію, так і на об'ємній основі. В якості основи може служити пластик пвх або алюмінієвий композит. Логотип на основі з композиту - прекрасне рішення для офісу, магазину або салону.

  Виготовлення логотипу в Києві для кріплення на стіну або в зоні ресепшн здійснюється на замовлення, на основі Ваших побажань по розмірах і використанню. Кожен логотип індивідуальний, тому ми завжди пропонуємо різні варіанти виконання для кожного проекту.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип на стену в офис Киев. Изготовление объемных логотипов на стену в Киеве. Объемный логотип, логотип из акрила Киев. Логотип из пенопласта в Киеве. Логотип на стену. Световой логотип на стену. Логотип для офиса, буквы на стену в офис. Изготовление логотипов Киев. Производство логотипов в Киеве. Логотип на ресепшн киев. Логотип на стене для ресепшн Киев. Логотипы - изготовление логотипов Киев, логотипы на фасад здания Киев. Логотип на стену Киев. Логотип в офис Киев