(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виготовлення об’ємної реклами

  Изготовление объемной рекламы

  Виготовлення об'ємної реклами – найпоширеніший вид зовнішньої та внутрішньої (інтер'єрної) реклами. Об'ємні літери та логотипи представлені широким спектром: світлові та без підсвічування, зі світлодіодним підсвічуванням зсередини, з контражурним підсвічуванням.

  Лайтбокс

  Світловий короб (лайтбокс) - це рекламна конструкція з досить великою поверхнею, що світиться зсередини і нанесеним на неї зображенням або текстом. Графіку та інформацію на лайтбокс можна нанести способом друку на плівці, УФ друку, або ж методом аплікації з кольорових світлорозсіювальних плівок.

  Об'ємні літери на основі

  Об'ємні літери на підкладці – один з найпоширеніших елементів зовнішньої або інтер'єрної реклами та одночасно дієвий інструмент привернення уваги потенційного споживача. Так само, як і вивіски з світлових і несвітлових об'ємних букв, вони відрізняються безліччю варіантів виготовлення, практично не обмежені за розміром, чудово виглядають у будь-якому інтер'єрі та на фасаді.

  Об'ємні літери світлові

  Об'ємні літери з підсвічуванням відрізняються між собою розташуванням підсвічування. Вона може бути внутрішньою – при цьому світиться лицьова частина літери, або лицьова та бічна частини. При контражурному підсвічуванні електрика також розташовується зсередини об'ємних літер, проте світіння спрямоване на основу - підкладку або стіну. Головною особливістю та відмінністю від звичайного світлового варіанту вважається те, що літера світиться не вся цілком, а лише за контуром. Таке розташування підсвічування створює злегка розсіяне і приглушене освітлення, якісно виділяючи лицьову частину, що не світиться, і надаючи вивісці або логотипу в цілому зовсім особливий вигляд. Ці конструкції виглядають незвично, дорого та дуже помітно.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Объемные буквы Киев. Изготовление объемных букв в Киеве. Производство объемных букв Киев. Объемные буквы цена Киев. Объемные буквы изготовление в Киеве. Низкие цены объемных букв Киев. Изготовление объемных букв Киев. Буквы объемные Киев. Объемные буквы в Киеве. Объемные буквы с контражурной подсветкой Киев. Объемные буквы купить в Киеве. Несветовые объемные буквы Киев. Световые объемные буквы в Киеве. Заказать изготовление объемных букв в Киеве. Изготовление объемных букв в городе Киев. Изготовление световых объемных букв в Киеве. Объемные буквы в Киеве. Изготовление объемных букв Киев. Заказать объемные буквы в Киеве. Объемные буквы цены Киев. Объемные буквы на подложке из композита. Объемные буквы на подложке. Объемных букв из ПВХ Киев