(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виготовлення логотипів на замовлення. Вибір матеріалів

  Изготовление логотипов на заказ в Киеве

  За рахунок найширшого різноманіття матеріалів, а також використання інноваційних технологій, стало можливим виготовлення логотипів будь-яких форм, розмірів та складності. Об'ємний логотип на стіну в офіс може бути реалізований як з маленьким бюджетом, так і є дорогим рішенням. До доступних варіантів можна віднести плоскі логотипи у вигляді табличок або вироби з пінопласту. Проте навіть такий логотип за умови правильного виконання та підбору матеріалів матиме презентабельний та цікавий візуальний вигляд.

  До категорії більш дорогих та ефектних виробів належать:

  • Плоскі акрилові логотипи;
  • Об'ємні логотипи з акрилу;
  • Логотипи із пластику ПВХ;
  • Об'ємні літери з підсвічуванням.

  Матеріали, що застосовуються: пластики різної товщини, алюмінієвий композит (дуже міцна комбінація металу і пластику). Колір може бути будь-якої палітри певних матеріалів, а також золото, срібло, дзеркальне золото, дзеркальне срібло, «браш» золото та срібло. Виготовлення логотипу в Києві може здійснюватися із застосуванням внутрішнього лицьового або контражурного підсвічування.

  Де замовити логотипи в Києві?

  Рекламне бюро «Наші люди» здійснює виготовлення вивісок для офісу на індивідуальній основі з урахуванням побажань та вимог клієнта щодо розмірів, дизайну, зовнішнього вигляду, шрифту, матеріалів та інших важливих моментів.

  Ми пропонуємо справді найширший вибір різноманітних рішень, починаючи недорогими плоскими варіантами, закінчуючи ексклюзивними фігурними вивісками з наявністю інтер'єрного підсвічування. Якщо Вас цікавить ціна виготовлення логотипу, то розрахувати її можна надіславши запит на пошту або залишити заявку на розрахунок на сайті.

  Подивитись приклади робіт вивісок для офісу з назвою фірми можна на нашому сайті в розділі «Продукція» - « Логотипи» .

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип на стену в офис Киев. Изготовление объемных логотипов на стену в Киеве. Объемный логотип, логотип из акрила Киев. Логотип из пенопласта в Киеве. Логотип на стену. Световой логотип на стену. Логотип для офиса, буквы на стену в офис. Изготовление логотипов Киев. Производство логотипов в Киеве. Логотип на ресепшн киев. Логотип на стене для ресепшн Киев. Логотипы - изготовление логотипов Киев, логотипы на фасад здания Киев. Логотип на стену Киев. Логотип в офис Киев