(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Виготовлення об’ємних хештегов

  Изготовление объемных хештегов

  З появою соціальних мереж у наше життя увійшли хештеги. Вони застосовуються в соцмережах для швидкого позначення та пошуку фотографій, товарів, послуг, заходів. Фото на тлі об'ємних хештегов позитивно впливають на імідж компаній, роблять бренд впізнаваним, сприяють підвищенню продажів.

  • Хештег з пінопласту для проведення акцій - додайте інсталяцію або стенд для фотографування з вашими хештегами. Якщо це інсталяція з об'ємними літерами великих розмірів або просто об'ємні підлогові літери, то поруч з такими конструкціями можна стояти і робити фото на їх тлі, поширюючи фото по мережі. Така реклама має дуже велике охоплення аудиторії.
  • Об'ємний хештег для семінарів, корпоративів, тренінгів. При організації заходу для клієнтів, або корпоративу для співробітників, встановіть хештег так, щоб він потрапляв у кадр. Учасники самі розповсюдять інформацію по інтернету.
  • Якщо ви просуваєте новий товар чи послугу – хештег допоможе запам'ятати та знайти вашу новинку.
  • Виготовлення об'ємних хештегов для виставок. Якщо ви берете участь у спеціалізованій виставці, то оригінальний хештег неодмінно запам'ятається відвідувачам.

  Виготовлення об'ємних хештегов для свят

  Об'ємний хештег із пінопласту, розміщений на видному місці, підкаже гостям, якою фразою відзначати фотографії з дня народження, весілля або іншого свята.

  Якщо ви організовуєте для друзів захід, вечірку, або йдете на день народження, легко і просто можна зробити так, щоб усі гості змогли швидко знайти зображення в соцмережах. Розташуйте в залі, де проходить захід хештег із пінопласту або фанери, щоб він опинився у більшості кадрів. Або можете замовити об'ємний хештег і передавати його з рук в руки під час фотосесії.

  Наша компанія виготовляє несвітлові літери та об'ємні хештеги з різних матеріалів. Телефонуйте або залишайте заявку на розрахунок, і ми запропонуємо відповідний варіант.

  <

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Изготовление объемных хештегов. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта. Буквы из пенопласта. Изготовление объемных букв из пенопласта в Киеве под заказ. Объемные буквы, заказать изготовление объемных букв в Киеве. Объемные буквы изготовление в Киеве, низкие цены объемных букв в Киеве. Купить буквы из пенопласта в Киеве. Производство Букв Из Пенопласта Киев. Объемные буквы из пенопласта в Киеве. Буквы из пенопласта , Интерьерные буквы Киев. Изготовление букв из пенопласта Киев. Изготовление объемных букв из пенопласта Киев. Фигуры из пенопласта Киев. Изготовление букв из пенопласта киев. Большие буквы Киев. Объемные буквы для свадьбы киев. Пенопластовые буквы киев. Буквы из пенопласта цена киев. Буквы и цифры из пенопласта киев