(050) 990 23 03
(093) 003 38 35
 • Ru
 • Ua
 • Call Back

  Логотип компанії. Виготовлення об’ємних логотипів для офісу

  Логотип компании

  Об'ємні логотипи відіграють у оформленні корпоративного стилю. Вони допомагають просувати та робити відомим бренд, підвищувати лояльність відвідувачів, підтримувати імідж та престиж компанії. Логотип на стіні в офісі з підсвічуванням або без дозволяє виконати головну функцію реклами – привернення уваги та запам'ятовування. Працівники та клієнти, потрапляючи в приміщення, відразу акцентуються на яскравому, стильному логотипі. За наявності в офісі такого декоративного елемента, як об'ємний логотип, виконується естетична функція, а також функція ідентифікації фірми, просувається власна торгова марка або бренд.

  Об'ємний логотип - ця рекламна конструкція, яка найчастіше розміщується на видному місці і першою зустрічає партнерів та клієнтів компанії. В основному такі логотипи встановлюються:

  • на стіні в холі офісу або стійці ресепшен;
  • виставкові стенди;
  • вивісках магазинів, ресторанів та шоу-румів;
  • різних переносних об'єктах, що використовуються при організації семінарів, виставок та інших виїзних заходів.

  Перевага використання об'ємних логотипів на стіні в офісі у відсутності зовнішніх негативних факторів. Такий елемент не постраждає від впливу вітру, сонця чи води, як зовнішня реклама. Це дозволяє використовувати більший спектр матеріалів та застосовувати сучасні методи встановлення.

  Виготовлення логотипу на стіну в офіс можливе різними матеріалами, враховуючи рельєф, підсвічування, поєднання текстур, необхідність об'єму або його відсутність. Існують різні за вартістю елементи, все залежить від складності роботи, матеріалів та необхідності додаткового декору.

  Варто замовити логотип на стіну в офіс, якщо ваша мета - отримати яскраву інтер'єрну рекламу, що запам'ятовується, яка буде підтримувати імідж компанії.

  « Повернутись до списку Дізнатись більше »

  Бажаєте поставити нам запитання, пройдіть на сторінку контакти

  Логотип на стену в офис Киев. Изготовление объемных логотипов на стену в Киеве. Объемный логотип, логотип из акрила Киев. Логотип из пенопласта в Киеве. Логотип на стену. Световой логотип на стену. Логотип для офиса, буквы на стену в офис. Изготовление логотипов Киев. Производство логотипов в Киеве. Логотип на ресепшн киев. Логотип на стене для ресепшн Киев. Логотипы - изготовление логотипов Киев, логотипы на фасад здания Киев. Логотип на стену Киев. Логотип в офис Киев