(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виготовлення об’ємних логотипів у Києві

  Изготовление объемных логотипов в Киеве

  Виготовлення об'ємних логотипів як для зовнішнього розміщення, так і для інтер'єрів – один з наших напрямків, який ми успішно розвиваємо, використовуючи новинки в матеріалах, техніках та прийомах, які дозволяють виготовлення робити якіснішим, а візуальний вигляд ефектнішим.

  Найчастіше використовувані матеріали для виготовлення логотипів – це пластики різної товщини (акрил, ПВХ) композити (дуже міцна комбінація металу та пластику), пінопласт та пінополістирол. Колір може бути будь-яким з палітри самого матеріалу, або плівок і фарб. Дуже неординарно та красиво виглядають об'ємні логотипи та псевдооб'ємні написи золотого чи срібного кольору, логотипи кольору дзеркальне золото, дзеркальне срібло.

  Можливе виготовлення об'ємних логотипів та літер у Києві невеликих розмірів для використання у комбінації з такими виробами, як інформаційні стенди, вивіски, лайтбокси, елементи оформлення вітрин.

  Виготовлення об'ємного логотипу

  • Об'ємний логотип із пластику - напевно, найпопулярніший на сьогоднішній день вид рекламних логотипів. Для виробництва логотипу із пластику можна використовувати ПВХ, полістирол та оргскло (акрил). Логотип із пластику ПВХ можна виготовити будь-якої форми, розміру та забарвлення. По-перше під об'ємний логотип з ПВХ можна підібрати кольоровий пластик, по-друге поверхню можна обклеїти самоклеючою плівкою. Форму логотипу із пластику можна надати за допомогою фрезерної порізки.
  • Об'ємний логотип з пінопласту - це бюджетний варіант, для виготовлення використовується спеціальний пінопласт, як для об'ємних фігур з пінопласту, вирізається у вигляді Вашого логотипу, а потім обробляється шпаклівкою та фарбується. Логотип із пінопласту завоював досить великий ринок, його можна зустріти у місті практично скрізь, це пояснюється невисокою вартістю та великими можливостями матеріалу як для малих фігурних, так і габаритних виробів.
  • Об'ємні логотипи з підсвічуванням  – під час виготовлення такого логотипу додаються світлові елементи, внутрішні чи зовнішні залежно від конкретного проекту. Сказати які світлові елементи краще використовувати для логотипів з підсвічуванням однозначно не можна, необхідний індивідуальний підхід для кожного логотипу з урахуванням особливостей дизайну та розмірів, а також місця та поверхні для розміщення виробу.

  Наша компанія є не просто виконавцями, які роблять конструкцію за Вашим завданням. Наша робота також порекомендувати вам рішення, яке буде найбільш відповідним, враховуючи всі особливості логотипу та умов його встановлення.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип на стену в офис Киев. Изготовление объемных логотипов на стену в Киеве. Объемный логотип, логотип из акрила Киев. Логотип из пенопласта в Киеве. Логотип на стену. Световой логотип на стену. Логотип для офиса, буквы на стену в офис. Изготовление логотипов Киев. Производство логотипов в Киеве. Логотип на ресепшн киев. Логотип на стене для ресепшн Киев. Логотипы - изготовление логотипов Киев, логотипы на фасад здания Киев. Логотип на стену Киев. Логотип в офис Киев