(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Лайтбокси: різноманітність видів та форм

  Лайтбоксы: разнообразие видов и форм

  Що таке лайтбокс знає кожен, але в цій статті ми хочемо докладно розповісти про те, наскільки багато їх видів може бути для виконання будь-яких рекламних завдань. Світловий короб (лайтбокс) – це об'ємна рекламна конструкція, оснащена внутрішнім підсвічуванням. Розміщують таку вивіску як на фасадах знань на вулиці (екстер'єр), так і всередині приміщень (інтер'єр). Такі конструкції можуть мати одну, дві і навіть більше рекламних поверхонь залежно від способу кріплення (настінний, стельовий, підлоговий).

  Односторонній лайтбокс - кріпиться впритул до стіни, в такому положенні підсвічується тільки одна сторона - лицьова, на відміну від двостороннього, в якому підсвічування працює з обох боків, але і спосіб кріплення у багатосторонній конструкції сконструйований трохи інакше, у вигляді кронштейна. Торцевий лайтбокс є дуже ефективним як рекламний елемент, оскільки його конструкція передбачає наявність двох рекламних площин.

  Матеріали, які використовують для виготовлення зовнішніх панелей, різноманітні, завдяки цьому самі конструкції, для зручності можна розділити на кілька типів:

  • лайтбокс із акрилу;
  • композитний світловий короб із фрезеруванням світлових елементів;
  • композитний світловий короб із інкрустацією (акрил, оргскло);
  • лайтбокс з рекламним полем із банерного полотна

  Лайтбокс з акрилу - панелі зі світлорозсіюючого акрилу мають завжди рівну структуру, завдяки чому при включеному підсвічуванні створюється більш привабливий зовнішній вигляд, такі панелі використовуються в коробах, що розміщуються як усередині приміщень, так і зовні.

  Композитний світловий короб з фрезеруванням світлових елементів - панель такого короба виготовляється з алюмінієвого композитного матеріалу, який сам по собі не пропускає світло, тому світло забезпечується способом фрезерування елементів короба з подальшою установкою всередині світлорозсіючого акрилу.

  Композитний світловий короб з інкрустацією - на поверхні панелі фрезеруються елементи заданих форм і розмірів, в ці отвори вставляють попередньо виготовлені фігури з акрилу або оргскла, які створюють неповторний ефект витонченого об'єму.

  Лайтбокс з рекламним полем з банерного полотна - банер як лицьову частину лайтбоксу, застосовують для конструкцій великих розмірів, щоб уникнути стиків і швів. Кріпиться банерне полотно на металевий каркас, встановлений усередині короба методом натягу.

  Що стосується внутрішнього підсвічування, то в основному зараз використовуються світлодіодні модулі. Підсвічування може бути статичним, робота якого здійснюється в одному режимі яскравості, або динамічним, відтворюючи різні світлові ефекти.

  Світлодіоди на сьогоднішній день - це найпопулярніший вид підсвічування рекламних конструкцій. Вони більш довговічні та економічні в експлуатації, ніж неон та люмінісцентні лампи. При обслуговуванні світлодіодного підсвічування не виникають часті проблеми з перегоранням і виходом з ладу модулів.

  Завдяки світлодіодним модулям вбудована в короб підсвічування здатна створити атмосферу тепла та затишку, а також надати всій конструкції оригінального зовнішнього вигляду і зробити її помітною у темну пору доби.

  Лайтбокси можуть відрізнятися не тільки розмірами та матеріалами, що застосовуються для їх виготовлення, але також і формами, різноманітності яких немає меж. Можна умовно розділити їх на два типи, лайтбокси простих форм (квадрат, прямокутник, коло, овал тощо) та фігурні лайтбокси різних складних форм. Світлові короби складних фігурних форм трохи дорожчі за вартістю в порівнянні з простими, так як процес їх виготовлення більш трудомісткий, але нестандартний вигляд має більш високий рекламний ефект.

  Щоб розібратися, який вид лайтбоксу Ви хочете замовити, залишайте заявку на розрахунок на нашому сайті або телефонуйте за телефонами, вказаними в розділі «контакти» - ми запропонуємо найбільш оптимальний варіант виготовлення для Ваших завдань.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Лайтбоксы Киев, изготовление лайтбоксов в Киеве. Производство лайтбоксов Киев. Лайтбокс изготовление Киев. Купить лайтбокс Киев. Световой короб Киев. Купить световой короб в Киеве. световая реклама, изготовление в Киеве. Лайтбоксы цены в Киеве. Лайтбоксы купить Киев. Лайтбоксы, изготовление лайтбоксов Киев. Световые короба лайтбоксы Киев. Лайтбокс купить Киев. Купить лайтбокс в Киеве. Изготовление световых коробов Киев. Заказать лайтбокс в киеве. Лайтбокс с подсветкой Киев. Лайтбоксы изготовление и монтаж Киев. Заказать изготовление лайтбоксов в Киеве. Световой лайтбокс Киев. Диодный лайтбокс в Киеве. Лайтбоксы киев цена