(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Лайтбокс як частина рекламної кампанії

  Лайтбокс как часть рекламной кампании

  За даними досліджень, застосування лайтбоксу як рекламного елемента підвищує впізнаваність бренду на понад 20%. Той факт, що лайтбокси підвищують ефективність реклами, успішно використовується як невеликими
  магазинами та торговими точками, так і мережевими компаніями та великими торговими центрами. Адже лайтбокс може донести інформацію до споживача, залишаючись красивим елементом інтер'єру або екстер'єру.

  Крім своєї основної функції – рекламно-інформаційної, лайтбокс у Києві стане гармонійним доповненням фасаду чи вхідної групи будь-якої будівлі. При цьому ціна на лайтбокс відносно невисока. Завдяки простоті установки та експлуатації лайтбокс залишається найуніверсальнішим рекламним елементом. Рекламна інформація тут може бути як постійною, так і змінною, залежно від цілей бізнесу.

  У зовнішній рекламі існує безліч різних видів лайтбоксів, що відрізняються розмірами, що застосовуються для виготовлення матеріалами та технологіями виробництва. Вибір того чи іншого виду лайтбоксу залежить від призначення, сфери діяльності та іміджу компанії, а також від особистих вподобань клієнта.

  Варіанти використання лайтбоксу:

  • фасадна вивіска
  • інтер'єрна вивіска
  • елемент декору інтер'єру
  • елемент оформлення вітрини магазину
  • світлове меню
  • інструмент для презентацій та рекламних кампаній.

  Хороша реклама привертає увагу потенційних клієнтів та просто перехожих. Ідеальна реклама приковує до себе погляди людей у ​​будь-який час дня та ночі. У цьому полягає основна перевага лайтбоксів, як і всієї зовнішньої реклами загалом – він виконує свою рекламну функцію цілодобово.

  Таке високе поширення широкоформатного друку на банерній тканині пояснюється її міцністю, зносостійкістю, довговічністю і, що важливо, виглядає така реклама яскраво і насичено. А це, звичайно, привертає увагу потенційних клієнтів.

  Рекламне бюро «Наші люди» пропонує Вам виготовлення лайтбоксів на різні бюджети для всіх сфер діяльності. Замовити лайтбокс Ви можете, оформивши заявку на розрахунок або зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі «контакти».

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Лайтбоксы Киев, изготовление лайтбоксов в Киеве. Производство лайтбоксов Киев. Лайтбокс изготовление Киев. Купить лайтбокс Киев. Световой короб Киев. Купить световой короб в Киеве. световая реклама, изготовление в Киеве. Лайтбоксы цены в Киеве. Лайтбоксы купить Киев. Лайтбоксы, изготовление лайтбоксов Киев. Световые короба лайтбоксы Киев. Лайтбокс купить Киев. Купить лайтбокс в Киеве. Изготовление световых коробов Киев. Заказать лайтбокс в киеве. Лайтбокс с подсветкой Киев. Лайтбоксы изготовление и монтаж Киев. Заказать изготовление лайтбоксов в Киеве. Световой лайтбокс Киев. Диодный лайтбокс в Киеве. Лайтбоксы киев цена